Charvel / Jackson Başlığı

Başıma dert bu Türkçe. Lisede hem edebiyat hem kompozisyon, sonra üniversite imtihanında, sonra üniversitede, ve en son da burada... 😆 Dikkat ederim söz. 🙂
Yemeğin salçası, Jackson'nın rengi diye buyurursunuz demek lokmanlar. Yemek biraz az salçalı olsa ama tatlı olarak podxt veriyorlar. 😆 Yani 1950liğe kasıp bir de pod alabilyorum... Bunu yapmak mantıklı gibi gibi... Barış Manço gibi, "Dur Aman Osman, Yapma Osman" diyen varmıdır ağalar beyler?

wannabe demiş ki:
Başıma dert bu Türkçe. Lisede hem edebiyat hem kompozisyon, sonra üniversite imtihanında, sonra üniversitede, ve en son da burada... 😆 Dikkat ederim söz. 🙂
Yemeğin salçası, Jackson'nın rengi diye buyurursunuz demek lokmanlar. Yemek biraz az salçalı olsa ama tatlı olarak podxt veriyorlar. 😆 Yani 1950liğe kasıp bir de pod alabilyorum... Bunu yapmak mantıklı gibi gibi... Barış Manço gibi, "Dur Aman Osman, Yapma Osman" diyen varmıdır ağalar beyler?

lokman olarak reçete yazıyorum 😆

öncelikle arkadaşın sana yanlış bilgi vermiş. sl2h MAH ın sapıda maun. yani olduğu gibi maun tonunu veren bir gitar o. bende de var o tür bişey emin ol biliyorum 😉 pod u her zaman bulursun ama grafikli usa jackson lar "ha" denince alınmıyo.beğendiğin rengi şekli al.kısacası "dur aman osman yapma osman". 😆

arkadaşlar amerikan yapımı jackson rr 24 satan siteler var. fakat benim bildiğim rr24 ler pro serisi yani japon yapımı. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardım ederlermi?

arkadaşlar amerikan yapımı jackson rr 24 satan siteler var. fakat benim bildiğim rr24 ler pro serisi yani japon yapımı. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardım ederlermi?

Enteresan bir şey:
SL2H_SGL_U18751combo.jpg

Shattered Glass 😆
http://www.themusiczoo.com/JacksonUSASelectSL2HSoloist_ShatteredGlass_U18751.html
Nebula bu değilmi:
SL2H_Nebula_U18976combo.jpg

masterofpuppetsasd demiş ki:
wannabe demiş ki:

lokman olarak reçete yazıyorum 😆

öncelikle arkadaşın sana yanlış bilgi vermiş. sl2h MAH ın sapıda maun. yani olduğu gibi maun tonunu veren bir gitar o. bende de var o tür bişey emin ol biliyorum 😉 pod u her zaman bulursun ama grafikli usa jackson lar "ha" denince alınmıyo.beğendiğin rengi şekli al.kısacası "dur aman osman yapma osman". 😆

Durdum, yapmıyorum Lokman... 😆 Bu arkadaşların lafına inanmıyorum artık... Çok yaşa sağolun lokmanlar...
Gönlüm bengal sarısından yana.

@ wannabe

nebula o evet 🙂

@ hangmann

abi bi kaç yanlış var o bilgide. resimde görülen standart rr24. bahsi geçen gitar limited üretim olan bindingli ve ters mop sharkfinli model. ama hem limited hem import olan model de japon. ayrıca o fiyata usa olmaz zaten. o usa başka birşeyin ibaresidir yada yanlış bilgi verilmiştir.

saol arkadaşım peki ben en kolay ve uygun şekilde hangi siteden alabilirim bu gitarı. shipment ve gümrük olayları gözümü korkutuyo🙂

Bugün Jackson SL1 siparişi verdiğimi belirterek başlığı biraz hareketlendirmek istedim 🙂 Vatana millete hayırlı uğurlu olsun 🙂

Geri