Charvel / Jackson Başlığı

İçinizi biraz daha soğutmak istemem ama;
malesef karşınızda "Solo Dan Scholtz Fire with Pins" 🙂

jackson-mavrins.jpg
jackson-tatu-front-backs.jpg

2134s.jpg
2135s.jpg

2136s.jpg

2137s.jpg

2138s.jpg

Başka bir güzel bebekle görüşmek dileğiyle 🙂

Merhaba arkadaşlar ben jackson kv3 almayı düşünüyorum bunu bana bi arkadaş önermişti fakat kendisi ile bir daha görüşemedik sadece fotoğraflarını bulabildim özellikleri hakkında bir fikrim yok bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevibirim. Yada bu gitara alternatif bi modeli varsa onun özelliklerini belirtebilirmi ?

Ayrıca yeni modeli çıkıyormu yoksa 2. el alma zorunluluğundamıyım ?

Bir sorum daha olacak ebayda güven sorunu veya gecikme oluyormu ?

İyi günler...

Motorhead_ demiş ki:
Merhaba arkadaşlar ben jackson kv3 almayı düşünüyorum bunu bana bi arkadaş önermişti fakat kendisi ile bir daha görüşemedik sadece fotoğraflarını bulabildim özellikleri hakkında bir fikrim yok bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevibirim. Yada bu gitara alternatif bi modeli varsa onun özelliklerini belirtebilirmi ?

Ayrıca yeni modeli çıkıyormu yoksa 2. el alma zorunluluğundamıyım ?

Bir sorum daha olacak ebayda güven sorunu veya gecikme oluyormu ?

İyi günler...

İstediğin giterın teknik özelliklerine www.jacksonguitars.com adresinden ulaşabilirsin. Ayrıca www.musiciansfriend.com sitesinden de kv3 hakkında yapılan yorumları da okuyabilirsin ama benim kendi kişisel fikrim bu gitarı dene aklına yatarsa öyle al. Çünkü bana güzel gelen gitar sana güzel gelmeyebilir. Ayrıca bu gitarların her zaman üretimi yapılıyor fakat Türkiye' ye gelmesi sıkıntılı durumda (Laylay Jackson distrübütörlüğünü bıraktı gerçi bırakmadan önce de pek gitar getiremiyordu.)
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Geri