Altısekiz (Rock) - Ankara

Canneerr demiş ki:
valla iyi gitarist arıyosan önce insan olacaksın,programını adam gibi yapcaksın 10 kişiyi aynı anda aynı saatte çağırıp da biz bunu aldık diye diğerlerini yollamak biraz eşşeklik oluyo,bu davranış şekliyle insan gibi birilerini bulmanız zor.

abicim madem adamların eşşeklik ettiğini düşünüyorsun neden adamların yüzlerine karşı ''eşşeklik yaptınız'' demiyorsun da geliyorsun burada forumda diyorsun :?:
eğer adamların yüzlerine karşı söylediysen neden gelip tekrar buraya ''eşşeklik oluyo'' diye yazıyorsun :?:

forumda gitarist bulamadıklarından yakınmışlar,gitarist bulamamalarının nedeni belki de budur,farkına varsınlar diye açıkladım,nooldu niye rahatsız oldun?

Arkadaşlar tartışma yersiz , Caner arkadaşımız sadece ö.m'den ileteceğine buraya yazmış büyütülecek birşey olduğuna inanmıyorum...Yeni gitaristleri ile altısekiz'e başarılar..

Öncelikle bir yanlış anlamayı düzeltmekte fayda var.

Caner geldiğinde çalışamama sebebimiz gruba gitarist almış olmamız değil o saatte stüdyoda DEM grubunun çalışıyor olmasıdır.İşte burada hata bizdedir programımızı iyi yapamamışız.Özür diliyoruz.

Fakat bu şekilde bir polemiğe girmenin, hele böylesine aleni bir yerde girmenin hiç anlamı yoktu. Stüdyoya geldiğinde sıkıntıyı yüzümüze söyleyecek olsaydın seninle durumu düzeltebilirdik.

GİTARİST;

Evet görünen o ki arkadaşlar Seyfi ile çalışmaya başladık ve devam edecek gibi görünüyor.

İlk programımız NEDJIMA BAR'da CUMA günü saat 21:00 da dır.

İlgilenen herkesi bekleriz...

çok özledim sizi..kursağımızdaki hevesimizle kaldık zaten 🙁 gitmeden sahnede görebilirim umarım altısekizi,olmadı stüdyoyu basıcam artık :twisted: samedcim,cerencim,bülentcim görüşmek üzere efenim..

uzuuuuuun zamandır www.turkrock.com a girmemiştim, bıraktığım 56. sayfadan okuyunca önce dumur oldum ama sonrada sevindim sizin adınıza...

hakaten bahtsız bedeviye dönmüş haliniz... 😛

2.sorum olacak... 1.si altısekizin güncel bar prgramı hangi gün ve saatler... 2.si ki bu "NEDJIMA" nere ola ki ??? bi kaç kişiden duydum adını ama gitmekde isterim valla :s

Sevgiler altısekizcimlere...ha bide Seyfi arkadaşımıza da başarılar...

Geri