Deep Inside (Doom Death) - Ankara

:twisted: DEEP INSIDE :twisted: demiş ki:
yolcuaf2yeni9rj.jpg

Eyvallah arkadaşlar sağolun...Hepinizi sahne önüne bekliyorum konser zamanı :twisted: Ne için peki :?: bunun için :arrow:

:metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

Eywallah herkese başarı dilekleri için teşekkür ederiz.. Bomba bi gece olucak .. Eğlenelim eğlendirelim birazda melankolik anlar yaşatalım .. Aslında sert bir playlist hazırladık ama yine var bakalm bi kaç sürpriz :metal

Artık afiş işine ben el atıcam ztn .. Bu seferlik böyle olsn artık yapacak bişey yok .. Afişi hazırlayan üstadın eline sağlık tek sorn bizim yazı :metal

Artık az zaman kaldı son hazırlıklar tamam sayılır .. Goparalım kafaları .. Metallica sevenlere de bi şarkı sürpriz olsn , eskilerden :metal

Stay Heavy :twisted:

SMITD demiş ki:
anlaşılan türde biraz değişiklik var daha sert bir playlist olduğuna göre

Zaten yazdığımız üzere Heavy / Thrash / Doom .. Türde bir değişiklik yok henüz.. Besteler oluşmaya başlasın türde bi deişiklik olucak .. Ama şu an türümüz metal ztn :twisted: :metal

FateX demiş ki:
SMITD demiş ki:
anlaşılan türde biraz değişiklik var daha sert bir playlist olduğuna göre

Zaten yazdığımız üzere Heavy / Thrash / Doom .. Türde bir değişiklik yok henüz.. Besteler oluşmaya başlasın türde bi deişiklik olucak .. Ama şu an türümüz metal ztn :twisted: :metal
peki besteleriniz ingilizce mi türkçemi yoksa başka bir dilde mi yoksa ingilizce ,türkçe , başka bir dildemi olacak..?

pazar gunu sahne showu da yapcamızınız ?
kaç gibi sahneye çıkarsınız ?
metallica dışında death coverida yapacakmsınız ?
çok şey sordum neyse artık...

Geri