Aşk Ateşi ❤️🔥 (Türkçe Sözlü Ilık Rock Şarkısı)

Geçen milenyumda bir yaz akşamüstü zamanı bestelediğim parça(Sene 98 ya da 99).

Bazı parçalarda nakarat kullanmayı sevmiyorum. Bu da onlardan biri. 5 buçuk dakikaya 6 dize belki azdır ama 1 buçuk dakikayı aşan solo da derdimi anlatmaya yardımcı oldu. Kayıt kalitesi için soundu biraz 'vintage' tutmaya çalıştım.

Headrush'ta Fender Dual Showman çok güzel bir cleane sahip, solo tarafında SLO EX Drive kullandım SD1 ile.

Son düzenleme:
Geçen milenyumda bir yaz akşamüstü zamanı bestelediğim parça(Sene 98 ya da 99).

Bazı parçalarda nakarat kullanmayı sevmiyorum. Bu da onlardan biri. 5 buçuk dakikaya 6 dize belki azdır ama 1 buçuk dakikayı aşan solo da derdimi anlatmaya yardımcı oldu. Kayıt kalitesi için soundu biraz 'vintage' tutmaya çalıştım.

Headrush'ta Fender Dual Showman çok güzel bir cleane sahip, solo tarafında SLO EX Drive kullandım SD1 ile.

Hocam hep sizi sadece yorum yazarken görmüştüm. Sizi hiç dinlememiştim. Ellerinize sağlık. 😊

eline sağlık abi, ılık diyince bi gülme geldi ama keyifle dinledim. headrush için bi ufak öneride bulunabilirim, noise gate ayarlarını biraz kurcala ve mümkün olan minimum seviyeye çekmeye çalış, bazı cümle sonlarında notanın uzayıp akıp gitmesini bekledim ama noise gate'den ötürü kırpmış sanırım, nota sönümlenmeye kalmadan kesiliyor gibi. 3:26 - 3:27 gibi çok bariz.

Her şeyi yapay zekaya yaptıran kardeşlerimize ders olur mu bilmem ama ellerine sağlık üstad gayet güzel solo da cayır cayır olmuş.
Eyvallah çok teşekkür ederim. Herkesin zekası neye yetiyorsa onu yapabiliyor. İnan ben de buradaki en kötü gitaristlerin başında gelirim ama çabalıyorum ve kendi emeğimi veriyorum diyeyim. Solodan ziyade ilk başta arpej çok uğraştırmıştı. Bayağı parmaklarım dolanıyordu ilk yaparken 😀

Hocam hep sizi sadece yorum yazarken görmüştüm. Sizi hiç dinlememiştim. Ellerinize sağlık. 😊
O zaman kanala abone olup, videoya like atmayı unutma 🤣 Şaka yapıyorum. Öyle bir derdim yok. Teşekkürler.

Teşekkürler hocam.

eline sağlık abi, ılık diyince bi gülme geldi ama keyifle dinledim. headrush için bi ufak öneride bulunabilirim, noise gate ayarlarını biraz kurcala ve mümkün olan minimum seviyeye çekmeye çalış, bazı cümle sonlarında notanın uzayıp akıp gitmesini bekledim ama noise gate'den ötürü kırpmış sanırım, nota sönümlenmeye kalmadan kesiliyor gibi. 3:26 - 3:27 gibi çok bariz.
Ilık diyince gülme aslında piyasa çokça ılık rockçıyla dolu. Yüzyüzeyken konuşuruz, Dolu kadehi ters tut, Akşam bize gel anlatırım(bunu salladım 🤣) vb. Ama iş yapan ve popüler kesme de hitap ettiği için işin kaymağını yiyenler onlar.

Öncelikle süper dikkatin için teşekkür ederim. Noise gate ile ilgili değil o. Ya aramızda kalsın orayı dediğin gibi uzatmıştım ama daha iyi kulaklıkla dinleyince bi cızırtı geldiği için 1-2 saniyeyi kestim, açıkaçası biraz üşendiğim için baştan çalmadım 🤣

Geri