A.B.E.S. - Ankara

E O zaman bi güzel haberde ben veriyim 😀 . Bu haftasonu Garage'dayız efendim.Kesin gün ve saati yazarız yakında gene...

Sonuç olarak ne anlıyoruz burdan ''A.B.E.S. is back in town'' :twisted:

biraz geç cevap oluyo ama.. teşekkür ederim arkadaşlar... bi de hayırlısıyla bi yer bulsak kendimize... muratçım valla bi şekilde oluo tutuşunca arka taraflar... 🙂 ama en güzeli bu noktaya getirmemekmiş...

efendim şimdi de A.B.E.S.'ten haberler verelim.. çalışmalarımız devam ediyor... barlarla görüşmelerimiz sürüyor.. çok sıkıldık bu belirsizlikten.. kimsenin bi söylediği diğerini tutmuyor.. yeni bi haber çıkınca buradan duyuracağız.. takipte kalın... 6. sayfalara düşürmeyin bizi 😛

Selam arkadaşlar
Biraz ani oldu ama olsun,biz genede haber verelim.Bizim grupta butun işler böyle gidiyor zaten hehehe 😀

Neyse Efendim sözün kısası A.B.E.S. bu gece saat 24:00 sularında Manhattan da sahne alıcaktır.Sonra vay ben duymadım,ben görmedim vay bağsurum tuttu demeyin 😀

Sevgiler saygılar

dedem sünnet oldu
ninem kocaya kaçtı

abi küçük midyenin 750 bin lira oldugu memleket manhattan ühühühüü

ankaranın harlemi , yenidoğanda cikin olm siz bak cok ciddiyim

arkadaşlar ufak bir duyuru için rahatsız edicem 😛 A.B.E.S. menejerliğini sevgili arkadaşımız Can (maresalx) üstlenmiştir... kendisine çok teşekkür ediyoruz.. 🙂

yeaaaah

eet benim de az once haberim oldu 3 yil opsiyonlu 1 yil kiralik olarak abes'e transfer oldum..
taraflari birbirinden guzel organizasyonlarimla ayaklandiracagim..

turkiye cok guzel turk seyircisini cok sevdim cok memnunum..
umarim bu yil sampiyon olucaz 😉

walla benim de ahan şimdi haberim oldu burdan 🙂

ama diyorum takımda zaten bi yıldız vardı, şimdi can'la serkan aynı takımda oynar mı, biri yedek mi kalır bilemicem 😛

camiamıza hayırlı olsun.. 🙂

Geri