Boss Katana 50 MKI ve MKII

MKII için 1500₺ fazladan verir miydiniz?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
Merhaba, önümüzdeki günlerde Boss Katana 50 almayı düşünüyorum. İki model arasından MKII 1500₺ daha pahalı. İki amfi arasındaki farkları Türkçe ve yabancı birçok kaynağa bakındım fakat MKII için 1500₺ fazladan vermenin mantıklı olup olmayacağına karar veremedim. Metalden shoegaze’e çeşitli türler çalıyor olduğum için MKII’nin avantajı büyük fakat amfiden sonra pedal da alacağımdan aradaki fiyat farkı önem taşıyor. Sizin fikriniz nedir?

hangi kaynaklara baktın Allah aşkına... hakkında internette EN ÇOK yorum olan cihazlardan biri ...

iki model ile de istediğin HER türü çalarsın... farkı detaylarda ... ve Katana'yı incelediysen aynı anda pedal almanın çok spesifik bir amacın yoksa boş iş olduğunu da okumuş olmalısın.... şu kaynaklar neyse bir daha karıştır derim

hangi kaynaklara baktın Allah aşkına... hakkında internette EN ÇOK yorum olan cihazlardan biri ...

iki model ile de istediğin HER türü çalarsın... farkı detaylarda ... ve Katana'yı incelediysen aynı anda pedal almanın çok spesifik bir amacın yoksa boş iş olduğunu da okumuş olmalısın.... şu kaynaklar neyse bir daha karıştır derim
Youtube’a ve birçok yabancı gitar forumuna baktım fakat attığınız başlıkların birini okumuştum, diğerlerini okuyorum şimdi teşekkürler. Malum shoegaze için pedallar olmazsa olmaz 🙂 Pedal işine girişmek durumundayım bu yüzden.

madem bu kadar önemli Katana 50 mkI veya MkII fx loop var mı, ben bu pedalları takabilir miyim, sinyal zinciri oluşturabilir miyim yoksa halk ekmek kuyruğu gibi hepsini Input'a dizip sonra foruma gidip istediğim sesi alamıyorum diye başlık açar mıyım.... diye araştırdın diye anlıyorum o bir çok forumda ....
Arastirmamisim ozur dilerim 🙁

Geri