Betrayal (Thrash Metal) - Ankara

12 mart pazartesi günü betrayal ile son konserime çıkacağım...herkes gelsin görsün beni de ünlü olayım azcık...bu arada ayrılığın sebebi inanılmaz ateşli tartışmalar şiddetli geçimsizlik ve karşılıklı küfürlerdir... 🙂

Mike demiş ki:
12 mart pazartesi günü betrayal ile son konserime çıkacağım...herkes gelsin görsün beni de ünlü olayım azcık...bu arada ayrılığın sebebi inanılmaz ateşli tartışmalar şiddetli geçimsizlik ve karşılıklı küfürlerdir... 🙂
arkadaslar siskoyu biz kovduk zaten calamıyodu ya 😀 saka bi yana onura sonsuz tesekkurler betrayal adına.daha fazla yazamıyorum sanırım aglıyacam 😢 Mındcrıme la basarılar geyıgıne de gırmıcem zaten supersınız 😉

Onur 🙁🙁 z.tir git lan 😀 Umarız senin gibi birini bulabiliriz... Umarım hep müzikle kalırsın,elini ayağını sakatlama a.k ..Coşacaz bu konserde coşturcaz 😀
Selah demiş ki:
Selah demiş ki:
12 Mart Pazar günü saat 13:00 da görüşmek üzere...

12 mart pazartesi günüymüş 😀 kusura bakmayın

La bu mesajı ben yazmadım :? Kim giriyo lan benim kullanıcı adıyla ???

bortubocekk demiş ki:
Selah demiş ki:
La bu mesajı ben yazmadım :? Kim giriyo lan benim kullanıcı adıyla ???

hologramın giriyodur belki anıl 😆

...

Demonz demiş ki:
noluyo lan burda? mr.big mindcrime bassisti nereye gidiyor?yerine kim geliyor? 😉 yopksa Betrayal bitiyor mu 🙂

Olm Ağzını hayr aç m.q ne dengesiz adamsın lan 🙂🙂 cem sensin dimi 😀 Allam ismini söledim zıchtın 😛

Scott_Columbus demiş ki:
Mike demiş ki:
12 mart pazartesi günü betrayal ile son konserime çıkacağım...
Gelirim lan. İzin alacağım o gun...

Gel lan 😀😀 Sen olmadan ben nasıl gaz alcam 🙂

Demonz demiş ki:
abysss demiş ki:
berbat bi grup...

özelliklede elektroda berkin tam bir fıss..
ozamn hep birlikte kaşhara hojgeldn diyoruz 😉 🙂

çok mu belli ettim yahu 😀 mauhauha neyse bari zıçtık sıvayalım 😀 berkincim seni ne kadar begendigimi bilirsin bunuda her fırsatta belirtirim😀 mauhauha ben daha fazla zorlamasam ya😀

ya ben şansımı başka bi nickle denesem :roll:

abysss demiş ki:
Demonz demiş ki:
abysss demiş ki:
berbat bi grup...

özelliklede elektroda berkin tam bir fıss..
ozamn hep birlikte kaşhara hojgeldn diyoruz 😉 🙂

çok mu belli ettim yahu 😀 mauhauha neyse bari zıçtık sıvayalım 😀 berkincim seni ne kadar begendigimi bilirsin bunuda her fırsatta belirtirim😀 mauhauha ben daha fazla zorlamasam ya😀

ya ben şansımı başka bi nickle denesem :roll:

Kardeşim çocukluğunu yaşayamadınmı sen 😀😀

Geri