Black Tooth (Tarz?)Şehir?

slm

selam olsun black tooth , gene salladınız yumruk gibi ortalığı.. işte performans budur dedim yine. müttefikler ...kaçış yok yine beraber sahnelerdeyiz yakın zamanda...

Arkadaşlar Öncelikle Konsere gelen gelemeyen herkeze Teşekkürler,
Konser güzeldi fakat benim görüşümü sorarsanız ben performans açısından arzuladığımızı gösterebildiğimizi düşünmüyorum.
Black Tooth olarak sahnede daha başarılı ve daha güzel sahne şovları gösterebileceğimize inanıyorum; ancak kısıtlı imkanlar ve sahnenin darlığı bizi bu açıdan oldukça sıkıntıya sokuyor.
Emin olun bundan sonra Black Tooth un her konserinde daha fazla şey bulacaksınız ve her izlediğinizde daha kaliteli daha profösyonel bir grup dinliyeceksiniz.
Bu Konserde ufak tefek problemler yaşadık (bizlerden kaynaklanan) fakat yaşanan herşey bir tecrübe ve biz bu konserden de daha sonra sizlere güzel bir şeyler izletebilmek için de bir şeyler kaptık tecrübe ettik.Darısı diğer konserlerin başına .
Bizi takip etmeye devam edin.

Başlık sohbetler ve içeriksiz mesajlardan temizlenmiştir.Lütfen ikili konuşmalardan ve tartışmalardan kaçınınız! Lütfen sadece grup ile ilgili aktiviteler ve konuyla ilgili yorumlar dışında konuyla alakasız sohbetlerinize irc.turkrock.com ’dan devam ediniz . . .

Nedendir anlıyamadığım bir şekilde formumuzda bulunan yazılar tamı tamına 10 sayfa kadar silinmiş bulunmaktadır. Az buz bir rakam değil bu tam 10 sayfa ve bu temizlik içerik bakımından sohbet v.b havası bahene gösterilerek yapılmıştır.
Bu olay sonucunda amaçlarına gönülden inandığım Türkrock com un adilce yönetiminden tamamıyla şahsım adına şüphe ve üzüntü duymaktayım.
Bu hususta en merak ettiğim konuların başında 39 sayfalık forumun herbir mesajını bir anda okuma kararı aldırtan ve bu temizliği yapmada ki kaynağın başlıca nedenleri nelerdir. Üstelik madem bu forumda 10 sayfa gereksiz mesaj vardı ; bu mesajlar bugüne kadar neden temizlenmemiştir.
Eğer forum kuralları bu sitenin anayasası ise bu anayasanın içerisinde neden bizleri bu noktaya kadar getiren ama getirirken de uyararak düzene sokan bir mekanizma bulunmamaktadır. Bunu anlamak gerçekten çok zor. Açıkça onu gösteriyor sitenin sahibi biziz ve her istediğimizi yaparız danışmayız uyarmayız zihniyeti hüküm sürmekte ve demokratik bir düzen site üzerinde yaratılmamaktadır ...... buna malesef üzülerek tek bir kelime bulamamaktayım.
Sormak isterim 6 aydan fazla bir süredir bu forumun içeriği incelenmediyse şimdi neden bir anda incelenerek adap ve maşeret kurallarına ters bulundu ve yargısısz infaz kararı alındı.
Bugün site üzerinde ki forumların bir çoğun da chat havasında yazışmalar bulunmakta ve bunlar sadece küçük bir uyarı ile geçiştirilerek bir ya da iki mesajın silinmesi ile sonlanmaktadır. Bir anda 10 sayfalık mesajı silmekle siz sitedeki geçmişimizi de silmek...... HAYIR!

Bu olaya gerçekten tepkiliyim ve tepkimi dile getirmekte sanırım en doğal haklarımdan bir tanesi..

kardeşim bizim forumumuzda "sizde çok fazla chat cinsi msj yok" denmesine rağmen 90 küsur sayfada 30 küsur sayfaya indi, düşün sen 10 sayfaya laf ederken ben 60 küsur sayfaya ne diyim hale bak...!!! ve düşün bizki forumumuzu ilk açtığımızda 18. sayfada "chat yapıyorsunuz" gerekçesiyle silinmişti ve tekrar açılan forumumuzda o kadar özen gösterdikki yazışmalara yinede 60 dan fazla sayfa heba oldu yazıklar olsun diyorum sadece... kontrol ettikleri yok bence 1 sayfada 1 tane dedikleri gibi msj gördülermi bütün sayfayı siliyolar demekki yoksa imkansız bizde 60 sayfa chat yapılması o 1 tane msjı atan kişiyide engelliyemiysunki abi elimizde olan bişey yok bu konuda yani yuh artık AYIP.....

