Satılık Blackstar Silverline Special 50W 1x12" Tüp Simulasyonu Mevcut Combo Amfi

Takasa
Açık
Fiyat
12500
Para Birimi
TL
Öncelikler herkese merhaba ve sevgiler.

Yıllardır forumda satış yapıyorum, eskilerdenim ve beni tanımayanlara referanslarımı verebilirim. İlanlarımı başka sitelerde de satıyorum fiyat konusunda bazen çok hızlı aksiyonlar alabiliyorum buraya hemen girmediğim ve hemen aksiyon yapamadığım için olası fiyat düşüklükleri ya da yüksekliklerinde yazmadan önce bunu göz önünde bulundurunuz lütfen. Bazı ürünleri piyasanın altına veriyorum.

Türkiye' nin her yerine sağlam ve sorunsuz karşı ödemeli kargo yapabilirim.

Özkan Günyeli 554 384 97 10

Tkasta İpad, Tablet, üzerine koyabileceğim ya da nakit alabileceğim prosesör vs vs teklif edebilirsiniz.

Blackstar Silverline Special 50W 1X12 Combo Amfi (17500 TL)

Üründe bir çok lamba modellemesi mevcut. Lambalıya yakın tonları alabiliyorsunuz. Çok temiz ve sorunsuz çalışıyor. Celestion V hoparlör mevcut. Takas düşünmüyorum.
  • Patentli TVP teknolojisine dayalı yanıt kontrolü, klasik güç amplifikatörü devrelerinin nüanslarını doğru bir şekilde yeniden üretir (EL84, 6V6, EL34, KT66, 6L6, KT88)
  • Patentli ISF, Amerikan tonundan İngiliz tonuna geçişler
  • 6 tescilli Blackstar preamp sesi (Clean Warm, Clean Bright, Crunch, Super Crunch, OD 1, OD 2)
1726960678773.webp

167576 eklentisini görüntüle

167578 eklentisini görüntüle

Geri