Crossfire

• Konuyu açan Konuyu açan sava
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Crossfire'ın AGGRESSION TREATY albümü bugün itibariyle satıştadır :alkıs Vatana millete hayırlı uğurlu olsun 😀
Albümü Ankara'da Hayri Plak'tan temin edebilirsiniz

Dersi astım koştum gittim aldım.Vizelerde de ...and darkness fallin' olur artık 🙂 Herkes alsın,aldırsın.Şarkıları az çok biliyodum ama booklet'ı çok merak ediyodum o da çok güzel.Tek kelimeyle süper Avrupa standartlarını yakalamış hatta aşmış bir albüm.Eline sağlık Crossfire'ın 🙂

banner.jpg

Albüm en sonunda, firmanın ilan ettiği tarihten bir ay sonra küçük bir gecikme ile çıkmıştır, herkese hayırlı olsun, ne diyelim.
Keyifli dinlemeler. :metalhead

crossfire_albumweb.jpg

Kapak tasarımı Türkiye standartlarına oranla epey başarılı. Umarım albüm de öyledir. Hayri denen adamdan alışveriş etmemeyi prensip edindiğim için albümün Dost, Shades, Zıd gibi yerlere gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. 🙂

Jawbreaker demiş ki:
Hayri denen adamdan alışveriş etmemeyi prensip edindiğim için albümün Dost, Shades, Zıd gibi yerlere gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. 🙂

Bugün kargoyla Dost'a yollamıştı Atlantis albümü. Büyük ihtimalle yarın çıkar Dost Kitabevi, Shaeds, Zıd gibi yerlerde de.

Düzeltiyorum, Atlantis Müzik'in albümü göndermesi pazartesi gününe kalmış. Hayri Plak dışında Ankara'da ve bildiğim kadarı ile Atlantis Müzik dışında İstanbul'da herhagi bir yerde satış yok pazartesiye kadar.
Bu tüm Türkiye dağıtımı için olsa gerek. Ne yazık ki.

18 Mart denen albüm çıkış tarihini 18 Nisan yaparak, grubun Çanakkale Savaşı'nı anmasının içine ettiği için Atlantis'e saygılarımı 😛andik sunuyorum.

balıkesirin edremit ilçesinin altınoluk denen yazlık yerinde oturuyorum..türkineyenin heryerınde derken bu kasabamsı yer de dahil mi acaba..merak ediyorum çok crossfire'yı

Geri