Charvel / Jackson Başlığı

Sigmastern demiş ki:
Bu yilmi önümüzdeki yil ekim 15 mi diye sordunmu, yanlis anlasilma olmasin 😉

Bak hiç aklıma gelmedi iyi mi 😆 Ama ilk LLL'yi aradığımda stokta olmaması durumunda 6-8 ay arası bekleteceklerini söylediler baya bi üzülmüştüm akşamüstü arayıp mutlu haberi verdiler 🙂

sin-pecado demiş ki:
Fiyat ve süre olarak hepimiz adına bir nevi sınav olacak galiba lll'ye için bu alışverişler

Kesinlikle katılıyorum dostum.Bir gün sabah uyandım ve arayım şu LLL'yi bakalım dedim acaba ne kadar fiyat çekecekler diye.Telefonda yapılan pazarlıkla ve bir önanlaşma ile 1800€ da anlaştık.Ardından hem önödemeyi yapmak hemde sözleşme imzalamak adına İstanbul'a gittiğimde 1600€ya indirdik gitarı( Berkay ve Fatih Usta' nın büyük katkılarıyla kendilerine buradan tekrar teşekkür ederim 🙂 ) Ayrıca süre olarak sadece dediklerinden 2 haftalık bir süre fazla oldu.Kadı kızı misali.

Gerçekten o gün sabah ne kadar fiyat çekeceklerini merak etmeyip aramasaydım LLL'den almak hayatta yoktu kafamda.ABD'den getirtmeyi planlıyordum ki forumda bu işle uğraşan çeşitli arkadaşlar 2500-2600$ arası bir fiyat verdiler.(benim anlaşma yaptığım günkü kurlara göre gitar 2200$ a geldi)

Baya uzun bir açıklama mesajı oldu 🙂 Kolay gelsin herkese 🙂

FaithDown demiş ki:
sin-pecado demiş ki:
Fiyat ve süre olarak hepimiz adına bir nevi sınav olacak galiba lll'ye için bu alışverişler

Kesinlikle katılıyorum dostum.Bir gün sabah uyandım ve arayım şu LLL'yi bakalım dedim acaba ne kadar fiyat çekecekler diye.Telefonda yapılan pazarlıkla ve bir önanlaşma ile 1800€ da anlaştık.Ardından hem önödemeyi yapmak hemde sözleşme imzalamak adına İstanbul'a gittiğimde 1600€ya indirdik gitarı( Berkay ve Fatih Usta' nın büyük katkılarıyla kendilerine buradan tekrar teşekkür ederim 🙂 ) Ayrıca süre olarak sadece dediklerinden 2 haftalık bir süre fazla oldu.Kadı kızı misali.

Gerçekten o gün sabah ne kadar fiyat çekeceklerini merak etmeyip aramasaydım LLL'den almak hayatta yoktu kafamda.ABD'den getirtmeyi planlıyordum ki forumda bu işle uğraşan çeşitli arkadaşlar 2500-2600$ arası bir fiyat verdiler.(benim anlaşma yaptığım günkü kurlara göre gitar 2200$ a geldi)

Cok iyi almissin, ben pekte anlamadim dogrusu, bildigim kadariylan bu aletin yenisi amerikada 2100, 2200 nasil o fiyata veriyorlar, hala anlamis degilim.

Yeni seri SL1 lighting sky modeli 2425$ bildiğim kadarıyla 2008 modeli yani. 2007 model olanlar ise 2150$. Ben ABD fiyatından 50$ fazlasına aldım gayet iyi bir fiyat.

Sigmastern demiş ki:
FaithDown demiş ki:
sin-pecado demiş ki:

Cok iyi almissin, ben pekte anlamadim dogrusu, bildigim kadariylan bu aletin yenisi amerikada 2100, 2200 nasil o fiyata veriyorlar, hala anlamis degilim.
abi sana bana 2100 2200... laylaylom dealer oldugundan onlara daha ucuz o gitarlar, parti halinde geldiğinde bir ulaşım masrafı olacagını da sanmıyorum...

laylay o satıştan kar bile yapar yani 😀 fiyat süpermiş ama...

hayırlı olsun hepinize güle güle kullanın, elinizde paralansın 😀

Flareos demiş ki:
Sigmastern demiş ki:
FaithDown demiş ki:
sin-pecado demiş ki:

abi sana bana 2100 2200... laylaylom dealer oldugundan onlara daha ucuz o gitarlar, parti halinde geldiğinde bir ulaşım masrafı olacagını da sanmıyorum...

laylay o satıştan kar bile yapar yani 😀 fiyat süpermiş ama...

hayırlı olsun hepinize güle güle kullanın, elinizde paralansın 😀

iyi diyorsunda, bunun nakliyati var, hadi onu gec Türkiye cumhuriyeti gümrük ister hadi onu gec amerikada kdv bircok yerde farkli olmakla beraber %5 civarindadir, tr malum, bu alet avrupada en ucuz 2500 euro ya satiliyor, oldukca garip.

