Blackstar Fly 3 vs Blackstar LT-Echo 10 hangisini alayım?

Selamlar, gitara yeni başlıyorum Rockson marka Prs kopyası bir gitar satın aldım. Sıra amfiye geldi. İkinci el alacağım için bütçeme uyanlar arasından hoşuma bu ikisi gitti. Bir arkadaşımla ara sıra ev dışı ortamlarda beraber çalacağız o sebeple fly3 daha çok aklıma yattı. Ses olarak çok bi farkları var mıdır, siz olsanız hangisini alırdınız? Satın aldığım gitar bu belki cevaplamanızı kolaylaştırır.159735 eklentisini görüntüle

Bütçe kısıtlıysa tartışmanın fazla anlamı yok. Gitar yeterince kötü, amfiler de son derece yetersiz. Eh müzikten vazgeçmeyeceğine göre al birini farketmez…bu seviye cihazda tonu iyi vs kafa yormaya gerek yok.

Bütçe kısıtlıysa tartışmanın fazla anlamı yok. Gitar yeterince kötü, amfiler de son derece yetersiz. Eh müzikten vazgeçmeyeceğine göre al birini farketmez…bu seviye cihazda tonu iyi vs kafa yormaya gerek yok.
Bir ay daha bekleyip 2500 civarında ikinci el başka bir amfide alabilirim. Beklememe gerek var mı yoksa direkt yukarıda yazdıklarımdan birisini alıp öğrenmeye başlayayım mı, siz ne tavsiye edersiniz?

Yorum yazdığım yere kendi ilanımı yazmayı sevmem etik olarak ama biraz araştırma yapmak lazım… mesela komik bir fiyata bu oyuncaklardan 10 kat daha iyi amfim var satılık… diğer ilanlara da bak derim. Bolca araştır, gitarda yaptığın gibi çöpe para verme… tek tavsiyem budur.

Fly 3 var bende. Şarjlı pil de aldım hatta gaza gelip. Sevmedim sesini. Yorumlarda ayılıp bayılıyorlar anlamadım niye. Bu boyutlardaki ilk amfimdi. Sanırım amfi mobil olsa da ses kalitesinin düşmesinden hoşlanmadım.

Geri