Barış Akarsu

valla arkadaşım ben barışın sıkı bir fanıyım bütün röportajlarını takip ederim,barışın ağzında "ben cem karaca'nin veliahtiyim yasasaydi o da boyle derdi" diye bir cumle çıkmadı!!bu sadece birilerinin yakıştırmasıdır,hoş kötü değil,cem baba gibi bir idole benzetilmek ama barış ısrala üzerine basıyor,ben yeni cem karaca değilim olamamda zaten diye,o bir idol,ben barış akarsu yolunu çizme istiyorum :!:

dogru pruduksiyon çok önemli zaten bu bir ekip işi değil mi :?: ama şunuda unutmamak lazım,barış eğer bu şarkıyı iyi yorumlamasaydı ve bu şarkıyı taşıyamasaydı,prudoksiyon isterse en iyisi olsun,sonuç kötü olurdu!!iş birazda barışta bitiyor!!!saygılar....

Alc43Vol ve fendertelecaster
vah sizeki ne vah yaw hasetinizden ne yapacağınızı şaşırmış bişekilde b ile başlayan 3 hafrli şeyi atıyosunuz Barış a neyseki oda sizin gibi düşünneleri takan biri değil aslında bizlerinde burda sizlere takılmamız ve açıklama yapmaya çalışmamız ne derece doğru bilemiyorum yazık valla billa ya diyorum ya siz kendi yolunuza biz kendi yolumuza Barış nasılsa ağzıyla kuş tutsa yinede yaranamayacak size siz yine kusur bulacaksınız aaa kuşu kanatından tuttu dersiniz hiç yoksa ama boş bunlar geç bunları anam babam geç bunları

Rock müzik oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir içinde pek çok şeklini barındırır sizin sınırlandırmanız allahtan kabul gören bir durum değil herşeyden önce rock müzik söylüyosan yapıyosan duruşunda tavrında rocker olacak at gözlükleriyle bakmıycaksın etrafa yüreğin geniş olacak vs vs vs vs

Barış Akarsu size göre rock müzik yapmıyo bize göre yapıyor (kocamanından bir nokta)

niye birbirinize girdiniz anlamadım arkadşlar. önemli olan herkesin fikrini istediği gibi dile getirmesi değilmi? müzik bu, herksin beğenisi farklı... dünya starları bile tamamen sevilmezler. robie williamsa biri tapar, diğeri gördüğünde midesi bulanır.

bu arada benim şahsi fikrime gelirsek...
barış bi yarışmadan çıkmış sanırım. televizyonla aram olmadığı için ne yarışmasıdır, nasıldır, niyedir bilmiyorum. ve bu adamı daha önce hiç dinlemedim de. nasıl olduysa bi kaç gün önce albüm elime geçti. Islak Islak yorumunu beğenmedim, ama diğer şarkılarda performansı iyi bana kalırsa. Amasra, bir de özellikle Gün olur, yorumu güzel olmuş . Orhan Velinin mısraları adamın sesinde canlanmış sanki. Benim fikirlerim de bunlar...

neverland demiş ki:
niye birbirinize girdiniz anlamadım arkadşlar. önemli olan herkesin fikrini istediği gibi dile getirmesi değilmi? müzik bu, herksin beğenisi farklı... dünya starları bile tamamen sevilmezler. robie williamsa biri tapar, diğeri gördüğünde midesi bulanır.

bu arada benim şahsi fikrime gelirsek...
barış bi yarışmadan çıkmış sanırım. televizyonla aram olmadığı için ne yarışmasıdır, nasıldır, niyedir bilmiyorum. ve bu adamı daha önce hiç dinlemedim de. nasıl olduysa bi kaç gün önce albüm elime geçti. Islak Islak yorumunu beğenmedim, ama diğer şarkılarda performansı iyi bana kalırsa. Amasra, bir de özellikle Gün olur, yorumu güzel olmuş . Orhan Velinin mısraları adamın sesinde canlanmış sanki. Benim fikirlerim de bunlar...

