Cin Seddi

pod-xt demiş ki:
Herkese selamlar. Bizler bu Cumartesi gününden itibaren 1 yılı aşkın süredir sahne aldığımız Biziz Rock Bar'daki programımızı sonlandırmış bulunmaktayız. Bizi bu süre boyunca orada gelip izleyen herkese teşekkürler.

Ben sevgili Biziz yöneticilerine Papa Roach'dan Between Angels and insects şarkısını armağan ediyorum hatta sözleride şöyle

there's no money, there's no possessions,
only obsession, i don't need that shit,
take my money, take my obsession

Ne güzel şarkı dimi ?!?

Nokiaya gönderdiğiniz şarkı gerçekten çok güzel.51PromiL grubu olarak hepimiz ayrı ayrı "olum cin seddi ni dinledin mi" diye geldik birbirimize ve bu ortak yazıyı yazıyoruz 🙂 Çok başarılı olmuş gerçekten çok beğendik.Şarkı da kayıt ta gerçekten çok güzel.Yarışmada başarılar..

pod-xt demiş ki:
Herkese selamlar. Bizler bu Cumartesi gününden itibaren 1 yılı aşkın süredir sahne aldığımız Biziz Rock Bar'daki programımızı sonlandırmış bulunmaktayız. Bizi bu süre boyunca orada gelip izleyen herkese teşekkürler.

Opsss...
Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi Biziz ve Cin Seddi programlarınında bir sonu varmış demek.
Biziz iyi mekandı ama Cin Seddi ve Tushe olmadan çekilmez. :?
Neyse bizde Garage'a uğrmaya çalışırız artık? :roll:

Cyrone demiş ki:
Nokia'daki şarkınız oylarımdan isteyerek verdiğim birisini aldı. Böyle devam edin arkadaşlar.. 🙂
release_ demiş ki:
nokia süpersound da şarkınızı dinledim çok hoşuma gitti..
başarılar..
Claudia demiş ki:
Gönül rahatlığıyla oy verdim 'hayat ve Aşk'a. Tebrikler arkadaşlar

çok teşekkür ederiz arkadaşlar ulaştığını bilmek çok güzel...

ozgun1907 demiş ki:
Nokiaya gönderdiğiniz şarkı gerçekten çok güzel.51PromiL grubu olarak hepimiz ayrı ayrı "olum cin seddi ni dinledin mi" diye geldik birbirimize ve bu ortak yazıyı yazıyoruz 🙂 Çok başarılı olmuş gerçekten çok beğendik.Şarkı da kayıt ta gerçekten çok güzel.Yarışmada başarılar..

🙂 çok sağolun... bu yaşta bunları yapıyorsanız ileride ne yapmazsınız 😉 başarılar...
EDİT: Bilgisayarımda sorun var o yüzden şarkıları indirip pek dinleyemiyorum :roll:

DamnationGame demiş ki:
pod-xt demiş ki:

Opsss...
Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi Biziz ve Cin Seddi programlarınında bir sonu varmış demek.
Biziz iyi mekandı ama Cin Seddi ve Tushe olmadan çekilmez. :?
Neyse bizde Garage'a uğrmaya çalışırız artık? :roll:

evet Arda bekleriz...
herkese çok çok teşekkür ederiz...
bugün 20:30@ GARAGE

Bu arada grupların sadece kayıtlarını dinleyebiliyorum 🙂 ama az kaldı geçiyorum 18 i sonra gelicem bide canlı izliycem yeniden çok tebrikler ve başarılar.

arkadaşlar nokia supersound daki bestenizi çok beğendim. hatta vokal ses rengi ve yorumu olarak en başarılı bulduğum şarkıydı. oy vermeye değer bence. yarışmada başarılar.

Arkadaslar nokiasupersoundda katıldıgınız parcanın hem duzenlemesi hemde kayıdı gercekten cok basarılı buldum... ve tabiki sewerek oyladım... bugüne kadar ankaraya gelmeme ragmen hiç dinlemedigim bi grup olmanıza gercekten uzuldum🙁 ama ilk gelişimde mutlaka dinlemeye calışıcam... başarılarınızın dewamını diliorum arkadaşlar... Deus-ex Machina adını tebrik ediyorum sizleri!!!

D.ex.M Dawul

Hayata İkinci Merhaba..

