Crossfire

• Konuyu açan Konuyu açan sava
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

O hadise akıllardan çıkmaz zaten 😆 .Ordaki çevreden izlemeye gelenlerle kafa bulmak için sordunuzmu kim çıkacak falan diye aldığımız cevabı ileteyim. Vala bizde tam bilmiyoruz bi karakedi var dediler bide kırosfayırmı ne öle bi grup varmış... 😀

İşte nihayet konserin afişi:

afiktk5kq.jpg

Evet, bir öncekinde sorun çıkmıştı mekandan kaynaklı.
Bu sefer de olmayacağı söyleniyor ama yine kesin bir şey söylemek bize düşmez. Her olasılık göz önünde olunmalı.

İki hafta üst üste CROSSFIRE sahnede... Devamı da var, hele bu cumartesiyi bir geçelim, yaparız açıklamasını :seytan

Rai'khor bey, sizi buralarda görür müydük yahu. Abicim Ayşe geldi memleketten. Senin piknik yalan olur, kulağından tutacak, "otur ders çalış, ne pikniği, önce mezun ol, sonra çık yaylalara - kıra - bayıra" diyecek. Ahan da buraya yazdım... (okursa beni de dövecek ama olsun, onun vurduğu yerde gül bitiyor 😳 - bunu da affetsin diye ekledim sona) :seytan

Ya o hiç belli değil. Bu konserde de ne olacağı hiç belli değil.
Bence 18'in altındakiler gelip bir şanslarını denesinler. Üşenecek bir şey yok bunda. Önceki konserde yok dendi. Son dakika yaş sınırı çıktı ama birçok kişi de girebildi içeri.

Raven'da demin Djinn Stylo çalışması vardı, şimdi de Crossfire var. Yarın çok güzel bir konser bizi bekliyor.

Görüldüğü üzere 18 yaş sınırı vardı !!!

Bir Nightwolf olarak; konsere gelen diğer Nightwolf'lara teşekkür ediyorum. Haberi olup ga gelemeyen Nightwolf'lara da teşekkürlerimi (!) sunuyorum. :evil:

Organizasyon ve mekan hakkında fazla bir şey söylemek istemiyorum. Gelen herkes görmüştür sanırım.

Tüm bu olumsuzluklara bakmadan sahneye çıkıp ellerinden geleni yapan CROSSFIRE grubuna, orada olan az sayıdaki fanlara bu güzel dakikaları yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun. :alkıs

Yok yok öyle deme...
Siz elinizden geleni yaptınız. Daha iyi olabilirdi elbet ama bu seferlik böyle oldu. Sağlık olsun, benim sitemim o mesajda organizasyona değil daha çok seyirciye idi.

Haydi geçmiş olsun. Bu konser de öyle ya da böyle geçti.
Sıradakilerin iyi olacağını umuyorum, dahası biliyorum.

CROSSFIRE,

2 Temmuz - Cumartesi günü
ROCK REPUBLIC FEST sahnesinde SLAYER ile...

6 Ağustos - Cumartesi günü
ROCK THE NATIONS sahnesinde MANOWAR ile...

Rebel_Werewolf demiş ki:
CROSSFIRE,
2 Temmuz - Cumartesi günü
ROCK REPUBLIC FEST sahnesinde SLAYER ile...

6 Ağustos - Cumartesi günü
ROCK THE NATIONS sahnesinde MANOWAR ile...
Rebel_Werewolf demiş ki:
İki hafta üst üste CROSSFIRE sahnede... Devamı da var, hele bu cumartesiyi bir geçelim, yaparız açıklamasını :seytan

banner.jpg

Organizasyon CROSSFIRE adını da açıkladı.
Etkinlik tek gün ve bilet fiyatları da komik ama 37,5 YTL.

NIGHTWOLVES olarak biz de tur düzenliyoruz.
Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki link yoluyla Nightwolves Foruma ulaşabilirsiniz.
http://crossfirenet.com/forum/viewtopic.php?t=187

banner.jpg

KONSER var madem,
CROSSFIRE çıkıyor madem,
NIGHTWOLVES'a da iş düşer o zaman...

Böylece son iki konsere düşük katılım gösteren Fan Kulüp de kendini affettirir belki 😉
CROSSFIRE, İstanbul'da RTN sahnesinde ve bu defa Fan Kulüp için de çok farklı olacak. Kalabalık olacağız. Güzel bir etkinlik olacak. Biz de renk katmayı planlıyoruz. Zaman içerisinde ayrıntılarını da duyuracağız. :twisted:

Geri