Footswitch hk.

Merhabalar. İyi forumlar öncelikle. Boss Ktn mk-2 ye sahibim. Sadece a ve b kanalları arasında ileri geri geçiş yapmak istiyorum. Yani sadece Band A’da. Tek yönlü bir footswitch ile bunu yapabilir miyim? Yoksa dual mı lazım?

Boss fs6 alman lazım en az. Tek olmaz. Dört tane kanalı tek tuş switch ile yönetmek işkence olur. E fs7 daha pahalı. Ben de Ktana50 aldım 2 ay önce. Bunu almak için fazla bekleyemedim.
fs6'larda hiçbirinin ışı yanmıyorsa A1
A1 kanalında iki butonunda ışığı yanmaz.
A butonuna basarsan üzerindeki ışık yanar B1'desin
A1'deken B butonuna basarsan ışığı yanar A2 kanalını açarsın.
B1 açıkken (A butonunun ışığı yanıyor) B'ye de basarsan (A ve B ışığı yanıyor) B2 kanalı açık olur. Biraz karışık gelebilir. Alışırsın. Zaten Tone Studio uygulamasında solda hangi kanalda olduğunu görürsün. Amfi üzerinde de hangi kanalda olduğunu anlayabiliyorsan öyle de anlarsın.

Son düzenleme:
Merhabalar. İyi forumlar öncelikle. Boss Ktn mk-2 ye sahibim. Sadece a ve b kanalları arasında ileri geri geçiş yapmak istiyorum. Yani sadece Band A’da. Tek yönlü bir footswitch ile bunu yapabilir miyim? Yoksa dual mı lazım?
Aldın mı bilmem, aldınsa kablo için de yardımcı olmuşlardır. Henüz almadıysan-kusura bakma unuttum söylemeyi-bu kablodan da alman gerekiyr bağlamak için. Footswitch dual olduğu için bu kablo olması gerekiyor.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldın mı bilmem, aldınsa kablo için de yardımcı olmuşlardır. Henüz almadıysan-kusura bakma unuttum söylemeyi-bu kablodan da alman gerekiyr bağlamak için. Footswitch dual olduğu için bu kablo olması gerekiyor.

Teşekkürler hocam. Henüz almadım.

Boss fs6 alman lazım en az. Tek olmaz. Dört tane kanalı tek tuş switch ile yönetmek işkence olur. E fs7 daha pahalı. Ben de Ktana50 aldım 2 ay önce. Bunu almak için fazla bekleyemedim.
fs6'larda hiçbirinin ışı yanmıyorsa A1
A1 kanalında iki butonunda ışığı yanmaz.
A butonuna basarsan üzerindeki ışık yanar B1'desin
A1'deken B butonuna basarsan ışığı yanar A2 kanalını açarsın.
B1 açıkken (A butonunun ışığı yanıyor) B'ye de basarsan (A ve B ışığı yanıyor) B2 kanalı açık olur. Biraz karışık gelebilir. Alışırsın. Zaten Tone Studio uygulamasında solda hangi kanalda olduğunu görürsün. Amfi üzerinde de hangi kanalda olduğunu anlayabiliyorsan öyle de anlarsın.

Ben de Boss Katana MKII aldım. Boss FS 6 düşünüyordum. kanal açıklamaları güzel olmuş. Yönlendirmlerinize göre deneyeceğim. Teşekkürler bilgi için.

Bu Kirlin kablonun fiyatları oldukça yüksek. Bunun muadili olan aynı başlıkta farklı kablo var mıdır bildiğiniz? Anladığım kadarıyla baş taraı çift şeritli olması gerekiyor. Doğru mu?

Evet stereo olmalı, dual footswitch. Yani ben sadece kanal seçmek için kullandığım için ve iki pedalı da kullanmak gerektiği için, ortadaki stereo girişe takılması gerekiyor.

Geri