Daha önce Etkinlikler forumu moderatörlerinin çifte standartlarını görmüştüm. "Konser başlığını; organizasyondan olanlar ya da etkinlikte sahne alacak olanlar açamaz" diye bir kural vardı. Benim düzenleyen olmamama rağmen açtığım başlık kilitlenmişti, üstelik kurala aykırı en az 5-6 tane başlık olmasına rağmen. O 5-6 başlığı açanlar eş dost tayfadan olunca kimse ses etmemişti.

Şimdilerde de Amatör Gruplar moderatörlerinin iş yapacağı (!) tutmuş sanırım. Madem böyle bir kural var neden bunca zaman uygulanmadı? Madem moderatörler kuralları uygulamakta zorluk çekiyor o zaman bu görevi başkalarına devredebilirler. Değil mi?

Hemen hemen tüm grupların konularında sohbet içerikli mesajlar vardır, eminim bundan. Ama kaç grubun başlığındaki mesajlar bu kural sebebiyle silindi, Tanrı bilir...

Bence de gerçekten yanlış bir yaklaşım; çünkü bu sayfalar insanların emek verdiği müzik karşısında aldıkları dönüleri ve o müziği yaratırken geçirdikleri dönemlerin hatıralarını taşıyor. Yani o grubun başlangıcından itibaren mükemmel bir tarihçe oluşturuyor. Yazık... Geçmiş olsun diyorum...

Bir anda bir sürü sayfanın gitmesinin nedeni, uzun zaman sonra yeni bir mod almış olmamız ve genelde yeni gelen modlarla yeni bir politika izlememizdir (Heo böyle oldu). Bu seferki politika (Ki bence olması gerektiği gibi), biraz sıkı olmuştur ve çok ta yararlı olduğu ortadadır. Her gün yüzlerce mesaj atılan bir bölümü biraz düzene sokmak gerekmektedir, arada bazı hatalar olabilir (100'lerce gruba bakınca böyle oluyor. Ayrıca tek siz değilsiniz.). Bu çifte standart olayı ise baymaya başladı, gruplara tek tek bakıp ayrı standart kadar uyguluyucak kadar vaktimiz yok bizim. En başta bunu düşünün. Olsa da böyle bir şey olmıyıcak bunu lütfen anlayaın artık, bu böyle geldi böyle gider... Biraz daha anlayışlı olmak gerektiğini düşünüyorum.

sayfalarin gitmesi bana sorarsaniz hic sorun degil, hatta dahada iyi : forum daha hizli artik, hafizada yer acildi, hatiralar vardi, ama onemli degil sonucta forumun amaci belli, grup ve konserleri hakkinda bilgi ve degerlendirmeler/yorumlar/tepkiler.. tesekkur ediyorum forum yoneticlerinede! :twisted:

umarim cifte standart ile alakali bisey degildir bu, umarim mod. her grubun sayfasina tek tek girip bazi msjlari siliyordur, uzun surecek bu islem, bitiginde forum daha da rahatlicak 😉

ne olursa olsun bir grubu 'Grup' yapan forumdaki 40 sayfa degil, o 10 sayfa icindeki tepkileri ve verilen emegin gostergesi :!:

Öncelikle giden sayfalarınız için başsağlığı diliyorum ve ben de katılıyorum ki keyfi bir uygulama var gibi. neyse
Tuna kardeşin dediği gibi aynı sahnede Black Tooth&Djinn Stylo düeti için can atıyorum. En kısa zamanda çalışmaları başlatalım. Şöyle uzun 7-8 dakikalık bir parça ile izleyicilerin kulak paslarını iyice temizliyelim!

www.djinnstylo.com

slm arkadaslar.sizi bizizde seyrettim ve cok basarılı buldum.sahne şovunuz mükemmel.beyzbol sopasını hiç unutamayacağım.başarılarınızın devamını dilerim....................

Saygılar

utkucum doğum günü demek kutlu mutlu olsun...

bütün black tooth ailesini cumartesi gecesi GARAGE Bara bekliyorum sizin tarza göre daha nu-metalve çok çok daha piyasa oluyor bizimki ama olsun iyi olur gelin zıplayak 😀😀😀😀

Geri