Abartı Ilanlar

Aynen içerik gülünç, gül klavye akçağaç tuşe, maun kapak flame maple kaplama vs... Ama fiyat iyi bir gitar için çok uygun bir fiyat. Hatta gerçekten iyi yapıldı ise çok ucuz bile denebilir.

Fender meksika stratocaster - En Uygun Fender Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 192635988

Sahibine bir kaç sorum oldu tam modeli nedir, meksika stratlarda 22 perde olayını falan. Sahibinden oldukca süpheli mesajlar geldi.
Modeli için, yine Fender Meksika Stratocaster dedi. Tam model veremedi.
Perdeleri için, 22 değil 18 perde dedi.
Ayrıca, sıfırının 1800 civarı olduğunu, 2001 modellerin özel olduğunu ve dinlediğim zaman tonundan anlayacağımı dedi.

Bence gitar çok şüpheli, sahibinin de gitar hakkında fikri yok.
Bu ilanı veren arkadaşın ilanlarına bakıyordum da. Bir admira klasik gitar ilanı gördüm ve altında şu yorum yazıyordu:

''gitarda ufak bir çizik ve vuruk var nazar o da 😀 gitarı çalma fırsatım olmadı kılıfında duruyor ''

Gülünç geldi paylaşayım dedim.

Bu ilanı veren arkadaşın ilanlarına bakıyordum da. Bir admira klasik gitar ilanı gördüm ve altında şu yorum yazıyordu:

''gitarda ufak bir çizik ve vuruk var nazar o da 😀 gitarı çalma fırsatım olmadı kılıfında duruyor ''

Gülünç geldi paylaşayım dedim.

Aynen nakit ihtiyacım var diyip kafa kafaya takas teklifleri kabul demesi falan hep çelişki 🙂 gitar iyi olabilir ama ona lafım yok

adam gibi adamdan 150 tl lik pedala 250 tl..

upload_2014-12-19_11-20-24.webp

adam gibi adamdan 150 tl lik pedala 250 tl..

43456 eklentisini görüntüle
abi adam "lesli" demiş bak, bu bağlamacılar arasında bir iletişim aracıdır. 😀 Geçen ay 50TL ye sattım bu pedalın aynısını.Fakat bağlamacılar mxr phase 90a 500, marshall mg30 a 800TL isteyen ve satabilen adamlar.Onların piyasa bizim gibi internet kullanan soran soruşturan adamlardan değil, "düğünde işimi görür mü" mantığı olan adamlar olduğu için ve bi düğünden 1000TL civarı para kaldırdıkları için 250ye delay,500e phase(namı değer lesli) alırlar,satarlar.

Sıfır ayarında temiz Cort X-5 - En Uygun Cort Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 153114643

Bir problem var mıdır sizce? Paraya ihtiyacı olduğu için satıyormuş, fakat neredeyse 1 yıldır satamamış... 2. el cort x5 almak istiyorum bu ilandan başka siyah olanından ve uygun fiyatlı olanından yok.
al..
sahibinden ilanını kaldırıp tekrar yayına koyunca ilk ilan tarihi çıkıyor..gitarda sorun yok gibi görünüyor.denemen lazım..tarihlere bence takılma derim..
edit: yanında verdiği ekstralar çok iyiymiş...

Son düzenleme:
1970 MODEL GLOBAL MARKA PBASS - En Uygun Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 195575429

Yaz aylarında Gökberk isimli bir arkadaş 375 TL'e alıcı bulamıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam Kayseri'de idi. Bas, şehir değiştirince değerlenmiş sanırım.
fotoğrafta görmüş olduğumuz kadarıyla , gitarın ağacı oturmuş , uzanmış hatta daha da abartıp yatmıştır. Bu sebepten ötürü çok efsaneli yardırmalı bir gitarımızdır kendisi.

Gibson Les Paul Studio 2013 Vintage Sunburst min-Etune - En Uygun Gibson Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 196130338

Min-E Tune'suz modeli do-re'de 2700 TL, min-e tuneun o kadar pahalı olacağını sanmıyorum. Arkadaş Gibson'un kendi sitesindeki çıkış fiyatıyla kıyaslamış. Ancak sanırım bilmiyor hiç bir markanın fabrikasyon gitarı o liste fiyatıyla çıkmaz. Neyse.

Gibson Les Paul Studio Vintage Sunburst Chrome Elektro Gitar Elektro Gitarlar,Gitar Fırsat Köşesi,Gitar Fırsat Reyonu Gibson

2 yıl önce 1200 TL civarı bir fiyatı vardı 2.elde, bende de vardı ordan biliyorum. Bu fiyata EC1000 varken, bunu almak kısaca ahmaklık olur.
Ayrıca fotoğraflarda 1 tane EMG köprü manyetiği görülüyor, diğeri ESP'nin kendi manyetiği (Emg'e ürettirdiği). Ancak satıcı arkadaşın gözünden kaçmış sanırım(iyi niyet işte n'aparsın), ilginç bir bilgi vermiş. Emg HZ 81 ve EMG 85 diye. EMG hz 81 olmadığı gibi, sap manyetiği Emg HZ serisi bir manyetik de değil.
ESP LTD M-200 FM - En Uygun ESP Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 196109915

2 yıl önce 1200 TL civarı bir fiyatı vardı 2.elde, bende de vardı ordan biliyorum. Bu fiyata EC1000 varken, bunu almak kısaca ahmaklık olur.
Ayrıca fotoğraflarda 1 tane EMG köprü manyetiği görülüyor, diğeri ESP'nin kendi manyetiği (Emg'e ürettirdiği). Ancak satıcı arkadaşın gözünden kaçmış sanırım(iyi niyet işte n'aparsın), ilginç bir bilgi vermiş. Emg HZ 81 ve EMG 85 diye. EMG hz 81 olmadığı gibi, sap manyetiği Emg HZ serisi bir manyetik de değil.
ESP LTD M-200 FM - En Uygun ESP Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 196109915
Yahu Mh-1000FR yi 1600 e satamadım kaç aydır, bu satılırsa diz çöker tövbe isterim.

Geri