DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Konu: BİZİ OYUNLARINIZA ALET EDEMEYECEKSİNİZ
Tarihi: Mon, 8 Aug 2005 14:28:42 -0700
Kimden: "EnjoyRock" <info@enjoyrock.com> Adres Defteri'ne Ekle

Merhaba, Bir deli bir kuyuya taş atar diğerleri de taşın peşinden atlar. Aslında o deli zaten diğerlerinin o kuyuya atlaması için atmıştır taşı kuyuya. Birkaç sorunlu insanın intihar etmesi ve kendilerini satanist zannetmesinin ortaya çıkması ile alevlenen bir taştır bu. Sonunda taşı atmanın vakti gelmiştir çünkü. Çok yakınımdan tanıdığım bir genel yayın müdürünün de dediği gibi bu işler aslında bu yayını yapanlara ya zorla yaptırılmaktadır yada onlarda bu yaptıranlar köşesindelerdir aslında aynı Samanyolu Televizyonu ve Yeni şafak gazeteleri gibi.
2004 yılında yazdıkları bir haber (http://www.yenisafak.com.tr/arsiv/2004/aralik/21/g07.html) copy pastelenerek üzerlerinde oynanarak tekrar tekrar önümüze sunulmaktadır ama artık pilav bayat. Bunu anlamanız gerekir.

Yok satanizm rock dünyasının ortasındaymış, poposundaymış biryerindeymiş. Şarkıları geri sarıp elde ettikleri bir şeytan içerikli tema varmış. Oldu be sadece geri sarım yapıyorum diyorsun hem devriyle oynuyorsun hem bu devir devamlı değişiyor.. Biraz boş vaktiniz varsa bunu tüm şarkılara yapabilirsiniz ve inanın ne duymak istiyorsanız onu bulursunuz. Ben biraz önce “ ali tuvaletini tutamazmış biliyormusun fatoş” diye bir kayıt yapıp aynı şeyi üzerinde yaptım ve sonuç şu “ şey nerdeyse ruhum orda” tarzında bir şey çıkardım. Bu mudur yani? Dayanağınız bu mudur?

Yoksa asıl dayanağınız arkanızdaki milyonlarca eğitimsiz, saf insana mı güveniyorsunuz? İsterseniz bu uygulamayı sizin yazılarınızın üzerinde de yapalım? Yazılarınızı okuyup kaydedelim sora bu teknikle geri sayalım bakalım biz ne çıkaracağız bundan. “Bir gün Türkiye Şeriat ile yönetilecek” olabilir mi acaba? Yoksa “Erdoğan hocaların ayaklarına kapanırkende, Avrupa birliği kapısındaykende aynı Erdoğan” mı?

Aslında bu konuyu daha da uzatmak istiyorum fakat bu kadarının bile yeteceğine inanıyorum. Bizim insanımız saf belki ama aptal değil. Eminim bu olayın nasıl yapıldığını bildiklerinde onlarda size bir tarafları ile gülecek. Hiçbir zaman emelinize ulaşamayacaksınız.

ROCK SİTELERİNE YAPILAN SALDIRILARI KINIYORUZ!
Bu tür şeylere inanan ve emrinizde çalışan köpeklerin yaptıkları saldırıları kınıyoruz. Bu sitedeki insanların ne dini ne ırkı bizim için önemlidir. Ayrıca satanizmin avrupadaki eski düzende papaya karşı oluşan kinin bir izdüşümü olduğundan şuan satanizm diye bir şeyin olduğuna da inanmamaktayım. Rock , zevkli insanların dinlediği bir müzik tarzıdır, rock felsefesi ırkçılık tanımaz, kötülük tanımaz, sizin gibileri tanımaz yani.

--------------
Anlayana!!!

Kesinlikle katılıyorum. Zaten rock müzik "ESKİSİ GİBİ" bi yerlere çekilmek istenen isim koyarak yada yakıştırarak (satanizm vs) yok edilmek istenen bi şey değil artık. Git gide daha çok dinlenen bir müzik haline geliyor. Bu sadece "ESKİ KAFALI" cahil insanların bunu savunacağı karşısında başta gençler olmak üzere eğitimli insanları bulacağı bir şey.
Göktuu ağbim yine sabah sabah döktürmüşsün. Tebrikler

Dem kendini oldukça geliştirmiş gibi geldi en son garage da izlediğimde . Umarım profesyönel olarakta iyi işler yaparlar . Bu c.tesi heran gelebilirim tatildeyim bu aralar valla göktuğcum belli olmaz 🙂

Bugün 21:30'da Garage Bar'dayız...Bekliyoruz...Sonra 2 haftalığına Garage tadilata giriyor...Tatil tatil tatil tatil 🙂
Geliniz eğleniniz eğlendiriniz...

Valla öyle işte 🙂 Bırakmayı çok istiyoruz da o bizi bırakmıyo naparsın 🙂 Teşekkürler dinlediğin için 🙂 Bir şarkı daha var sitede ona da bak aynısı 😛

Ha bu arada hatırlatma veya bilgilendirme yapayım.Sitedeki 2 şarkı 2003 yışında grup 2 kişiyken yapılmış kayıtlardır...

Bir hatırlatma daha: Garage haftaya açılıyor...Bekliyoruz herkesi...

bişey soyliycem kafama cok takıldı lepistesi bilen bilir biri bana cwp yazıcaksa bizi bilen biri yazsın ben garaj a sole bı gırdım baktım dem aa ne guzel dınlıyeyım dedım fakat bıseye şok oldum ya da bana oyle geldı bızım lepistestekı playlist bıraz calınmıs gıbı sankı anacım grubu kotulemek fln dııl hatta ıyı grup ta aklıma takıldı normal bı cwp versenız yeter

lepistes_ozmo'cum şimdi cevap versem mi vermesem mi diye düşündüm bu soruya da neyse 🙂

1)Sizin playlistiniz ne?
2)Ortalıkta herkesin çaldığı şarkılar sonuçta farklı birşey çalmıyoruz 🙂
3)Diyelim ki aynı playlist...Neden çalalım?Nerden çalalım?
4)Hepsini geçtim de kaç senelik playlistiniz bu sorması ayıptır 🙂

...Sevgiler&Saygılar...

cyberknight kafa adamdir belki arkadaslari arasında ama msn de pek çekilmiyo 🙂 neyse diğer iki parça sağlam biraz daha gayret olcak bu iş 🙂 ben sizin iyiliğiniz için uğraşıyom 🙂

cyberknight demiş ki:
lepistes_ozmo'cum şimdi cevap versem mi vermesem mi diye düşündüm bu soruya da neyse 🙂

1)Sizin playlistiniz ne?
2)Ortalıkta herkesin çaldığı şarkılar sonuçta farklı birşey çalmıyoruz 🙂
3)Diyelim ki aynı playlist...Neden çalalım?Nerden çalalım?
4)Hepsini geçtim de kaç senelik playlistiniz bu sorması ayıptır 🙂

...Sevgiler&Saygılar...

3 senelik diyelim de .İstediğiniz şeyi çalarsınız sorun yok, iyi müzik yapmalar.Biz cover çalmıyacağız zaten beste kayıdına geçtik.
Başarılar... 😀

heh heh heh bune saçma iş bu adı üstünde cover işte, nasıl bi hak iddaası anlamadım kimin malını kim sahipleniyo? komik....
kim daha iyi çalıyosa onu dinler insanlar bööle kendinizi gülünç duruma düşürmmeyin lepistesci arkadaşlar...
müziğinizi dinlemedim ama tavrınız eksi(-) puan direk

aynı piyasadasınız ii geçinmeye çalışın bence

Geri