Cemiyette Pişiyorum (Punk) - İstanbul

bugün var işte konser bekleriz buyrun dinleyin ayrıca 9 aralık cumartesi ankaradayız oraya da bekleriz ankara konserinin ayrıntılarını bi kaç güne kadar yazarım buraya 😀

gel laaa
9aralkpunkkckor3.jpg

Öncelikle bizi izlemeye gelen herkese,sniff org.a,konsere çıkan gruplara (well behaved,dengesiz herifler) ve çıkamayan disko disko'ya,kps ve can'a,seslere gerçekten özen gösteren tonemaister berkant'a,soundcheck'te yardımları için kerem'e,melek bara ve unuttuğumuz diğer herkese çok teşekkür ederiz!
En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle...

Biz teşekkür ederiz gerçekten zor bi konser oldu elimizden geleni yapmaya çalıştık yapabildiysek bişeyler ne mutlu bize..Gösterdiğiniz üstün ve çok eylenceli ve sağlam ve güzel ve... 🙂 performans için çok teşekkür ederim tekrar görüşmek üzere...

Saygılar...
Onursal Tuncer
Sniff Organizasyon

oo bence cemiyette pişiyorum amatörlükten çıkmış bi grup yaw çok iyi bi grup çok beğeniyorum gripin,peynirli pasta,flört,mutant dehşet şarkılar özelliklede gripin heaaa

abi ankara konserine gelemedim ya işim çıktı 🙁 bidaha ne zaman gelirisniz bende bayılıyorum gripine ve allahsız tospaalar la da bi konseriniz varmı ? 😀

izmir konserini şimdi myspacedeki sitelerinden gördüm dersanem var o saatte ama ekicem, hayatta kaçırmam bu konseri

Geri