Cin Seddi

cin seddi cin seddi cin seddi adınızı sürekli duyuyordum ama hiç dinleyememiştim taa ki geçenlerde bi arkadaşım web sitenizi yollayana kadar gerçekten çok başarılı bi grupsunuz ayrıca başladığınız ekibi aynen koruyabilmeniz de büyük bi başarı tebrik ederim...

evet can'cım adana'da olmazsa olmaz sponsorlardan...
joseph_ina çok çok teşekkürler ayrıca tanıştığıma memnun oldum...
PuNky601 aslında bizde de elaman değişiklikleri oldu fakat evet bu kadroyla uzuuun süre çalışıyoruz, artık bu 🙂...

konser haberlerini yinelemek istiyorum...

---5 Mayıs Çukurova Rock Fest 2
---8 Mayıs 18:00 g.ü.m.m.f ( maltepe)
---9 Mayıs 17:30 g.ü.m.m.f ( maltepe)

behind_the_paradise ve herkesi bekliyoruz...

PuNky601 demiş ki:
cin seddi cin seddi cin seddi adınızı sürekli duyuyordum ama hiç dinleyememiştim taa ki geçenlerde bi arkadaşım web sitenizi yollayana kadar gerçekten çok başarılı bi grupsunuz ayrıca başladığınız ekibi aynen koruyabilmeniz de büyük bi başarı tebrik ederim...

valla doğru söze ne denir sizi bir iki kere dinleme fırsatı buldum sahne performansınız gerçekten süper işallah ilerde bizde sizin gibi oluruz başarılar 🙂

Son bestenizi yeni dinledim ve çok hoşuma gitti.Özellikle özlemin sesi çok hoşuma gidiyor.Bu parçada kendini hissettirmiş 🙂 Bu yürüyüş albüme koşar arkadaşlar 🙂

bestelerin devamı efem :metalhead

Teşekkürler internal healing , alpago yorumlarınız için.

Yeni şarkı "Bırak Kendini" www.cinseddi.com adresinden dinlenebilir.

Bu arada 8 Mayıs Pazartesi 18:00 @ Gazi Mühendislik-Mimarlık(Maltepe)
9 Mayıs Salı 17:30@ Gazi Mühendislik-Mimarlık(Maltepe)

Görüşmek üzere...

Sonunda dün yolda tesadüfen cinlerden biriyle,Özlemle karşılaştım iyi haberlerinizi aldım azcık rahatsızım iyileşir iyileşmez gelicem izlemeye
Selamlar & Saygılar

Yaw Bırak kendini gibi bomba bi parça yapan bi grubun hala albümsüz olması niyedir arkadaşlar? ee bekliyoruz sizden hadi 🙂 :taptim
Gerçeklere izin verin hadi :zipla
Sözler süper , vokal çok etkileyici, özlem süper söylemiş. Sound Cin seddi soundu. Bu arada gitarın solosu acayip yırtıcı oolmuş abi... eellerinize, ağzınıza sağlık :elsallaa

Selam dostlar uzun zamandır görüşemiyoruz. Kısmetse şenliklerde artık. Umarım herşey iyi gidiyordur. Önceki sayfaya baktımda 4. yılınızı doldurmuşsunuz. Valla kutlarım. Bir anda gözümün önünden geçti grubun ilk günleri. Yıldırım, Carpe Diem... ne günlerdi be. Artık nice 4 yıllara inşallah. Hoşçakalın.

sevgili dostlar, sölediniz hemen girdim dinledim şarkıyı, çok güzel olmuş ellerinize sağlık..bu arada cdden istiyorum standda vermediler içime oturdu🙂..
sevgi,saygı..

Geri