A.B.E.S. - Ankara

Yorumlar için teşekkürler...

Ama anlayamadığım bi nokta oldu şimdi 😀 . ''aynı şarkılar'' derken ''bizim'' her hafta aynı şarkıları çalmamız mı? Yoksa genel olarak barlarda aynı şarkıların çalınmasından mı bahsettin acaba?

Eğer bizim aynı şarkıları çalmamızdan bahsettiysen aşağı yukarı her hafta 2-3 şarkı eklemeye çalışıyoruz playliste, ama sürekli çaldığımız sabit şarkılarımızda var tabi 😀.

Ama sonuç olarak 2 ihtimalde de sizi eğlendirebilmişiz bu sevindirici😀.

Doğum gününüz tekrar kutlu olsun(O ara sahnede doğum günü olan yaklaşık 10-15 insan vardı galiba 😀 onlarında doğum günü kutlu olsun efendim 😀 )

Haftaya gene bekleriz...

Sevgiler&Saygılar

Yorumlar için teşekkürler...

Ama anlayamadığım bi nokta oldu şimdi 😀 . ''aynı şarkılar'' derken ''bizim'' her hafta aynı şarkıları çalmamız mı? Yoksa genel olarak barlarda aynı şarkıların çalınmasından mı bahsettin acaba?

Eğer bizim aynı şarkıları çalmamızdan bahsettiysen aşağı yukarı her hafta 2-3 şarkı eklemeye çalışıyoruz playliste, ama sürekli çaldığımız sabit şarkılarımızda var tabi 😀.

Ama sonuç olarak 2 ihtimalde de sizi eğlendirebilmişiz bu sevindirici😀.

Doğum gününüz tekrar kutlu olsun(O ara sahnede doğum günü olan yaklaşık 10-15 insan vardı galiba 😀 onlarında doğum günü kutlu olsun efendim 😀 )

Haftaya gene bekleriz...

Sevgiler&Saygılar

yaaaa bende cuma günü sahnede olanlardandım, ama benim doum günüm nisanda 😳 naapıım ümüt sahneye atıp durdu bende baktım kacamııcam sahnede kaldım 😆 . o diilde vokalde gayet ii grupta, hepsi çoook ii ya ben çok sewiorumm a.b.e.s'i 😉 bundan bööle her cuma garage dayız nonsense le 😀 [/i]

bu cuma bende garajdayım Minik Kuş'a ÖLÜM!!!gecesi olcak hehehehe
kendisine izmirden atlet ve don aldım ahahahah
lan hepinizi çok özledim hatta dun anılla telefonda konuştuk haberinizi aldım
ekRAM batu serkan hepinize cok cok selamlar
rn ANKARADAYIM ÜLLeEEE!!!

yarın geliyorum tabiki gerçi her cuma gidicez bu gidişle ama 🙂 ama bu haftadan sonraa tam tamına 2 hafta izleyemicem sizi 🙁 ben de çok seviyorum A.B.E.S. 'i yarın da çikolata ister misiniz 😀 yarın görüşürüzzzz... 😉

Geçen cuma ilk kez dinledim sizi.Başarılar diliyorum.Bir eleştrim olacak klavyesiz du hast calmayın derim birde geri vokali yaparken arkadas biraz daha mikrofondan geri çekilirse iyi olur sanıyorum.Türkçe yorumlarınızı yabancılara göre daha iyi buldum.Bir hatam olduysa affola kendinize iyi bakın.

Yorumun için teşekkürler...

Klavyesiz biraz boş kalıyor sanırım du hast sanırım onu demek istedin...Olabilir,genede bizim çocuklar ellerinden geldiğince iyi doldurmaya çalışıyorlar.Özellikle Serkan klavye bölümleriyle baya bi uğraştı ama genede orjinali gibi olması zor tabiki... Bi de bizim ve seyircinin sevdiği bi şarkı🙂 bakalım bizimkiler belki benden daha iyi bi açıklama/yorum getirirler belki 🙂

Back Vokale gelince:

Abi o bizimde farkında olduğumuz bi sorun.Ama bizden kaynaklanmıyor kesinlikle...Batu istediği kadar mikrofona geriden vokal yaparsa yapsın ''bir şekilde'' back vokal,main vokalden daha ön plana ''getiriliyor''Batu da gayet farkında bu durumun,hatta bu yuzden birkaç kötü eleştiride geldi kendisine ama bu ''bence'' tamamen vokalinin çok ön plana ''çıkarılmasından'' kaynaklanıyo...Biz de düşünüyoruz acaba neden böyle birşey yapılıyor diye ama bilemiyoruz...(Aslında başka bir suru sorun var bizden kaynaklanmayan ama şu an buraya yazmak istemiyorum... genede dolmuşum biraz sanırım...🙂 )

Yapıcı eleştiriler her zaman başımızın üstüne,ben tekrar çok teşekkür ediyorum.Sizlere de Başarılar...

Sevgiler&Saygılar

TheExE_Mete demiş ki:
klavyesiz du hast calmayın.

Lupus demiş ki:
Klavyesiz biraz boş kalıyor sanırım du hast sanırım onu demek istedin...Olabilir,genede bizim çocuklar ellerinden geldiğince iyi doldurmaya çalışıyorlar.Özellikle Serkan klavye bölümleriyle baya bi uğraştı ama genede orjinali gibi olması zor tabiki.

şarkıdaki klavyeleri gitarla doldurmak :?: ekmeğimizi elimizden mi alacaksınız :?: 😀

Abes'in bayan fanları birden coğaldı bu cuma bende gördüm bizzat,ne güzel
Arkadaşlar kusra bakmayın gürültüden nicklerinizi felan anlamadım
E güzel müzik yapıyolar adamlarda yakışıklı şimdi allah icin (hernekadar Bastu baygın baygın baksada 😛 )
Bu cuma sınavlarım yüzünden gelemiycem haftaya cuma görüşürüz beyler

Andac cafe, Andac Rock! adı altında tekrar yeni bir mekanda biraraya geliyor.. sizi de görmekten onur duyarız...

ya dışındasındır çemberin, ya da içinde yer alacaksın.....

çakalız diyosun 😛
hayırlı olsun Andaç'ın yeniden açılması çok iyi olmuş
yeri ile ilgili de bi bilgi verseydin keşke
neyse açılış konserinde görüşrüz

dün fena diildi galiba can... garajda değişik bir kitle hakim şu sıralar... izlemeyi tercih ediyolar... biz de çok gaza gelemiyoruz haliyle.. ama yine de kan ter içinde kalmışız farketmeden... haftaya bekliyos, yoklamadan bırakçaz seni yoksa 🙂

F0r90tteN demiş ki:
dün fena diildi galiba can... garajda değişik bir kitle hakim şu sıralar... izlemeyi tercih ediyolar... biz de çok gaza gelemiyoruz haliyle.. ama yine de kan ter içinde kalmışız farketmeden... haftaya bekliyos, yoklamadan bırakçaz seni yoksa 🙂
sınavlar bittti artık özgür kızım geliyom bu cuma tabiki
ben o izlemeyi seven seyiriciyi gorecem cuma :twisted: bak nası gaza getiriyom
zihahaha
serkan ya bi lambaya püf diyemedik :evil:

F0r90tteN demiş ki:

tamamen katılıyorum abi bu aralar seyirci biraz mıy mıy 😀 ama kısmet açılırlar işallah....

Geri