Degika

bence bizize çıkmamanız iyi oldu çünkü cidden ne siz çalmaktan keyif alıyorsunuz ne de biz (aksilikler sayesinde) rahat rahat izliyebiliyoruz. ha eğer yok süper ses sistemimiz var herşeyi ayarlarız diyorlarsa bilmem ama gördüğüm kadarıyla kötü bir tecrübe olmaktan ve sonra kendinizi sorgulamaktan başka hiç bir etkisi olmuyor biziz konserlerinin... :!: üzgünüm yani..... :!:

grubum adına bir duyuruyu tekrarlamak istiyorum;
arkadaşlar, bizden dinlemek istediğiniz parçaları (bunlara, yorumlamamız sonucunda hoş olabileceğini düşündüğünüz farklı tarzlarda parçalar da dahil) grup üyelerimize ö.m. yollayarak bildirin lütfen. bu yolu hem çalmaktan zevk alacağımız hem de dinlemekten zevk alacağınız bir playlist meydana getirmek için ortaya attık.
bunu bir kaç sayfada bir bildirmek durumunda kalabilriz, çünkü forumu ziyaret eden bir arkadaşımızın her sayfayı okuma şansı olmayabilir. bunu da forum yöneticilerine bildiririm. Saygılar...

cyberknight demiş ki:
Kusura bakmayın ama anlayışlı falan değilim Cumartesi konusunda. Biziz'e çıkmama nedenleri tamamen Çağatayla alakalı nedenler çıksalardı da aynı nedenden olacaktı
Özelden anlattım, yine uzun oldu ama umarım sorun bir çözüme bağlanmıştır. Çağatay'a yüklesek, adam da çekindi, utandı. Onun dışında da gelişen bir ton olay oldu. Çıkabilmemiz için hiç bir olanak sağlanamadı kısaca. :bilmem Aman yaa, bir de buradan işte: Degika Göktuğ'dan özür diliyor :!: Yapılası daha fazla da bir şey bulamamaktayım... :idea: Ya siz? :arrow:

tcnnkr demiş ki:
Bu ben olsam gerek? :idea: ... Buyrun!? 🙂

KIRMIZI demiş ki:
arkadaşlar, bizden dinlemek istediğiniz parçaları (bunlara, yorumlamamız sonucunda hoş olabileceğini düşündüğünüz farklı tarzlarda parçalar da dahil) grup üyelerimize ö.m. yollayarak bildirin lütfen. bu yolu hem çalmaktan zevk alacağımız hem de dinlemekten zevk alacağınız bir playlist meydana getirmek için ortaya attık..
Çok düşündüm, bizi bizden daha iyi bilen, isteklerimizin doğrultusunu görebilen, hatta en basitinden Degika'yı daha iyi yerlerde gönül rahatlığıyla izlemek isteyecek kimseleri buralarda aramanın doğru olmadığına inandırdım kendimi. Onun harici, konser sonrasında "lan siz şunu iyi çalardınız be.." veya "bakalım davulcunuzu yiyecek mi, sıkıyorsa şunu çalın be.." diyecek arkadaşlar varsa lütfen bu fikirlerini IkoRn, KIRMIZI veya bendeniz entity5 ile paylaşsın. Belki istekleriniz bu grubun sahnesini daha eğlenceli kılabilir? :roll: Şimdiden teşekkürler! 🙂

Emin (Bossanova) duyduğum kadarıyla Ankara'ya ayak basmış bulunmaktadır. Çağatay da hafta sonu Migros'ta jak takma vesilesiyle buralarda olacaktır. (Adamı yine sinirlendireceğim sanırım 😀) Grup pek yakında kurulabilir. Haberiniz olsun 😛

çıkıp çıkmama nedenlerini bilemem ama bizizde bundan evvel bir sürü grup dinledim... üzgünüm ama ses sistemi nedeniyle rahatça ve keyiflice konser izlenilesi ve dinlenilesi bir yer değil "bana" göre...cumartesi birden bire yenilenip güzelleşmişse o zaman hepimize hayırlı olsun derim... :!:

"Aktif müzisyenlik" çok sıkı ve ciddi çalışma gerektiren bir iştir. Bu meslek senin için her saniye gündemde olmadıkça içinde bulunduğun iş aksayacaktır. Bu aksama süreci ister 1 gün, ister 2 hafta olsun, sana tek armağanı işe yaramayanlar rafında rezervasyonunu sağlamak olacaktır. Bir de çene verir işte adama... Benim can-sıkma katsayım yeniden alevlenmeye başlıyor, çabuk :!:

entity5 demiş ki:
"Aktif müzisyenlik" çok sıkı ve ciddi çalışma gerektiren bir iştir. Bu meslek senin için her saniye gündemde olmadıkça içinde bulunduğun iş aksayacaktır. Bu aksama süreci ister 1 gün, ister 2 hafta olsun, sana tek armağanı işe yaramayanlar rafında rezervasyonunu sağlamak olacaktır. Bir de çene verir işte adama... Benim can-sıkma katsayım yeniden alevlenmeye başlıyor, çabuk :!:
+1

entity5 demiş ki:
ü

"Pasif Müzisyenlik" müzik yapmadan "müzik" konuşmak demektir... O zaman ben senle ve kendimle çelişiyorum... Aktif olanda bunun aynısımı olur eğer senin düşüncene inanırsam....

Bu ben olsam gerek? ... Buyrun!?

Can...

Ya ortada dönen ne gibi muhabbetler var bilmiyorum ama artık zurna ötmeye başladı gibi... Döndüünü tahmin ettiim bi muhabbet var ama sonu güzel olsun inşallah. Bana gelince ben hala müzik için ve grubum için çalışmaktayım... Diğer konular açılmasın istiyorum artık... As long as....

Arkadaşlar ortamda bütün dedikoduları bilen ve her olay kendisine vakit kaybettirilmeden iletilen biri olarak ( dedikoducu degilim haaaa 😀 ) derimki degika sapa saglam duruyor...Can aynı yerde degika davulun başında...Çagatay vokalinde...Tnk işi yalandır tnk nin yeni bir davulcusu vardır...
bu olayda kapansın......

katakomb_d demiş ki:
Geçtiğimiz an itibariyle Eskişehir'de olduğunu biliyorum. Bu "Nerde" fiziksel olarak konum belirtmenin dışında mecazi kullanılan bir başka anlam da 'içeriyorduysa', orası yorumsuz 😛

tcnnkr demiş ki:
"Pasif Müzisyenlik" müzik yapmadan "müzik" konuşmak demektir... O zaman ben senle ve kendimle çelişiyorum... Aktif olanda bunun aynısımı olur eğer senin düşüncene inanırsam....
I-Ih aslında. O durumda her müzik konuşan "pasif" müzisyen olurdu. Müzisyenlik bir meslek, çene çalmakla parayı bir tek futbol sektöründe kazanabiliyorlar. Zaman ile bu iş müziğe de kayarsa fikirlerimi gözden geçirebilirm. Aktif sahnede müziği veren, posterlere resmi basılanken, pasifler o müziği sağlayandır bana sorarsan. Görünmez ekip yani... Neyse, ne diyorum ben ya 😆

IkoRn demiş ki:
Ya ortada dönen ne gibi muhabbetler var bilmiyorum ama artık zurna ötmeye başladı gibi... Döndüünü tahmin ettiim bi muhabbet var ama sonu güzel olsun inşallah. Bana gelince ben hala müzik için ve grubum için çalışmaktayım... Diğer konular açılmasın istiyorum artık... As long as....
"I am aware now" diye başlayan dörtlük.. Tam buraya :arrow:

MYSTICDICK demiş ki:
hocam sızın için dağılıyorlar can da tnk ye geçecek diye bi çok laf söylüyorlar yorum larınız??????
8O Degika az dağılmadı harbiden yaa. Çok kanlı bir tarihi oldu bu grubun 😆

...

DPRM_PES_ARTIK demiş ki:
...derimki degika sapa saglam duruyor...Can aynı yerde degika davulun başında...Çagatay vokalinde...
ben de armut mu topluyorum Depremcim? kalbim kırıldı valla, demek hala bu grubun bi üyesi olarak görülmüyoruz... 😢
😛 şaka bi yana Deprem unutmaz beni bilirim, hatta severim de kendisini ve eşrafını 😉 yarın bir uğramak istiyorum rahmetli Barış Manço'yu anma gününe. kaçta çıkacaksınız ki?

Geri