Boss katana 50 mi yoksa blackstar ht5r mi?

Genellikle evde çalacağım ve ilk amfim olacak. genellikle heavy metal glam 80s ve arada blues çalıyorum bu şekilde ve ekstradan pedal alacak Bi param yok bu yüzden boss katana biraz daha mantıklı geliyor bağxı yorumlarda dijital olduğuna dair yazılar va bu kafamı karıştırdı biraz blackstar için daha sıcak tonları olduğu söylenmiş şu an ki durum bu

İkisi de güzel Blackstara analog pedal setupu alırım diyorsan gayet güzel oluyor, katana ise prosesörü boşa çıkarttı evde gayette yeterli eğer sıfır alacaksan 50 yerine ikinci el 100 al fiyatları yakın zaten.

Maalesef analog pedal alabilecek imkanım olsa hiç düşünmeden tercihim lambalı taraftarı olur ama maalesef öyle bir imkan yok o yüzden boss daha mantıklı geliyor. Sanırsam ürünlerin 0ı bulunmamakta her halükarda 2. Ele muhtaç gibiyim bir de blackstarda master volume potansı ve w ayarlamak için bi bölme bulunmadığından dolayı ev kullanımında bayağı dezavantaj sağlıyor blackstara sanırsam

Maalesef analog pedal alabilecek imkanım olsa hiç düşünmeden tercihim lambalı taraftarı olur ama maalesef öyle bir imkan yok o yüzden boss daha mantıklı geliyor. Sanırsam ürünlerin 0ı bulunmamakta her halükarda 2. Ele muhtaç gibiyim bir de blackstarda master volume potansı ve w ayarlamak için bi bölme bulunmadığından dolayı ev kullanımında bayağı dezavantaj sağlıyor blackstara sanırsam
Sahibinden de bir tane mk1 katana 100 görmüştüm fiyatı da uygundu satıcıya sorabilirsin.

Dostum Zuhal Müzik, sitede yok dese de aç sana en yakın mağazayı sor ya da merkezi ara online alacam var mı de.... site güncel olmayabilir, bazen yok yazan ürün mağazada karşıma çıkıyor.

ev kullanımında bayağı dezavantaj sağlıyor blackstara sanırsam
Tam tersine, evde sesi fazla açmadan güzel ton alabileceğin nadir lambalı amfilerdendir ht5 serisi. Tek başına blues için çok yeterli olmayabilir, koyu karakterli bir amfi aslında. Tonu parlatmak ve boostlamak için 200-300 liraya alacağın herhangi bir ts9 tabanlı pedal ile gayet güzel de kullanırsın. Heavy metal amfisi zaten esasen benim gözümde.
Katana da son dönemin belki de en iyi ve kullanışlı dijital ev amfisi. Distortion tonunu denemiştim, hatırladığım kadarıyla dijital bir hissiyat uyandırmıyordu, organiğe yakın bir tonu vardı.

Tam tersine, evde sesi fazla açmadan güzel ton alabileceğin nadir lambalı amfilerdendir ht5 serisi. Tek başına blues için çok yeterli olmayabilir, koyu karakterli bir amfi aslında. Tonu parlatmak ve boostlamak için 200-300 liraya alacağın herhangi bir ts9 tabanlı pedal ile gayet güzel de kullanırsın. Heavy metal amfisi zaten esasen benim gözümde.
Katana da son dönemin belki de en iyi ve kullanışlı dijital ev amfisi. Distortion tonunu denemiştim, hatırladığım kadarıyla dijital bir hissiyat uyandırmıyordu, organiğe yakın bir tonu

Katana alırsanız analog pedal almaya gerek yok. Footswitch alın yeter. Hatta profesyonelseniz belki geniş fonksiyonlu footswitchler bakmanız da olası tabii. Ben sadece fs6 aldım işimi görüyor. Zaten PC programıyla da analog pedallardan fazlasını çıkarabilirsiniz.

Dostum Zuhal Müzik, sitede yok dese de aç sana en yakın mağazayı sor ya da merkezi ara online alacam var mı de.... site güncel olmayabilir, bazen yok yazan ürün mağazada karşıma çıkıyor.
Zuhal yine bitirmiş stoğu yaa. Fiyat doların düşmesiyle bi 160-170tl fark ediyor ama stok bitmiş. Şimdi hala dsl5 alcaaaam 😭😜 diye bekleseydim hem dsl5' için beklediğim indirimi görememiş olacak hem de Katana'yı da-yine ellerinde kalmadığı için alamayacaktım. Benim beklediiim %40'tı ve çok da fazla bir beklenti tabi. Dsl1cr'ye ise 3400 vermeye değer miydi sizce. Ama şu lanet vergi gelmeseydi dsl5cr, indirimle 3500tl olacaktı. Ne yapar eder alırdım.

Zuhal yine bitirmiş stoğu yaa. Fiyat doların düşmesiyle bi 160-170tl fark ediyor ama stok bitmiş. Şimdi hala dsl5 alcaaaam 😭😜 diye bekleseydim hem dsl5' için beklediğim indirimi görememiş olacak hem de Katana'yı da-yine ellerinde kalmadığı için alamayacaktım. Benim beklediiim %40'tı ve çok da fazla bir beklenti tabi. Dsl1cr'ye ise 3400 vermeye değer miydi sizce
Benim amfi alacak bütçem yeni oluştu maalesef onda da çok kötü denk geldi yarın bi ihtimal arayacağım ama dediğiniz gibiyse kaldık ikinci ele :/

Benim amfi alacak bütçem yeni oluştu maalesef onda da çok kötü denk geldi yarın bi ihtimal arayacağım ama dediğiniz gibiyse kaldık ikinci ele :/
Arayın tabii yine de. Ekşi sözlükte vatandaşın biri istediği ürünü favoriye alıp beklemiş aramalarını herhalde. Yazamıyorum ki bir cevap. Çıkmıyor. "Biz sizi arayalım"da çıkan boşlukları dolduracak notunu yazacak arayacaklar. Online sipariş edebilmesine de yardım edecekler. Eleştirmek bedava

Dosyalar

• 20201118_010707.webp
    20201118_010707.webp
    33.4 KB · Gösterim: 117
Son düzenleme:
Bir de kafamda blackstar id tvp serisi var 15w modeli yeterli midir Konya da bir tanıdık abim 60tvp modelini satıyor iyi bir fiyatta anlaşırsak alabilirim ama ev için çok ağır ve gereksiz fazla mı olur kafamı karıştırdı siz ne düşünüyorsunuz

Geri