sevgili neverland olay karalama ile eleştiri yapmanın farkını bilmeyen arkadaşlar yüzünden bu boyutlara geliyor :x kimse burda Barış mutlaka ama mutlaka sevmelisiniz o şöyle ilah böyle milah kelamları etmiyor biz onu seviyoruz sesini tarzını duruşunu sonuçta dediğinde de çok haklısın birinin beğendiğine diğeri tü kaka der ama Barış bu anlamda yolun başında ve olumlu düzeyli yapıcı eleştri yapılması gerekirken karalama yapılıyor buda bizleri çileden çıkarıyor, kendimizi siper olmuş asker konumunda hissediyoruz( hatta hissetmek yetersiz öyle oluyoruz :roll: )

ayrıca gözlemine katılıyorum gün olur çok yakıştı Barış ın ses rengine Amasra ise bence çok özel bir parça zaten onun memleketi ve o parçayı okurken başka bir boyutta ve duygusallıkta okuyor oda. Gel gör beni kimdir o isterdim ve aldırma da çok beğendiğim parçalar. Tamam benim için 10 parçada süper ama ortak paydada herkesin evet budur demesi geren en az 6-7 parça var albümde. Islak ıslak a gelince şahsen ben onuda beğeniyorum ama ondan önemlisi asla bunu taklit ederek yorumlamadı bunu böyle yorumlayanların kesinlikle kulağı yok diyorum ben ne Cem Karaca ne Barış Manço nun velihatıyım onların yerine adayım vs gibi asla bir sözü bırakalım bir yaklaşımı bile söz konusu değildir. Onların bir idol olduğunu onlarla büyüdüğünü ama kendi tarz ve çizgisinde yürümek istediğini defalarca dile getirdiği halde hala bununla suçlanıyor ya diyecek bişey yok... :? :? :?

barış akarsu,çeşitli çevrelerce cem karaca'ya ve barış manço'ya benzetiliyo yorum olarak.bazıları haddini aşıp taklit ediyo diyo ama neyse barış geçen tv programında cem'in ve barış'ın veliahtı olmadığını belirtmiştir.ıslak ıslak'ı coverladı diye taklit ediyo deniyo.o zaman piyasadaki hemen her sanatçı taklitçi.
hala daha at gözlüğüyle bakıyosunuz dünyaya.barış emin adımlarla yürüyo zirveye doğru.çok yakın bi gelecekte zirvede milyonlara hitap eden bi rock star olacaktır.bundan kimsenin şüphesi olmasın.

guitarist ne güzel söylemişsin aynen katılıyorum tüm söylediklerine geçen gün burdaki yazılardan Barış a bahsetme şansım doğmuştu yinede o kadar gerçek anlamda iyi niyetli ve yapıcıki hiç birşey moralini ve motivasyonunu bozmuyor olumsuz söylemler için ben yaptıklarımla var olmaya devam edeceğim dedi hep daha iyisini yapmak için elinden gelen çabayı gösteriyor ve çok çalışıyor ve biz hepimiz ona inanıyoruz bu emeklerinin karşılığını çok iyi bir yere gelerek kalıcı olarak zaten alacak o yüzden burdaki bu karalamalara bir an dolup taşıp yanıt veriyoruz ama hiç gerek yok aslında önemli olan söylemler değil yapılan işler zaten öyle değil mi??

