Black Tooth (Tarz?)Şehir?

Arkadaşlar son olacağını umduğum bir hatırlatma da benden gelsin bari... 24 Nisan Cumartesi günü Biziz'de bulunan herkesin o gün çalınan müzik vs. hakkında eminim çok kuvvetli fikirleri var ve bunları bir şekilde lanse etmek istiyorsunuz, bu çok doğal. Bakınız ilk eşşekliği ben yaptım... Fakat bu yorumlarınızın, ki her insanın düşünce ve düşüncelerini dile getirme hakkı vardır, forumun en öncelikli amacı budur, burada, Black Tooth forumunda aktarılması ve/veya duyurulması dolaylı ve direkt olarak bir sürü insanı, başta Biziz Rock Cafe/Bar personeli ve işletmesi olmak üzere, rencide etmekte, üzmekte ve gereksiz gerginliklerin doğmasına sebebiyet vermektedir. Bu yüzden, haklı veya haksız, aşırı veya ölçülü tüm yorumlarımızı (tabii ki 24 Nisan Pazar hakkındaki) başka bir yer veya başlıkta tartışmalıyız. Unutmayalım ki bu sayfalar grupları desteklemek, gruplardan haberler almak için var. Benim bu konudaki ilk mesajı yazarkenki niyetim de 15 Mayıs Pazar konserine yoğunlaşmaktı; fakat çoğumuzun hassasiyeti ve Rock Müzik ismine olan bağlılığı bu konuyu o ilk mesajda taşımak istediğim yerden çok çok alakasız ve uzak bir noktaya sürükledi. Ben de bu konuda hatalı olduğumu kabul ediyorum ve tekrar özür diliyorum. Tabii ki yaptığım yorumların arkasında durabilirim, sözünün arkasında durmayacak bir insan değilimdir; ama beni ve bizleri haksız konuma düşüren bu fikirlerin paylaşıldığı yerdir. İnanın çoğunuz tahmin bile edemezsiniz son iki sayfanın yarattığı gereksiz üzüntüyü. Onun için lütfen bu tartışmalarımızı kapatalım ve gelecek olan konseri tartışalım, ithamlarda bulunmadan... Saygılar...

Evet.. ben şimdi bir konser haberi veriyim. Dün akşam kesinleşti. Eylül sonu İzmir'de KREATOR ile birlikte konser var. Biraz erken ama söleyim ben yinede :twisted:

Kount demiş ki:
18 yaş sınırı olsun. Zaten 18 yaşın altındakiler sağ çıkamayacak o günden.
Yok öyle bişi sen yeni nesil 90 lıları görmemişsin 😛
Abilerim 18 yaş sınırı olmıyacak inşallah yani çok gelmek istiyorum sizin konsere ve bizim sınıfta hep black tooth u izlemeye götürecem sizi diyom millete 🙂 Eheh Tuna abi en çokta seni anlatıyorum 😛 Tabi birde onur abim var 😀 eheh abilerim benim seviyorum sizin grubu 🙂 Sizinde bize olan sevginizi gördükçe iyice gaza gelip sevmeye başlıyorum...
Pogo olacaksa ben varım 90 doğumlu bir genç olarak... Bir yerim kırılırsada bundan ben sorumluyum 😆

Black Tooth :!: Yeaaaaa :metalhead

Tabi her 18 yas altindakileri bir tutmak dogru degil ama kargasa veya o tarz birsey cikarabilecek tipler de var.

Bu arada konserinizde sizlere basarilar diliyorum..

Black Tooth

siteye girdim super fotolar imaj fln .konserde hiç izleyemedim.inşallah 15 inde izleyecem.Zoo dabi studyo çalışmasını izlemiştim dışardan 3 4 dakka fln çok gazdı.eminim konserlerde full gazdır. Turkiye ye boyle bi grup lazımdı.

Black Tooth'u konserimize bekleriz...

Metal Day #5: Metal Party
Tarih: 8 Mayıs 2005 PAZAR

Yer: Biziz Rock Bar

Kapı Açılış: 14:00 (Gruplar yaklaşık saat 14.30 15:00 gibi sahne almaya başlayacaklar.)

Gruplar: (Sırasıyla)

KaraLeke (Yeni fakat heavy metal için ışık veren bir grup olarak ilk sırada sizi ısındıracaklar.)

Eren Kömürlü Band (Çok konuşulan ve birçok insanın merakla izlemek istediği bir gitarist ve grubu.)

SouliTarY (Yıllardır çizgisini bozmadan koruyan,gerek enerjisi gerek sahnesi gerek besteleri olsun işini en iyi biçimde yapmaya çalışan ve 10. Roxy Müzik Yarışmasında FİNALe kalan SouliTarY elemeler öncesi bu konserde sizinle.)

Magick (Yılların eskitemediği Türkiye'nin en iyi thrash/heavy metal gruplarından olan, mükemmel besteleri ve başarıyla coverladıkları şarkılarıyla Magick uzun bir aradan sonra Ankara'da tekrar sevenleriyle birlikte.)

Crossfire (Türkiye'nin en iyi power-thrash gruplarından olan Crossfire başarılı albümleri sonrası ilk Ankara konseriyle sizleri ve Nightwolves'larını unutulmayacak bir enerji ve müzik ziyafetine bekliyor.)

Giriş: 5 YTL
Bira: 2.5 YTL

Ben de orada olmayı istiyorum ama önümde iki engel var... Birincisi dersane saatlerim, ikincisi de yerimde duramamam 😀 Kendimi 15ine saklıyorum, ondan sonra da boyundan ameliyat falan olmam gerekecek herhalde 😆 ama Magick ve Crossfire'ı tekrar görmek gerçekten güzel olurdu, özellikle Magick(tarz meselesi 😉 )

BUGUN $ENOLTAF'ida Fuck The Commerce konserine yolladik, almanyaya...

Cenotaph'i uurlarken sirtlarina tokat basarak "5, 5 ,5 " diye futbol fanatikleri gibi uuraladik 😀 haha

GrindMetal olmez,
Vatan bolunmez :twisted:

İŞTEEE FESTİVAL GİBİ KONSER...HUU YEAAH!!!

:metal SELF TORTURE :metal
:beer BLACKTOOTH :beer
:metal SUROFHEST :metal

15 MAYIS PAZAR SAAT 15.00 BİZİZ ROCK BAR

CENOTAPH a sonsuz başarılar...

Sayin black tooth her konuda her zaman basarilar yardimci olabilcegim konularda ozellikle utkucum ( zil cart curt ) haber verin bana eger ankaradaysam sonsuz destek 🙂

ODTU Muzik topluluklari Panayir Alani konser programi su sekildedir:

11 Mayis Carsamba:
13.00 Josef K.
14.00 Kingus
15.00 Lefter
16.00 Sehacan
17.00 Anima

12 Mayis Persembe:
12.30 Pinata
13.00 Hair
14.00 Echoes
15.00 Gulyabani
16.00 Funk LTD.
17.00 Hot Sauce Show Band

13 Mayis Cuma:
12.30 Boutique Dopagé
13.00 Dem
14.00 about:blank
15.00 Karton Sushi
16.00 Djinn Stylo
17.00 Hep Yek

14 Mayis Cumartesi
13.00 Blueprint
14.00 Tushe
15.00 Dementia
16.00 Soulitary
17.00 Magick

Biz size geldik siz de bizi yalnız bırakmazsınız artık. Pazar günü de tekrar boçlanırsınız. Bu böyle sürer gider... Hepinize sevgiler saygılar.

Geri