Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

• Konuyu açan Konuyu açan DrB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hard-bira nickli Cenk arkadaşımızla son derece sorunsuz ve hızlı bir alışverişimiz oldu kendisine gösterdiği ilgi için çok teşekkür ederim. Sözüne güvenilir, ilgili ve iyi bir arkadaşımız her türlü alışverişinizi gözü kapalı yapabilirsiniz.

kayıtdışı nickli üyeden boss gt8 prosesör satın aldım. tam dediği gibi 0 kadar temiz bir ürün geldi, herkese tavsiye ederim.

forumdaki ilk alışverişimi "mego1" nickli arkadaşla yaptım. güzel bir alışverişti. gayet güvenilir ve seri bir arkadaş. tekrar teşekkür ediyorum kendisine.

mego1 nickli Ahmet ile EHX English Muff'n alış verişi gerçekleştirdik. Sözüne sadık bir arkadaş. Pedalını güle güle kullansın 🙂

Hakan abi çok sağol, 2. ele pek düşmeyen güzel bir pedala sayende tekrar kavuştum.

forumdaki ilk alışverişimi "mego1" nickli arkadaşla yaptım. güzel bir alışverişti. gayet güvenilir ve seri bir arkadaş. tekrar teşekkür ediyorum kendisine.

Özenç çok sağol, umarım sağ salim alabilmişsindir pickguardı.

Uzun zamandır buraya yazmadım. Topluca yazayım. Şu güne kadar (2005'ten beri) hiç kimseyle alışverişte bir problem yaşadığımı hatırlamıyorum. Çok şükür hep temiz ve düzgün insanlarla karşılaştım. Darısı herkesin başına.

son 1-2 ay içerisinde;
metalupyourass ile bir çok takas yaptık. Çok sıkı pazarlık yapar. Çok soğukkanlıdır ama lafının arkasında durur sağolsun.

Aykankk ile de çok alışverişimiz oldu. Gözünüz kapalı güvenin.

Tüpçü ile alışverişimiz oldu. O da gayet iletişim kurulabilir ve net birisi sağolsun.

northerner ile alışveriş yaptık ve sağolsun anlayışlı ve ne demişse o.

evrenözlü ile çok alışverişimiz oldu. Çok sıcakkanlı ve iyi bir arkadaş.

312 ile çok alışverişimiz oldu. Çok temiz ve iyidir sağolsun.

y-malmsteen ile alışverişimiz oldu. O da çok temiz ve iyi birisi.

talisman ile alışverişimiz oldu. Samimi ve konuşkan bir arkadaş sağolsun.

tonguch ile alışverişimiz oldu. Gerçekten çok iyi niyetli ve candan bir insan. Aynı zamanda komşum 🙂 Gerçekten işi düşene zaman ayırmak için çaba harcayan birisi. Sonuna kadar güvenirim.

Unuttuklarım varsa kusura bakmasınlar. Yazarlarsa ben de fikirlerimi paylaşırım. Alım-satımla ilgili uzun vadeli hedeflerimi tamamladım. Herkese teşekkürler.

Geri