Betrayal (Thrash Metal) - Ankara

Ground Zero 'nun deli basçısı Mert de sahnede olucak tabi 😀

E bizde Thrash Fire olarak sahnedeyiz...

Zaten o gün baya bekleniyor millet baya bi haberini almış afişlerde başlansın asılmaya zaten geç asıyoruz...

Ben cuma akşamı ankarada olucam....

deerrudolf demiş ki:
Ankara piyasasının en terbiyesiz ve en gezgin davulcusu bu konserlik Betrayal ile sahne alacakmış diye duydum kulis faaliyetlerim sonucunda. Yazık, biz de orada bu katliamı izleyeceğiz. 😆

Yazık ki ben bu yazıyı yeni gördüm 😀 Ayrıca bu olay o pis şişkonun başının altından çıktı seviyom .pneyi ayrı da neyse işte öyle çalışma parçalara çalışma nereye kadar 8)

Metaldaze1.jpg

Bu terbiyesizliği de yapıyorum , konser başında gözüküp sonlarına doğru kaybolan arkadaşları çağlara vericem 😀 :twisted:

Berkin!Baya katliam çıkıcak gibi...

Exodus-Amon Amarth-Testament- Sepultura-Slayer-Kreator-Overkill gibi devler çalınıcak play listler geliyor yavaştan...

Afişteki arkda planda tanerin olması beni yardırdı güzel olmuş 😀

Konserden sonra bi Vader yaparız artık...

Scott_Columbus demiş ki:
Hey Betrayal Headliner olarak çıkacak değil mi?
vader e yetişebileceğiz

ewet sanırım 5gibi cıkacagız..

_Lethe_ demiş ki:
orda olucam arkadaslar basarılar.. bu arada keremin yerini kim dolduracak..bellimi merk ettim ?

Mert calıcak inşallah , konserden cıkıp programına koşucak , yogun adam 😆

zerdusth demiş ki:
beylerr koparmaya dewam mersinden headbang yapcam sahneye çıktıınız an 😀 HEIL BETRAYAL

saol kerem sensiz ilk defa konsere cıkıyoruz bakalm insallah guzel olucak
gorusuurz

DemliScreamVokal demiş ki:
Berkin!Baya katliam çıkıcak gibi...

Exodus-Amon Amarth-Testament- Sepultura-Slayer-Kreator-Overkill gibi devler çalınıcak play listler geliyor yavaştan...

Afişteki arkda planda tanerin olması beni yardırdı güzel olmuş 😀

Konserden sonra bi Vader yaparız artık...
ole valla repertuarda bi iki deisiklik yaptık ulan daha calısmadık yav sıcmayız ısallah anıl da hastaydı adam sıçrim vokal yapıo resmen o da duzelır umarım🙂

Geri