Beni ve diğer dostlarıda birde haksız eleştiri bile diyemeyeceğim türde tamamen karalamaya yönelik ama yakında onlar hala vıdıvıdı konuşurken Barış atı almış üsküdarı geçmiş olacak :metalhead onlarda kafalarını duvarlara vurmaya devam edecekler :kafaat

rockerrocker benim gördüğüm kadarıyla zaten rock müzik alanında başarılı ve kendine güveni sağlam olan sanatçılar genelde Barış'ı karalamaya yeltenmiyor. çünkü kendilerine güvenleri var, Barış onları korkutmuyor. Rekabetten çekinmiyorlar ve yaptıkları işe saygıları var. Karalama kampanyası yapanlar Barış'ı rahip olarak gören ve onun başarısını çekemeyen insanlar. yani ben yukarı çıkamıyorsam yükseleni paçasından tutup aşağı çekeyim psikolojisi. eh ne diyeyim Allah ıslah etsin onları da. Allahtan Barış tüm bu kuru sıkılara kulaklarını tıkayarak bildiği yolda , yavaş ama emin adımlarla ilerliyor. ne demişler "it ürür,kervan yürür".

burada bu baslikta yazi olmasini bile gereksiz buluyorum. kimse kimseyi su müzigi dinliyor ya da dinlemiyor diye suclayamaz ya da karalayamaz. ben taklit oldugunu sanmiyorum eger taklitse çok basarisiz bir taklitçi demektir. albümünden bir kaç sarki denledim ve basarisiz buldum. tabi basarili olacagini söyleyenler de var olsun da görelim. olsun yurtdisina falan açilsin bizi temsil etsin. ama bence önce kendini gelistirsin. ses olarak zayif buldugum gibi müziklerini de begenmedim. dedigim gibi keske kendini gelistirse daha iyi seyler yapsa ama gençlerin önü tikanmamali. çok çalissin yapsin

tarumar , kim gençlerin önünü tıkıyor ki? herkesin istediği gibi müzik yapma özgürlüğü var. isteyen çıksın ne tarz müzik istiyorsa yapsın , herkes beğendiğini dinler. ama beğenmedim diye karalama, çamur atma, hatta hatta hakaret etmeye kimsenin hakkı yok. biz bunu söylemeye çalışıyoruz sadece.

Tarumar demiş ki:
burada bu baslikta yazi olmasini bile gereksiz buluyorum. kimse kimseyi su müzigi dinliyor ya da dinlemiyor diye suclayamaz ya da karalayamaz. ben taklit oldugunu sanmiyorum eger taklitse çok basarisiz bir taklitçi demektir. albümünden bir kaç sarki denledim ve basarisiz buldum. tabi basarili olacagini söyleyenler de var olsun da görelim. olsun :arrow: :arrow: yurtdisina falan açilsin :arrow: :arrow: bizi temsil etsin. ama bence önce kendini gelistirsin. ses olarak zayif buldugum gibi müziklerini de begenmedim. dedigim gibi keske kendini gelistirse daha iyi seyler yapsa ama gençlerin önü tikanmamali. çok çalissin yapsin

:arrow:
başarılı olduğunu kabul etmek için illaki yurt dişinda bişeyler mi yapması gerekiyo!

kendisini canli hiç dinlemedim ama yanilmiosam ''baska yerde yok ''programinda mavi parcasini canli soyledi...albümde daha basarili duruodu..canli neden sevemedim 🙂

Program yapımcıları daha önceden "İzzet Yıldızhan" a sözleri olduğu için Barış ı bu hafta 8 Nisandaki programa çağırdılar ama Barış şu anda Türkiye Turnesinde olduğu için buna katılamayacağını belirtti ama onlar İzzet Yıldızhan!!! nı tercih ettiler 😢 😢 Şafak Karamanla geçen hafta ortasında onun programının çekimlerini yaptılar sanırım bu hafta cuma Tv 8 de Şafak Karaman nın kaliteli programında onu izleyebileceğiz....

Kimdir o yu izleniz mi???

arkadaş maviyi canlı sevmemiş.konserini mutlaka izle.ilk konseri ereğlide oldu yarışmadan çıktıktan sonra ama iki şarkı söyleyip gitmiş.ikinci konseri balıkesir altınolukta oldu ve 1500 kişilik salon doldu ve barış müthiş bi performans gösterdi sanki yıllardır konser veriyomuş gibiydi.bence konserini izle ondan sonra yorum yap

Geri