Charvel / Jackson Başlığı

Norton_Antor demiş ki:
anti-social demiş ki:
ya çok güzel sahiplendik ha jacksonlarımızı ibanez karşı takım sanki 😀

evet maçın son dakikaları biz fin onlar tooth 😀

karşı takım ESP.
işte caponları dövmek için bi neden daha,ama adamlar çok zeki bu ihtimalleri de göz önünde tutup karateyi icadetmişler 😆

norton sen düşeş attın bu arada slsmg alıyodun noldu o fiyata süfer gitar bence 😀 neckthru(soloist tabi ki),abanoz klavye ve sitedeki bilgilere göre soloistlerdeki en ince klavye

yahu beyler,herzaman demişimdir, zaten müzik aletlerinde kaliteli olan malın markasına bakmam diye..jackson kaliteli olduğu için tercih sebebimdir...yaa ama " sırf jackson yazısı falan...." yapmayın bööle şeyler yaa...

bir de norton_Antor yazınca aklıma geldi...şöyle bir düşünün kimler bu aletleri kullanmış...

megadeth
overkill
slayer
savatage
alexi-childeren of bodom
sepultura
anthrax

yani şöyle bir baktığınızda dinlediğimiz müziğe yön veren çok büyük gruplar ve kişiler bu markayı tercih etmişler...demekki var birşey bu markada diyor insan istemeden...fakat şu anda neredeyse hiç birisi jackson kullanmıyor...kalite düşmedi, tam tersine fenderle beraber yükseldi...ama fender jackson'u bir marka olarak değil, bir model olarak görüyor artık...yani" fendermağazasının sert gitarları jackson'dur
" demek istiyorlar bence...sırf bu yüzden jackson'un sweetone gitarları falan eskisi kadar yok piyasada, artık üretilmiyorlar yada modeller iyice azaltıldı...çünkü 1vintage deyince fender olacak, hard-rock deyince jackson olacak1 mantığı ver bence işin içinde...

kaldıki jackson'dan genelde esp'ye geçiş oldu...örneğin yeni dave mustaine esp'sinin eski jacksondan pek farkı yok...sadece headstock'da esp yazıyor...jackson fenderin bir alt markası olduğu için artık signature'lara o kadar bütece ayırmıyor...

yukarıdaki isimlerden başka steve vai alcatraz yıllarında sl'1 kullanmıştır uzun süre, van hallen de uzun yıılar charvel kullanmıştır, halen sitesine 20. yıl gitarları "re-issue" diye satılıyor...kirk-yıllardan beri signature model gitarının şeklini, inlaylerini, sürekli değiştirip duruyor, ama rr gitarını hala kullanıyor...daha aklıma gelmedi şimdi , sizin bildikleriniz varsa siz de yazın...

rock-the-boy demiş ki:
bir de norton_Antor yazınca aklıma geldi...şöyle bir düşünün kimler bu aletleri kullanmış...

megadeth
overkill
slayer
savatage
alexi-childeren of bodom
sepultura
anthrax

yani şöyle bir baktığınızda dinlediğimiz müziğe yön veren çok büyük gruplar ve kişiler bu markayı tercih etmişler...demekki var birşey bu markada diyor insan istemeden...fakat şu anda neredeyse hiç birisi jackson kullanmıyor...

Ne demiş Napolyon? Para, Para, Para..

rock-the-boy demiş ki:
@ rasatansaga, abi benim avatarda GRoover JAckson yazıyor, ayrıca marty'nin imzası var... bu headstock'ı dave almazdı heralde 😉

Yok abi şaka dedim 🙂

forumun sonu pek iyi değil en sonunda jackson imparatorluğu ve cortman birbirine girecek sonuç 3 ölü 5 yaralı 🙂 ben tarafsız olayım ben puanları saycam hangi taraf daha çok vuruyor 🙂 cortman gene yapıcağını yaptın
valla çok komik herkes gitarın headstock u koyacak artık 😀