Arkadaşlar 11 gün Hastanede yattıktan sonra bugün evime ilk gelişim ve aniden gelişen bunca aksiliğe ben hala şaşırmaktayım.Aslında bunu yazmanın yeri burası değil ama bilgisayarımı açtığımda Turkrock’taki özel mesaj kutumu ağzına kadar doldurmuşsunuz birçok grup tanıdığım tanımadığım insanlar gerek özel mesaj yoluyla gerek kendi forumlarına geçmiş olsun dileklerini yazmışlar hepinize sonsuz teşekkürler ediyorum iyi ki varsınız…!

Hastalığın esas nedeni 19 yaşımda Gülhane’de (GATA) 20 yaş dişim çekilirken sağ üst ve alt çenemdeki sinirlerin tahrip olması durumu tıp dilinde :? Trigeminal nevralji olarak geçen dayanılmaz diş ağrılarına neden olan bir hastalık
http://eksisozluk.com/show.asp?t=trigeminal+nevralji

29 Kasım akşamı (yanlış hatırlamıyorsam net tarihi ama 2 hafta once Salı gecesi) aniden şiddetli ağrılar çekmeye başladım sabah gözümü açtığımda Mesa Hastanesi’ndeydim agrı kesici olarak birçok tablet uygulandı fakat bir sonuc alınmadı.Ağrıdan konuşamayacak duruma gelince damar yolu açılıp narkotik ağrı kesiciler verildi (dolantin,tilkotil wb..)
İlaçlar maximum 1 saat yatıştırıyor sonra bir başka ilaç deneniyor bir başka bir başka…..
Narkotik ilaçlar olduğu için 4. günden sonra ağrı eşiğim iyice düştü ve bağımlılık riski ortaya çıktı ilk gün 1 saat etki eden ilaç 4. gün en fazla 15 dk etkili oluyordu
Cumartesi gecesi son çare olarak Morfin denendi ve maalesef o da bir işe yaramadı.Olayın detayına girmiyorum girsem kafayı yersiniz bi türlü kesilmek bilmeyen bir ağrı Pazar günü ameliyat kararı alındı ve 5 Aralık Pazartesi Beyine girilerek trigeminal sinir ile beynin içindeki atardamar birbirinden ayrıldı ve araya da bu sapık ilişkiyi önlemek için polimer bir kumaş parçası konuldu..

O kadar moral bozucu birşeyki ameliyattan önce bir sürü kağıt imzalıyorsunuz sözleşmeler yapılıyor...çünkü ölüm riski yüksek+kör olmak sağır olmak wb gibi ihtimallerde var düşün stressi!

Şu an itibariyle artık eski yaşantıma geri döndüm ufak tefek eksiklerim kaldı ve hepsini toparlamam 5 hafta alacak mesela boynumdaki sağa dönüşüm sağlayan kas kesildi ameliyat sırasında sağa rahat dönemiyorum ve birazda denge problemim var bütün bunların eski halini alması 5 haftayı bulacak

Bilmeyenler için söyliyim ben birinci kademe tenis antrenörüyüm yarın egzersizlerime teniside eklediler doktorlar yavaş yavaş toparlanma aşamasındayım yani 😉

Arkadaşlar!Ölüm riski olan bir beyin ameliyatından çıkıp yeniden dışarıdaki yaşama dönmek çok sevinç verici bir şey ben yokken dualarıyla beni destekleyen bir şekilde ulaşan,ulaşamasa bile düşünen herkese binlerce teşekkürler.

Ayrıca Beni Hastanede Ziyaret Eden [ Special Thanks 😉]
Seyduna Bas – Can’a (Canacanka-t)
A.B.E.S’ten Anıl,Serkan’a…
Spider_in_Mud (Zeynep’e)
İdil’e,Ece’ye,Işıl’a,Gamze’ye,Fırtına’ya
Teşekkürler!

Not:Bugüne kadar Turkrockta başlığına yazdığım her gruba bunu yazma geregi duydum umarım kimse kızmaz,alınmaz

Hepinizi Çok Seviyorum…

Can

Hocam ben seni hiç tanımam ama o ne yaa öyle gerçekten çok çok geçmiş olsun.(belki, burası yeri değil ama)
Garaj'da bu cumartesi bir etkinlik düzenleniyomuş diye duydum, garaj'da çıkan tüm gruplar sahne alacakmış bu doğru mu?Öyleyse Cin Seddi de çıkacaktır heralde? :roll:

Geri