Black Tooth (Tarz?)Şehir?

Hmm, sağ ol Utku Üstad, bir redbull hatta iki redbull bile içebilirim. Bakın, siz konser verdikçe ben de kilo veriyorum resmen sayenizde. Bu kadar gaz, bu kadar kaliteli olmak resmen zevk için bungee jumping yapmaya benziyor. 😆

Şaka maka, pandacan ve diğerleri, buluşalım 15 Mayıs'ta Biziz'de.

Kount demiş ki:
Hmm, sağ ol Utku Üstad, bir redbull hatta iki redbull bile içebilirim. Bakın, siz konser verdikçe ben de kilo veriyorum resmen sayenizde. Bu kadar gaz, bu kadar kaliteli olmak resmen zevk için bungee jumping yapmaya benziyor. 😆

Şaka maka, pandacan ve diğerleri, buluşalım 15 Mayıs'ta Biziz'de.
redbull içtikten sonra konserden sonra daha kötü olursun ama benden söylemesi 🙂 bu arada kaydedicekmisiniz bu konseri ama sanırım konseri kaydedecek adam bulamazsınız heralde adam yerinde duramaz eheu

Arkadaşlar! Acil kan aranıyor! Biziz'e ismini haketmesine yardımcı olacak gerçek rockçı ve metalciler lazım! Lütfen 15 Mayıs'ta başvurularınızla (bu da headbang olur, pogo olur) orada bulunun... O neydi lan?? Biziz Cock Bar olmuş resmen... O müzikler neydi öyle be bilader? Kafayı yedim yemin ediyorum... Rock barı ORTAM yapmış adamlar yaa... Neyse, 15inde tedavisi bizden artık...

Atticus demiş ki:
abi o ismini vermek istemediğim şahıs z.ktirp gitmezse ora biziz rock bar degil biziz club olcak söyleyim.

İsmi Lazım Değil, maşallah bir çaldı pir çaldı. Neden sonra Limp Bizkit'in "Take A Look Around"u geldikten sonra biraz düzeldi ama, ondan önce tek adam gibi şarkı "Du Hast" oldu. Tabi bizim şirin bir arkadaşımız sarhoştu ve çok eğlenmekteydi, biz de tabii ki 😀 . Ama nerede Enter Sandman, Fear of the Dark, Paranoid, The Glass Prison, Seek and Destroy'u üst üste çalıp boynumuzu mahvettikleri günler..?

Kount demiş ki:
Atticus demiş ki:
abi o ismini vermek istemediğim şahıs z.ktirp gitmezse ora biziz rock bar degil biziz club olcak söyleyim.

İsmi Lazım Değil, maşallah bir çaldı pir çaldı. Neden sonra Limp Bizkit'in "Take A Look Around"u geldikten sonra biraz düzeldi ama, ondan önce tek adam gibi şarkı "Du Hast" oldu. Tabi bizim şirin bir arkadaşımız sarhoştu ve çok eğlenmekteydi, biz de tabii ki 😀 . Ama nerede Enter Sandman, Fear of the Dark, Paranoid, The Glass Prison, Seek and Destroy'u üst üste çalıp boynumuzu mahvettikleri günler..?
Master of Puppets, Seek and Destroy da vardı... Ayrıca ben isim de vereyim hiç çekinmeden: KARTAAAAL!!!! Yakında biziz de tepeden köpük falan yağarsa şaşırmayalım.

selam beyler sitenizi falan gezdim.. iyi hoş güzel de daha şimdiden biraz uzaklara gitmemiş misiniz? site içeriği, imaj... hele gitaristinizin gerçek adının yazmaması.. ilginç.. kolay gelsin.. saygılar..

Bizden önce stüdyonuz vardı 🙂 Tuna abi insan değilsin sen yaw... 😀 Ağzına sağlık vallaha hayran kaldım vokaline... Çok iyi çok... İdolümsünüz... Yaşasın Black Tooth :metalhead

Fle demiş ki:
Ama yani o kadar laf ediyoruz da oynayanlar neydi oyle 200 kisi varsa 175 i oynuyordu kardeslerim? 😀
eee oynayanlara diyeceksin o zaman onları valla ben birkaç tane gördüm oynayan ama şahsen bende oynadım görenler varsa anlarlar sadece milletle dalga geçmek içindi danstan da anlarlar heralde ama oynayanlara aklım ermedi gerçekten biz 15 mayısı bekleyelim en iyisi bu bence!!! :twisted:

