Ankara Luthier Önerisi

Herkese merhabalar. Forumda ilk mesajım olacak 🙂

Öncelikle sadece ankarada luthier önerisi başlıklı konuyu okudum. Ama baştan sona okudum. Şunu söylemek istiyorum, bu kadar kibar, nahif ve derdini düzgün bir şekilde ifade eden bir grubun bir araya gelmesi inanılmaz. Ufak bir tartışma olmuş o bile bence çok seviyeli ve saygı çerçevesinde. O yüzden tüm yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Tamamen amatör akustik gitar çalan 40 yaşından sonra da hevesle giriş seviyesi bir elektro gitar almış biri olarak her iki gitarımı da soru sorup bilgi alabileceğim, aynı zamanda da işini iyi ve hızlı yapan birine teslim etmek istiyorum.

Ama bence forumdaki en büyük açmaz da bu talepten kaynaklanıyor. Oturup en az yarım saat güzel bir sohbet ile bilgi almak istiyoruz, aynı zamanda da işimizin hızlı ve en iyi seviyede yapılmasını istiyoruz. Bunu bence tek bir insanın yapması sistematik olarak imkansız.

çok iyi bir restoranda yemek yiyip, yemek esnasında şefle sohbet etmek istemek gibi oluyor.

Tamamen amatör ve hariçten gazel okumak gibi bir yorum oldu. Sürçü lisan ettiysek affola.

Bu arada son yorumlar ışığında Kenan ustaya gitmek mantıklı olacak gibi düşünüyorum🙂
Hızlı, Kaliteli ve Ucuz paradoksunda siz hangisini seçenlerdensiniz?
Hızlı ve Kaliteli = Ucuz olamaz
Hızlı ve Ucuz = Kaliteli olmaz
Kaliteli ve Ucuz = Hızlı olamaz

Ucuz ve Hızlı ve Kaliteli = Hayal olur

- Herkesi Dinleyin
- Her Yazılanı Okuyun
- Her Zamanın Sorunu yada Olumsuz Kararı SİZ Verin
- Değişime Ayak Uydurun
- Merak Ettiklerinizi Deneyimleyerek Öğrenin

Katılıyorum herşey paylaşım deneyim. Bu site hakkındaki yorumlarınıza da katılıyorum herkes çok iyi. Dialog mümkün.

Geri