Knife-Party demiş ki:
forumun sonu pek iyi değil en sonunda jackson imparatorluğu ve cortman birbirine girecek sonuç 3 ölü 5 yaralı 🙂 ben tarafsız olayım ben puanları saycam hangi taraf daha çok vuruyor 🙂 cortman gene yapıcağını yaptın
valla çok komik herkes gitarın headstock u koyacak artık 😀
bizim silahlar daha ölümcül
😆

G0023952_4.jpg

İyi yapmışsın 🙂 Ama resmi daha iyi çekebilirmişsin. Ben olsam yeniden çekerdim yani 🙂

Bir de Jackson gitar kullanan başka bir sürü insan var, genelde bir firmadan Signature gitarları çıkana kadar kullanmış insanlar 😀 Mesela Kirk Hammet mesela Steve Vai...

DaveMustaine_64 demiş ki:
İyi yapmışsın 🙂 Ama resmi daha iyi çekebilirmişsin. Ben olsam yeniden çekerdim yani 🙂

Bir de Jackson gitar kullanan başka bir sürü insan var, genelde bir firmadan Signature gitarları çıkana kadar kullanmış insanlar 😀 Mesela Kirk Hammet mesela Steve Vai...

Ya makina biraz dandik ondan 🙂

Son konserlerinden birinde Kirk Hammett, Randy Roads kullanıyordu siyah fakat üzerinde tabii ki EMG takılıydı.

Jackson, Jackson'dur...

Jackson vardı da biz mi çalmadık?

Bugünün Jackson'unun yarına bırakma, başkası alır (ehehehe)

Bir sana, iki bana....

İki Jackson evde olunca samanlıkta konser verilir...

Eeheheheeee.......

Cortman-saga(cortman Jacksora karşı)

prologue

İntikam Peşinde

Cortman öğretiyi alıyor...

Ve destanın merakla beklenen devamı 😀

Cortman bindiği minibüsten San Dimasta indi.Hmn Jacksor'un hin yuvası olan fabrikalara doğru adımlarını hızlandırdı,Jacksorla yüzleşmek için sabırsızlanıyordu.Hulusi baba rahat uyumalıydı.

'Çık ulan dışarı adi köpek!! :dil ' diye bağırdı Cortman fabrika çalışanları arasında korkusuzca.Fabrikada da gitardan başka herşey yapılıyor,dansöz oynatıılıyor,pişti atılıyordu lambalı yeşil masalarda :icelim .Ordan hmn sarı uzun saçlı bıyıklı pislik bi luthier cigarasını ağzından atıp.Arka odaya Jacksorun yanına koştu.Jacksor o sırada aldığı gitarın faizli parasını vermeyen birinin parmaklarını kırıyordu. :deli Jacksor kalleş karateci gülüşü patlatıp aşağıya indi.'siz karışmayın' dedi Jacksor 'bunu ben hallederim 😆 :twisted: '...

Bütün luthierler Cortmanla Jacksorun çevresinde çember oluşturdular.Jacksor Ölümcül silahı WR1i case'inden çıkardı.Cortman da Münir Lee ustanın yaptığı Katanayı dandik kılıfından çıkardı.'Şimdi işin bitti Cortman yedim seni :twisted: 'dedi Jacksor.Jacksor çok güçlü bi adamdı Gardrop Fuatla Karbonat Erol gibi birşeydi vurdumu öküzü devirirdi yani.Cortman birden bu bütün kore halkı için deyip hışımla Jacksora saldırdı.O an kafasında şimşekler çaktı kafasına yediği wr1le kendinden geçen cortman gerisini hatırlamıyordu :zombi .

Cortman uyandığında kendini çöplükte buldu.Cortman'i çöpe atmışlardı,ne dolmuş parası ne katanası vardı 😢 ...

Tu bi kontinyut :mrgreen🙁gelecek macera cortman çinde)

usa bi jackson ı hiçbi gitara değişmem.ne fender ne gibson nede ibanez jem vs...arkadaşta sl-1 vardı abicim bi gitarın bu kadarmı müthiş tonu olur.hele bi klavye var kaymak gibi valla.jackson rulezzzzzzzzz

Geri