Cin Seddi

Selam arkadaşlar 🙂

Bu akşam (tümüyle olmasa da) sizleri izledim uzun zaman aradan sonra.

Öncelikle bazı moral bozucu durumlara rağmen gösterdiğiniz profesyonellikten dolayı sizi kutlarım.

Sonuçta yeni bir mekan ve zamanla umarım her şey daha güzel olacaktır.

Teknik detaylar önemsiz.

Başarılar diliyorum

MG

anemininbascisi demiş ki:
arkadaşlar selam, grubunuzu izmir gezisinde can (maresalx) dan duydum. Sitenizi yeni gezebildim ve bestelerinizi (ve klibinizi) yeni dinleme fırsatı buldum. Hayat ve Aşk'ı çok beğendim, vokalin yorumu harika.

Klip hakkında eleştirilerim olacak ama boş bir vaktimde daha çok irdeleyerek yazmak istiyorum bunu. Genel de çok takdir ettim, amatör gruplar olarak elimizden geldiğince (kendi imkanlarımızla) birşeyler ortaya koymak ne olursa olsun saygı duyulması gereken bir şey.

Umarım herşey dilediğiniz gibi ilerler, başarılarınızın devamı..

selam :elsallaa
klibi izleyip şarkı hakındaki görüşlerin için çok teşekkür ederiz. Elbetteki bütçesiz ve prodüksiyonsuz bir çekim sonuçta ama şarkıyı tanıtması bakımından oldukça memnun edici :roll: Can'a teşekkür eder iyi dileklerinizin size geri dönmesini dileriz...Umarım İzmir'de görüşürüz. :roll: Başarılar...

jokermg orada bulunduğun için çok teşekkürler...Tekrar görüşmek üzere...

Herkese selamlar...

Sevgili undefined programlarımız 22.30'da başlıyor.

Bu arada BU AKŞAM da (CUMA) saat 22.30' da TUNALI'DA Kİ GÖLGE ROCK BAR da sahne alacağız.

Bu akşam ki programa da gelebilirsin istersen sevgili undefined.

Bu arada sitemiz şu an tekrar güncellenme ve yenilenme içerisindedir. Bir iki gün içinde tekrar yeni yüzüyle sizlere oradan da ulaşacağız.
Eğer takip etmek isterseniz şimdilik eski siteye şuradan da ulaşabilirsiniz.

http://cin_seddi.sitemynet.com/

Görüşmek üzere. Herkesi bekleriz...

selam selam herkese
arkadaşlar sitemiz bitti sayılır buyrunuz bir ziyaret ediniz eskiden üye olanların tekrar olması gerekiyor maalesef...

www.cinseddi.com yenilendi!!!!

ayrıca bu akşam saat 22:00 Gölge(tunalı) dayız şu sıralar giriş ücretsiz... görüşmek üzereeee
sevgiler

yav kızılayda bi mekanda gene program almanız sözkonusu değil mi 😉 Dün garage a girme gafletinde bulundum ve cin seddi olsaydı dedim en az 37 kere..Tunalı biraz kasıyo maalesef...Bi daha garage girersem kafamı ... neyse yaa kusura bakmayın çok sinirlendim gruplar çok kötüydü.

sevgiler&saygılar...

selam herkese,
edrinsine teşekkürler , can herhelde bu yaş hesabı gibi birşey 2'den gün almadan 1 diyemiyorsun sanırım🙂
alpagocuğum çok sağol fakat ne yazık ki şu anda başka biryerde bar programı yapmak gibi bir düşüncemiz yok, Tunalı'ya gelebilirsen çok iyi olur, bu arada pazar günü konsere gelmek istiyorum hepinize başarılar diliyorum şimdiden...

behind_the_paradise,undefined hepinize teşekkürler...

sitemiz de yenilendi. www.cinseddi.com

bugün saat 22:00 @Gölge(Tunalı)görüşmek üzere...
sevgiler...

ozlem_a demiş ki:
selam herkese,
edrinsine teşekkürler , can herhelde bu yaş hesabı gibi birşey 2'den gün almadan 1 diyemiyorsun sanırım🙂
alpagocuğum çok sağol fakat ne yazık ki şu anda başka biryerde bar programı yapmak gibi bir düşüncemiz yok, Tunalı'ya gelebilirsen çok iyi olur, bu arada pazar günü konsere gelmek istiyorum hepinize başarılar diliyorum şimdiden...

behind_the_paradise,undefined hepinize teşekkürler...

sitemiz de yenilendi. www.cinseddi.com

bugün saat 22:00 @Gölge(Tunalı)görüşmek üzere...
sevgiler...

Çok sevinirim gelirsen..Tunalıya gelicez artık naapalım :x ya da gitmiycez biyere 😉

Geri