Barış Akarsu

istanbul'dan da istek çok ama.. sesimizi duyan yok.. zaten artık istanbul turne durağı gibi oldu.. ankara'yı ve izmir'i mekan yaptı kendine.. yılbaşında da mersin'de yanılmıyorsam..

KONUŞAROCK VE TRT İNT iki gece üstüste Barışı izledik dinledik coştuk tabii doyamadık ama olsun 😆
yine herzamanki gibi bütün doğallığıyla samimiyetiyle muheteşem sesi ve şarkılarıyla karşımızdaydı Barış....

konselerde herkese iyi eğlenceler sırada BURSA var galiba...Bursalılar yaşadınızzz...

2. albümde güme gidiyormuş hissi içerisindeyim ve bu duruma çok üzülüyorum albüm çıkalı 3 ayı geçti 4. aya girdi yanılmıyorsam ve daha tek klip kral tv ye mahkum olmuş bir parça gösterilmiş tek klip... :evil:

en çok da BEN parçasının güme gitmesine üzülüyorum :?

s_e_n_a demiş ki:
istanbul'dan da istek çok ama.. sesimizi duyan yok.. zaten artık istanbul turne durağı gibi oldu.. ankara'yı ve izmir'i mekan yaptı kendine.. yılbaşında da mersin'de yanılmıyorsam..

Yılbaşındaki mersin organizasyonu iptal oldu yeni organizasyon hakkında yakın zamanda bilgi veririz 😉

Cem KARACA'nın parçasıyla çıkış yapıp baya bi taklidini çıkarıp kıçımla güldüğüm şahıs.en sonun da albümü dinlediğimde kendimden geçtiğim adam abartılası olmasada müzikleri iyi en azından''öteki rockçılar''!! gibi değil.tabi buda çeşitlilik bakımından güzel bi şey.üstelik onu Barıaşarock'da görmek ona olan sevgimi her geçen gün arttırıyo...

Geri