Cin Seddi

arkadaşlar öncelikle meraba....web sitemiz yenileniyor...yeni fotoğraflarımız eklendi...tunalı gölgedeki programımızdan.....
yeni ve kaliteli bi mekanda başladık, dolayısıyla yeni parçalar da eklemeye başladık....eğer takip eden arkadaşlarımız varsa, forumumuzdan(cinseddi coverları bölümü) veya burdan bizden duymak istediğiniz parçaları paylaşabilirsiniz, böylece bizim de parça seçimi konusunda işimiz biraz daha kolaylaşır....🙂

Herkese selamlar...

Salı günleri 22.30 GÖLGE Tunalı devam. Bir süredir Cuma da çıkıyorduk.

Fakat bu CUMA yani bugün Gölge'de çalmayacağız.

Salı görüşmek üzere. Hepinizi bekleriz...

Aaa bu güzel haber artık g arage'dan sonra Ankarada biryerde çıkmıyacaksınız sanıyordum bu habere çok sevindim Salı günü görüşmek üzere 😉

Cin Seddi'ne 9Nisan Yolcu Rock Bar'da Olan Konserde Bizleri Desteklediği & Yalnız Bırakmadıklarından Ötürü Çok Teşekkür Ediyorum.

Çalışmalarınızda Başarılar

Gruplar arasında bu dayanışmayı görmek çok güzel gerçekten ..

Teşekkür ederiz eywallah :metal

Salı gelmeye çalışacağız 😉

Stay Heavy :twisted:

alpago demiş ki:
Üniversite şenliklerinde çıkma durumunuz var mı acaba :roll: yoksa artık tunalıya gelicez yav 😉

evet var :roll: tarihler kesinleşince duyuracağız
tunalı sende kriz yarattı alpaycım :twisted: 🙂
fatex biz teşekkür ederiz...

cancım saat 22:30 da programımız başlıyor görüşmek üzere...

çok teşekkürler
aysucum yakında 🙂

punker-tugcecim Almanya'ya biraz zor şimdilik ama orada orada bir cafede çalıyormuş bizim şarkılar diye biliyorum... 😳

EmilioDeCarro güzel yorumun için teşekkür ediyoruz yorumun bizim için çok anlamlı... :taptim

şunu da eklemek isterim.

Cin Seddi elemanları cin seddi adı altında 4. yılını kutluyor bugün... 🙂
10 yılı aşkın bir süredir ve dahilinde ( purple rain, asgard, solitude , lost infinity, abea) enstruman çalan,
vokal yapan elemanları barındıran
ve en önemlisi beste yapan , 12 senedir de arkadaş olan bir grup.
şu ana kadar yani 4 senedir cin seddi adı altında
emeğimize gösterdiğiniz saygı için teşekkür ederiz.
Bazen gösterdiğimiz iyi niyet, ya da çok konuşmak yerine üretme çabamız
bir elin parmak sayısını geçmeyecek sayıda arkadaşlar tarafından yanlış anlaşılabiliyor.
bu 4 sene içinde anılarımızı paylaştığımız arkadaşlarımıza,
sizlere teşekkür eder,
saygılarımızı sunarız...
sevgiler...

kutlu ola bugün o zaman :metalhead içile zıçıla hoplana zıplana bügün 😀 :icelim

özlemciim tekrardan kutlu olsun 4.yılınız :metal Müzik hayatınızdan hiç çıkmasın :metalhead müzikle ölün emi 😀

başarılarınızın devamı efem 😉

Geri