DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Teşekkülerize birlikler herkese öncelikle...
Ne zaman kafamı kaşıyacak vaktim oldu ki zaten ühühühüh...

ceWo, Serzeniş'in 3 tane kaydı mevcut.2003 te yapılan kayıtlarda davullar canlı değil.2 kişiyken yapıldı onlar zaten.Sadece gitarlar ve vokal canlı.Metal ağırlıklı kayıt yapan bir stüdyoda yapıldı kayıtlar.
Yepyeni demo kayıtlarda herşey akustiktir.Meyveleri de çok yakında zaten...

Spocket, seni gitarist kardeşe yönlendirelim.username nicki...

...Sevgiler&Saygılar...

sevgili göktuğcum selamlar,
bakalım dem'de işler yolunda gidiyomu diye bi foruma girdim ...iyi iyi devam.
görüşürüz.
Dem'e başarılarının devamını dilerim.
haaa bide bu cumartesi biz de garage'dayız.siz sahnede yokken biraz garage'ı ısıtırız.sonra siz 21.30 da ısınmış olan bir garage'da çalarsınız artık sizden sonra da dikkat etmek lazım garage yanmasın 😀 😀
neyse gecenin bi yarısı daha fazla kötü espri yapmıyayım.
hadi kolay gelsin başarılar.

rockalivesezonacilismini.JPG

yaptığınız müziğe saygım var,müzik yapmaya çalışan bu uğurda emek veren herkese olduğu gibi..ne kadar saygı duyarsam duyayım müziğinizden hazzetmiyorum,hazzetmek de zorunda değilim evet.cyberknight sınıf 64'ü eleştirmemeliydi bence.müzik türleri arasındaki genel(kaba) fark sadece aranjmandır.bir müzisyen olarak sınıf 64'ü eleştirecekse sınıf 64'ten çok daha kaliteli müzik yapmalıydı grubu DeM.ama bence bunun tam tersi olarak sınıf 64 çok daha güzel müzik yapıyor.neyse uzatmayayım..
Yıldızlara....

ditathedoll teveccünüz efenim...

ad_astra kardeş ne saçmaladın emin ol hiçbirimiz anlamadık 🙂 SNF 64'ün elemanlarının hepsi arkadaşımdır ve gayette severim kendilerini de yaptıkları müziği de 🙂 Hem acaba SouliTarY'e falan mı yazacaktın da buraya karıştı 🙂Seni de seviyoruz biz yine de...

Bugün 16:30 gibi Biziz Rock Bar'da açılış konserinde sahnedeyiz.
Akşam 21:30 gibi Garage Rock Bar'da rutin programımızda sahnedeyiz...
Herkesleri bekleriz...

...Sevgiler&Saygılar...

efendim geldik gördük pek bi haz aldık eğlendik.hepinizi sandıktaki kızlarıma alıcam😛
göktucum pıtırcık abicikim sahnelerin çıtır solisti süpersin hasta ettin herkeşe kendini🙂)
bendeniz nacizane smoke on the water ve şairin elinde yorumlarınızı pek bi beğendim...
tebrikler çok iyisiniz...

behind_the_paradise --> Biz çoktaan haber etmiştik amaaa 🙂 Teşekkürler...Bir dahakine artık...

DaveMustaine_64 --> Ben daha önce sölemiştim sizi ne kadar sevdiğimizi sayfığımızı. 5 kişisiniz 😛 🙂

cilekreceli --> Duyan da çıtır sanacak ha 🙂 Uykusuz olmasaydık keşke bide dimi...Akşam o enerji içeceklerinden içtim programdan önce işe yarar mı acaba diye ama harbi yarıyormuş 🙂 Teşekkürler...

canacanka-t --> Alemin beleşçi kazanovası 😛 Sensiz olmaz olm zaten 🙂 Teşekkürler...

ozgur196 --> Son'u en sonda çalacaktık da gitar çalasım gelmedi açıkçası ya.Bir dahakine söz...Yüzölçümü büyük olsa kaç yazar eheheh...Bir de siz programdan erken mi çıktınız?

Hatırlatmaaa...
DeM 30 Eylül'de ÇayYolu Festivalde saat 19:00'da 51 Promil'den sonra sahne alacak.

DeM 2 Ekim'de İstanbul Bronx Bar'da sahne alacak...

Bekleriz gelebilecek olan sevenleri...

...Sevgiler&Saygılar...

Geri