FaithDown demiş ki:
sin-pecado demiş ki:

İlk yazdığım cümle Cümleyi bir türlü bağlayamadığımdan gayet dilbilgisi ve anlam fakiri bir cümle olmuş 🙂

Sözleşme nasıldı? Mesela LLL zamanında teslim edemezse sana hak doğuyormu vs? İyice okusaydın 🙂

LLL (bende dahil)kötü şöhrete sahip biryer , bu tip örnekler onlar için fırsat, demek istediğim , model farketmeksizin '' bu gitar amerikan üretimiyle aynı sadece onlar amerikada üretiliyor'' cümlesine maruz kalmadan SL1 , RR1 , DK1 vs. bir model getirtmek problemsiz olacaksa , söylediğin gibi Amerika'dan buraya gönderilmesi - tanıdıklar vasitasıyla getirilmesi gibi alternatifler arasında olabilir LLL...

Bunu bu başlığa 5. kere falan yazıyorum galiba ama bir keresinde de bizim grubun diğer gitaristi 1800$'a KV2 için anlaşmıştı Laylaylom'la 1.5 yıl getiremediler gitarı 🙂 100$ kapora bırakmıştı, 1.5 yıl sonra kaporasını alıp anlaşmayı iptal etti 🙂 Yalnız şöyle bir şey de var, Onur galiba ön sipariş ile oldukça ucuz bir fiyata DKMGT almayı başardı Laylaylom'dan..

evet başardım 😀 1300ytl dkmgt ve bu fiyata dkmg için anlaşmıştım, sonradan slsmg için anlaşınca köprü aynı olduğu için geçici bir süre sonra dkmgt ile takıldım. şimdi yeni parti yaklaştı, onların bana uyguladığı fiyat doğrultusunda bende gitarı parti gelmeden teslim ettim. karşılıklı güzellikler oldu. 🙂 bu arada ben ibanezimide oradan aldım.

DaveMustaine_64 demiş ki:
Bunu bu başlığa 5. kere falan yazıyorum galiba ama bir keresinde de bizim grubun diğer gitaristi 1800$'a KV2 için anlaşmıştı Laylaylom'la 1.5 yıl getiremediler gitarı 🙂 100$ kapora bırakmıştı, 1.5 yıl sonra kaporasını alıp anlaşmayı iptal etti 🙂 Yalnız şöyle bir şey de var, Onur galiba ön sipariş ile oldukça ucuz bir fiyata DKMGT almayı başardı Laylaylom'dan..

Benim olayda ayınısı işte our gibi bende önödeme ile aldım gitarı.Anlaşmamda baya sağlam en geç ekim ayı içinde gelmesi gerekiyor yoksa anlaşmama göre LLL için iyi olmayacak pek 🙂 İlk olrak eylül de gelir demişlerde telefonda konuştuğumda ama İstanbula gittiğimde ekim dendi daha da sarkmaz umarım 🙂

SL1 mevzusunu o kadar abartmış o kadar tutku haline getirmişim ki rüyama bile girer oldu namussuz. hemde fender saplı bolt-on budaklı felan bir şekilde. bana hediye eden arkadaşa felan kızıyorum düzgün şekilli olanı yokmuydu diye 🙂 bunu paylaşmak istedim sizinle.🙂

hacktorr demiş ki:
SL1 mevzusunu o kadar abartmış o kadar tutku haline getirmişim ki rüyama bile girer oldu namussuz. hemde fender saplı bolt-on budaklı felan bir şekilde. bana hediye eden arkadaşa felan kızıyorum düzgün şekilli olanı yokmuydu diye 🙂 bunu paylaşmak istedim sizinle.🙂
🙂 iyi rüya görmüşsün,rüyalarını süslüyor artık baksana 8)

jacksonjpg.jpg

Sekilde isaretleyip (!) belli etmeye calistigim Jackson modeline Berkay (masterofpuppetsasd) ile baktik ama modelini anlayamadik 🙂

Nedir bu? Eski bir serimi yoksa CS'mu?

Geri