Fle demiş ki:
bir kaç tanemi? abi yapma tum biziz oynuyordu ya 🙂
Yanlış bilgi 😀 Ben sadece kafa sallayıp pogo çıkardım vallaha 😆 Neyse, boşverin şu 13 yaş metal tayfasını, ayın 15inde Biziz'den arta kalanlarla club mı açarlar adını biziz cock lounge mu koyarlar onlara kalmış artık :twisted: bu arada stüdyo gerçekten çok zevkliydi yine, iyi ki dersi asmışım 😀 Stüdyodan sonra da Bakanlıklar'ı postere boğduk biz Mumu abimizle 😀 Bu genç metal tayfanın da cevabı hazırlanıyor ayın 15inde verilecek, bir Surofhest kaldı duymadığım, onların da stüdyosuna damlıycam bi ara size iletirim tahmini yıkım ölçülerini :twisted: bir de iyi haber!!!! 15 Mayıs Pazar günü Biziz tamamen Zoosound'a ait olacak, yani sizin ismini vermeye tenezzül etmediğiniz kişi (KARTAAAAAAL) orada olmayacak ve Şeytan'ın (ehue, metalciyiz ne de olsa 😆 ) izniyle ara müziklere ben müdahale etme şevk ve şerefine ulaşacağım 😀 Ayrıca konser için ara orginazsyon olarak da enteresan bir tasarımız var, Tuna Abi, Mumu, Adnan Abi (Zoo, tanımayanlara 😀 ) ve ben bir tasarıyı konuştuk bugün, mümkün olursa 15inde sizlere yansıtacağız...

Arkadaşlar bu arada bir yanlış anlaşılma olmasın, 13 yaş ve genç metal tayfa ibarelerini kullanırken asla bir yaş ayırımını düşünmedim. Belki de Kartal metal tayfası 😛 desem daha doğru bir tabir olurdu 😀 İki üç yaş için citroen (motor çalışınca arabanın arkası kalkar, anladınız siz 😆 ) olucak birisi değilim. Müzikten anlayana saygım sonsuzdur, zaten sevdiğimiz müzikleri belirli bir jenerasyona adayıp diğerlerini hor görsek sahneye çıkmamızın, çıkanı alkışlamamızın bir anlamı olmazdı; çünkü müziği kendi ellerimizle öldürmüş olurduk...

kurbaaa demiş ki:
selam beyler sitenizi falan gezdim.. iyi hoş güzel de daha şimdiden biraz uzaklara gitmemiş misiniz? site içeriği, imaj... hele gitaristinizin gerçek adının yazmaması.. ilginç.. kolay gelsin.. saygılar..
Gitaristin gerçek ismi yerine "Ezekiel" nickini kullanmasını ben izah edebilirim sanırım çünkü kendisini 5 sene gibi bir süredir tanıyorum. Ezekiel nicki de arkadaşlığımızdan eskidir. Bir sürü insan onu bu nickle tanıyor, yani internetin dünya çapındaki yaygınlığını ele aldığında ve kendisinin yurt dışında (İngiliz okulu kökeninden) tanıdığı ve kendisini bu isimle anan bir sürü insan olduğundan böyle bir şey yaptı; yoksa öyle bir citroenlik (yukarı bak 😀 ) söz konusu değil... Tabii ki "o zaman onlar da adıyla tanısaydı bilader" diyebilirsin ama o da o ve arkadaşları arasında bir olay. Ayrıca Black Tooth'u dinlemediysen 15inde Biziz'e de beklerim.

On0e_SiFFreDDi demiş ki:
pandacanin dehset planlari var.. simdiden belirteyim 🙂 konser umarim iyi gecer... :twisted:

"WE'LL GRIND THAT AXE FOR A LONG TIME..." :x
hehehe pogoda bayılanları diri diri yemeyi planlıyorum 😀 Olum sırf benim planım mı lan? O kadar (5 dakika 😀 ) kafa patlattık bugün... Bi de ben de siteye giremedim senin yapacağın iş anca bu kadar olur zaten 😀

Selamlar Black Tooth tayfası. Arkadaşlar sizinle bir konsere çıkmak gerçekten çok keyifli olur. Umarız bir gün hep beraber eğleniriz. Konserinizi de dört gözle bekliyoruz. Beyzbol sopalarımızı hazırladık. Kendinize iyi bakın. Görüşmek üzere.

Geri