A.B.E.S. - Ankara

du bakalım... cuma dönüşü konusunda aceleci haber vermek istemiyoruz.. herşey kesinleşince burdan duyururuz... 🙂

bugün gelen herkese de çok teşekkür ederiz... özlemişiz çok garajı... keyifli bi gece geçirdik... tekrar görüşmek üzere diyelim 🙂

ya son saniyelere yetisebildim hehehe ama siz sahneden indikten sonra soyle bi kulis yaptim cok uzun zaman sonra cuma gunu baya dolu gecmis sayenizde beyler ee menejer oldum ya heralde o yuzden 😛 hehehe
isallah devami gelir boyle rutin olur felan garajda super olmus bu aradaeski isletme varken hicbi degisiklik yenilik yapilmamisti simdikiler gercekten iyi calismis..

F0r90tteN demiş ki:
du bakalım... cuma dönüşü konusunda aceleci haber vermek istemiyoruz.. herşey kesinleşince burdan duyururuz... 🙂
🙂
ya bizim için cumalar ABES le özdeşleşmiş o yusden bi eksik varmıs gibi oluo, bu hafta işimiz çoktu uurayamadık 🙁 artık umarım vizelerden sonra tekrar sahne önu yerimizi alıcaz 8)

abi ben çıkın artık dedim ama bu kadar çabuk beklemiodum yine de çok ii oldu harbi özlemişiz bea sizle coşmayı umarım hep böle sürer siz de bizde mutlu mutlu devam ederiz

İyi eğlendik ya ne yalan söyliyeyim 😀 Umarım kalıcı olur bu program daha çok eğleniriz 😀 Bu arada siz kurban çaldıkça hüzne boğuluyorum ya o grup dağılmamalıydı...

liquoredmind demiş ki:
İyi eğlendik ya ne yalan söyliyeyim 😀 Umarım kalıcı olur bu program daha çok eğleniriz 😀 Bu arada siz kurban çaldıkça hüzne boğuluyorum ya o grup dağılmamalıydı...

oof off... basma yaramıza parmak... kurban'la ilgili bir projemiz var bu arada... eğer program devam ederse hep birlikte çok hüzünlenicez daha 🙂

Sevgili gençler..

A.B.E.S bu Pazar yani 12.11.2006

Yolcuda saat 21:30 da sahne alicak

gelmek isteyenler vakit kaybetmeden gelip yepyeni sarkilarla cosabilirler hehe

Giriş 2 ytl bilginiz olsun

esen kalin..bol bol esin rüzgar yapin 8)

10 Kasım Cuma akşamı saat 21 sularında Garage Rock Bar'dayız efendim... sonra vay ben duymadımdı, vıy ben bilmiyorumdu anlamıyoruz... önceden de duyurumuzu yapmış olduk... hadi bakalım, bira ısmarlicam zaten en çok zıplayana ve bağırana 😉

moruk haberi ben vericektim islerim anca bitti yeni geldim eve hehee
olmadi simdi bak
öhöm öhöm

Abes Cuma 21:00'de Garage
Pazar 21:30'da Yolcu
Pazartesi 17:45 Yenidoğan Türkü Bar 😛 hehehe(ciddiye almayiniz)

😀 😀 😀 (sahnelerin devi 😛 )

DSC00974.jpg

an305l.jpg

😀

hersey için tesekkurler cok öslemişiz ABES i ii geldi valla 🙂

not: insanları rahatsız etmeme adına pek foto cekmedik ama fragile dreams i söölerken bi video var baldan tatlı olmus 😛 cook uurastım ama hiçbi yere koyamadım cehaletin gozu korolsun :roll:

heyt bee eskiden abes cıkardı sahneye sonra ziwana nerde kaldı be o günler bense hep arkada uyurdum bedava konaklıyacak yer bulduğum için 🙂

Ehh yaşlandıkta artık uykuda tutmuyor bizi her ne kadar calan abes de olsa 🙂

Geri