Charvel / Jackson Başlığı

peki nereden,kaça bulabilirim?
DXMG'nin olayı nedir,sizce avantajları dezavantajları nelerdir vs. bilgi verebilir misiniz?
laylaylomun sitesine girip de fiyatı gördüğümde kalbim sıkışacak gibi oldu, istemdışı bir şekilde siteyi kapadım da.

DXMG'de diğerlerinden eksik Booster yok diye söyledim ya.. Bi' de fiyat farkı var ya bildikleri bi'şey vardır heralde adamların.. Birazı kredi kartı birazı nakit 880 Euro'ya aldım evet 🙂 Ama KDV olayından da yırtınca (galiba sonra geri veriliyo' ama nasıl bilmiyorum babama sormak lazım 😛 ) daha ucuza gelmiş oldu galiba :?

DKMG ler Arch top oluyor DXMG lerden farklı olarak.Ben DKMGT almayı düşünüyorum.Clean tonlarda ve Yumusak distortionlarda iyi ses verir mi.Blues için de kullanabilir miyim.(genelde hard rock/metal çalıyorum ama blues da oluyor ara sıra)

laylaylom da dukkanı ateşe veririm diye tehdit et yine indirim yapmaz adam işi gücü kazık ,bişey anlatıyım :vakti zamanında jackson'ın gitarlarına bakmaya gitmiştik (adama ciddi olarak alacağımıda belirttim) simdi hangi modeli olduğu aklımda değil ( sadece manyetikler H-S-H şeklinde olduğunu hatırlıom ) alacağım gitarın fiyatı 801 $ dı. İlk once indirim yapmadı fakat sonra bizi kırmayıp gitarın fiyatını 800 $ yaptı. ( ne kadar iyi bir insan 😆 )
Kazık konusunda zaten 1) Laylaylom 2)Gürmusic ( Gurmusic'in 800 $'a sattığı X-custom gitarı istanbulda 630 dolardı )

Abi sıkı bi' pazarlıkta dediğim gibi %22 indirim yapıldı bana 😛 Bak sitedeki fiyatın %78'ini bul o fiyata odaklanmaya çalış 😀 Ya üzerindeki manyetikleri değiştirirsen verir de HZ-4 ler biraz EMG81 karakteristiğinde olduğu için distortion larda sert ton veriyo' 🙂

Doomed demiş ki:
ben amerikadan aldım 🙂

Aynen 🙂 Malum bizim gitar da amerkadan sipariş usulü geldi.
Ordan gelen biri ile geldiği zaman buraya kıyasla bayağı bi ucuza getirmiş oluyosun ( ee olsun artık o kadar da ) 😉 Sonra da Artan paraya gidip anfi pedal vs. alabiliosun 😆 😆

anti-social demiş ki:
ne geldi isteriz foto 😀 aaa ayıp ediyosunuz

200320060036de.th.jpg

bu jackson kelly (ke3) için nette okuduğum yorumlarda herkes gitarın çok çabuk hasar aldığını söylüyor.Doğru mudur bu?
Bir de sap-gövde dengesizliği varmış sanırım,ayakta çalarken sapı havada tutmanız gerekiyormuş.Hiç kullanan oldu mu?

Eh gitarın boyutu birazcık büyük olunca çarpması falan daha kolay oluyo'dur her'alde 🙂 Evet o dengesizlik olayı bu konuda da tartışılmıştı galiba 🙂

dorlin demiş ki:
bu jackson kelly (ke3) için nette okuduğum yorumlarda herkes gitarın çok çabuk hasar aldığını söylüyor.Doğru mudur bu?
Bir de sap-gövde dengesizliği varmış sanırım,ayakta çalarken sapı havada tutmanız gerekiyormuş.Hiç kullanan oldu mu?
Denge olayı dogru.Ayakta calarken en kıl oldugum durum.Calarken sag kolumu govdeye koymak zorunda kalıyorum.

Geri