Altısekiz (Rock) - Ankara

uzun bir aradan sonra ilk defa dinledim hafta sonu garage'ı costurmak icin super bir playlistiniz var...turkce coverlar guzel olmus...ozellikle bu ne bicim hikaye boyle ve aman aman'ı eklemissiniz cok sewdim wala

:twisted:

diğer şarkılar bi tarafa ''turn the page'' i bir başka güzel çalıyo altısekiz.öncelikle bunu belirtiyim.ayrıca levent kardeşim altısekiz gibi bi grubun gitaristi olmanın sorumluluğun bilincinde.bence çok iyi bir seçim ve gruba da çok iyi uyum sağlamış(cumartesi günü gitarımızın teli koptuktan sonra gitarını bize vermesi de ayrı bi incelikti.teşekkür ederiz).diğer elemanlar için bişey demeye gerek yok zaten.herkes tanıyo biliyo.güzel bir cumartesi gecesi için bütün altısekiz elemanlarına çok çok teşekkürler..

altısekiz

arkadaşlar yok şu barın ses sistemi kötü yok bu barın kapısında armutlar var yok buranın havalandırması yok appppla giriş paralı lafları yok dürtmeleri yok alkollü olması (insanların) falan filan....

anladınız siz.

işinize bakın...daha doğrusu keyfinize bakın

biz takılıyoruz işte aynı dinlemek isteyen gelmesinide bilir dinlemesinide.

bazı adamlara laf atmalarına vs...gerek yoktur...

burası hangi gruba ait bi ona bakın ve kendinize bi iyilik yapıp özel mesaj olayını kullanın.

kimsenin derdi bizi germedi kusura bakmayın..bizim paylaşım organımız müziktir.
bu nedenle burayı kurcalayın.

herkese kolay gelsin.

aAA Altısekiz'in gitaristimi değişti..Yeni öğrendim.Gürkan çok yakışıyodu Altısekiz'de sahneye..Dinlemeyeli baya oldu bi ara da dinlemeye gelmem lazım...
Kolay gelsin

DUYURU
Altısekiz bir süre için çıktığı tüm sahnelere yeni gitarist arayışı sebebi ile ara vermiş bulunmaktadır.
Konuyla ilgili olan arkadaşlar bize ulaşabilirler.

STÜDYO BEŞSEKİZ
Tel:417 66 44

Öncelikle bizimle geçiridiği zor ama güzel günler için Levent KARABAY'a binlerce teşekkür ediyor ve bundan sonraki müzik hayatında başarılı performansının aynen devamını diliyorum.

Sabırlı günler yine bizi beklemekte.Bir başka bahara görüşmek dileğiyle.

Geri