blackstar id:core 10 v2 hata

Merhaba .. blackstar id:core 10 v2 amfi kullanıyorum. Blackstar insider programında hiç bir hata yoktu. 1 haftadan beri flash yüklü degil yazıyor. yükledim kurdum ama yine aynı sorun var. nasıl yapabilirim ?

Dosyalar

• ekrannn.jpg
    ekrannn.jpg
    208.9 KB · Gösterim: 142
Merhaba .. blackstar id:core 10 v2 amfi kullanıyorum. Blackstar insider programında hiç bir hata yoktu. 1 haftadan beri flash yüklü degil yazıyor. yükledim kurdum ama yine aynı sorun var. nasıl yapabilirim ?

Amfinin Flash eprom u arızalı dir yapabileceğiniz hicbirsey yok. Yaptırmak isterseniz de Türkiye de malesef o parça bulunmuyor dışardan getirmek gerek yaklaşık 25 gün sürüyor.. parça burada olsa değişimi ortalama 10 dk yazilimi ile beraber 30 dk da bitiyor işi Kolay gelsin ....

Adobe Flash bitmedi mi, bilgisayarda o yok uyarısı o ... amfiyle ne ilgisi var?
Blackstar İd serisi
Marshall Code ve mg fx serisi gibi amfiler yazılımlı ürünlerdir ....
Üzerindeki yazılımı kodlama cozumleyen işlemciyi kullanabilmeniz için Flash eprom anlayacağınız dilde Bios çip ı kullanılır ... söylediğim Biosunun bozulduğu ağzınızla kuş tutsanız o çip e yazılım atamasınız....umarım bu açıklama sorunu anlamaniza yardimci olmuştur ..

Hata mesajı diye atılan resimde bildiğin Adobe kurulu değil yazıyor belki sorunun teşhisi oradan başlayabilir diyorum .... Blackstar yazılım olarak zaten leş bir firma ....
Senin dediğin de doğrudur ve/veya bu sorun o olabilir/olmayabilir bilemem ... kusura bakma demek senin bilgi ve anlayış seviyene gelememişiz.

Hata mesajı diye atılan resimde bildiğin Adobe kurulu değil yazıyor belki sorunun teşhisi oradan başlayabilir diyorum .... Blackstar yazılım olarak zaten leş bir firma ....
Senin dediğin de doğrudur ve/veya bu sorun o olabilir/olmayabilir bilemem ... kusura bakma demek senin bilgi ve anlayış seviyene gelememişiz.
Benim dikkatsizligim ekran görüntü resmini incelemedim 🤔🤔 ..ancak Blackstar ların ağırlıkta bir iki kronik sorunu var benim söylediğim bunların ikincisi başta gelen ise komple kriz sebebi yazılımı pc den onardiktan sonra ki inşallah hallolur onun için hazır paket Program yukleyiciler var mesela all in one framework gibi onlardan birini pc ye kurarak pc deki problemi cozebilirsiniz sonrasında sorun devam ederse amfi ile ilgili bahsettigim sorun kablo ve giriş konnektöründe yoksa kesin sıkıntı sebebi....Bilgide verirseniz sevinirim merakla bekliyoruz 👍👍

Blackstar bu serilerdeki Insider programına destek vermeyi bıraktı, şu anda yeni bir yazılım beta sürümünde ve beta testleri devam ediyor (Beta testerlardan birisi de benim heh heh :) ) Normalde Ocak ayında çıkarmayı düşünüyorlar ama durum ne olur bilemem.

Kısacası programın çalışmaması gayet normal uzun zamandır yurtdışında da kullanıcılar benzer sorunları yaşıyorlar. Yeni yazılım çıkınca umarım sorun kalmayacak.

Geri