DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Daha bir böyle uykusuzken cevap yazacağım(komik oluyor hala ama böyle yazınca) 😛= Çok da sanki fifi diyenlere lafım: Şartel attı gıız barmene bagııncaaaa...

...Sevgiler&Saygılar...

Cevap hakkımı daha sonra kullanmak istiyorum hala 😛=

Ayrıca bekleriz efenim...

10_1150075409.jpg

çok eğleniyoduk yaaa... erkenden gştmek zorunda kaldık 😢 göktuğcum sen de sıkma canını vokal duyulmadı die her zaman ki gibi çok iyiydin 😉 görüşürüzz haftaya yineee 😉

burdan yazmadan edemiycem Ertonun yerine Volkan'in artik backvocal yapmasi cok daha hos geliyo kulaga keske seni daha once kesfetselermis Volki tolki zuahgah ama harbi diyorum oturup iki parcada ozellikle izledim cok begendim
Rhcp lerde kulagim sende bundan sonra 😉

yeni bascınız hayırlı olsun
siz yarışmalarda derece almaya alıştınız zati nokiada da başarılar
dileyelim bari.Arındır beni umarım başarılı olur.
alacak olsanız (mustang?) ı nasıl paylaşırsınız acaba onu düşündüm bi an 😆 koptum 😛

Yıllardır birlikte yan yana çalışmak istediğimiz Burak ÖZTÜRKMEN ( nam-ı diğer Deli Basçı 🙂= )grubumuza dahil olmuştur ve çok güzel şeyler yapacağız beraber görünen odur ki efenim...

karmancho-> olm hala gülmemiş kimse 🙂=

raistlinmajere-> Çok pis sigaraya özendiririm insanı 😛0 Ama yok efenim garantiliyiz merak etmeyin kanser manser olursanız masraflarınız bizden...Ama faturayı saklamayı unutmayın 😛=

funnyasme-> ARındır Beni'den bahsediyorlar yahuuu...

peripatus-> Sen basana kadaaaaaaaaaaaaaaaar 🙂=
ipeeeeek ve n0nsEnsE-> Çok teşekkürler erkenci demirbaşlar 🙂=

bu_rak-> Esas biz sana sevgilerimizi iletiyoruz...Ne zaman istersen her zaman kardeşim...Grubuna da başarılar bu arada...

cohocoholic-> Sıcaklar bir geçsin de hele 😛=

pudding-> a mı desen b mi desen c mi desen d mi desen? 🙂=

my__kantale, LiMoN, y4s2_3d10-> Çok teşekkür ederiz efenim 🙂= Ayrıca Yasemin tabi ki benim olacak 😛=

Bekliyoruz Cuma günü efenim ayrıca hepinizi...
Önceki sayfaya cevap hakkımı saklı tutuyorum hala niyeyse 😛=

...Sevgiler&Saygılar...

Son 50 yılda çekilen en iyi fotoğraflar:

http://www.milliyet.com.tr/content/galeri/tamsayfa/50yil/default.asp?id=1

Arkadaşlar bu fotoğraflara lütfen bakın ve daha bilinçli olalım!!!

Ben yemin billa saniye itibariyle çok sinirliyim!!!Öyle vay vay çok etkilenen bir insan da değilim bin bir türlü slayerized.com resimlerinden sonra ama bilmiyorum şahsen ben kötü hissettim...Ve çevremdekiler de...Yapmacık sosyal mesajlar vermeyi de sevmem ama dayanamadım bu sefer yeri burası veya değil bilemem...

...Sevgiler&Saygılar...

Geri