Betrayal (Thrash Metal) - Ankara

Herkes ayrı ayrı iyiydi , aylarca eline baget almamış davulcu arkadaş da , durun daha gitmedim dercesine çaldı 🙂 Seslerin karıştığı yerler oldu fakat volume'ler ayarlanabilseydi bu sorun da kalmayacaktı.Bu sorunu da o kadar taktığınızı zannetmiyorum epeyce bi gazdınız.Hele Taner , tek başına bile headbang yapmayı ihmal etmedi gruptan ayrı hem gitar solo hem kafa solo 😀 SİZ ADAMI ÖLDÜRÜRSÜNÜZ :metalhead
Yaani genel olarak diyeceğim şudur ki ; dinleti için teşekkürler 😀 Yalnız girişte bazı kişiler direk alınmış ne aranma var ne isim sorma , bir daha o kişileri görmek istemiyorum 😆 birisi de sahneye çıktı bas vardı sanırım elinde.Bunlarla karşılaşmaktan bıktım 😀

Birçok parçada gitarlardan bir tanesinin ciddi ton sorunu ortaya çıktı. İki gitar tonu arasındaki ciddi fark kulakları tırmaladı. Kimi hatalar da oldu elbet ama toparlamasını bildi elemenlar. Violent Revolution için ayrıca tebrik ederim, beklediğimden çok daha iyiydi.

İzlediğim bölümde günün en iyisiydi Betrayal. Tebrik ederim.

Arkadaslar gelıp izleyen arkadasların hepsine cok teseekkur ederiz uzun bı sure sonra bıraraya geldık ufak tefek aksaklıklar oldu ama elımızden gelenı yapmaya calıstık ozellıkle onde kafa sallayan arkadaslar cok cok iiyidi onlara ayrı tesekkur edıyoruz..
Hea bu arada davulcumuz keremle son konserımızdi.(extra bi durum olmazsa)o da saolsun mersınden gelıp bızı yalnız bırakmadı ona da cok tesekkur edıyoruz bıze kattıkları ıcın gercı az cektırmedı bıze gecen sene ama neyse=))Hala kalıcı bır davulcu aramaktayız...
onumuzdeki konserlerde gorusmek üzere..

deerrudolf demiş ki:
Birçok parçada gitarlardan bir tanesinin ciddi ton sorunu ortaya çıktı. İki gitar tonu arasındaki ciddi fark kulakları tırmaladı. Kimi hatalar da oldu elbet ama toparlamasını bildi elemenlar. Violent Revolution için ayrıca tebrik ederim, beklediğimden çok daha iyiydi.

İzlediğim bölümde günün en iyisiydi Betrayal. Tebrik ederim.
evt abi haklısın ton konusunda gercekten rahatsız ediciydi icerde birbirimizi pek duyamadıgımızdan bıze bıse yokmus gbi geldi ama ozellikle 'The patriarch'da bizi de cok rahatsız etdi. isallah bidahaki konserlerde bu sorunları asıcaz .
Yorum icin tesekkurler gorusmek uzere.

Scott_Columbus'a resimler için teşekkür ederiz Betrayal olarak..Bütün konserlerimizde senin gibileri hep görmek isteriz 🙂 bizim yanımızda olan dostlarımıza sonsuz teşekkürler..If'teki performansımızda yalnız bırakmayan müzikseverlerle her konserimizde karşılaşmak isteriz.Çünkü bu kadar gaz bir seyirci zor bulunur...

Çok başarılı bir gruptu gerçekten,helâl olsun arkadaşlar hakkat sağlamdı,bide Vokâl'inizin söz kâğıtlarını Kasatura Kaan'ın sanıp alıyodum pardon 😀...

Geri