DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

ROCK-ALIVE-2-for-web.gif
[/img]

web sayfanızda bulunan 26 sanıyelık görüntü linki nerede, sadece bir foto war o da acılmıyor

bunları ben çekmiştim, ,isterseniz yollıyım yine 🙂
ama onun yerine bir daha gelin ista daha ii kayıt yapalım 🙂

İstanbul'a çok sevdiğimiz kardeş gruplarımızla çok yakında geliyoruz inşallah...
Sonracıma Biziz konserine de bekliyoruz herkesi...
Sonracıma başka konser haberleri de geliyor...
Sonracıma yakında süper mi süper haberler geliyor efenim...
Sonracıma Pin-up bize laf sokmaya çalışmış başlıklarında.Aynen iade ediyorum aplalarımıza o lafı aynen 🙂 Artık nasıl kabul ederlerse...Haddini de aşmasın kimse...
Sonracıma bu gece Garage'a bekliyoruz tayfayı 🙂

...Sevgiler&Saygılar...

Düzeltme: gecenin 2 sinde harf hataları olmuyor değil tabiki...

:: DUYURU :: bu gece karanfil sokak önüne tır kaldırılacaktır..hareket noktaları,konutkent ( bi kamyon adam [damperli]) tunustan 2 otobüs deliçılgın taraftar grubu (isteyen yürüyerekte gelebilir)
kısacası herkesi bu gece Saat : 21:³°'da Garage Rock Bar'a bekliyoruz

Bu ne Göktuu abi.Süperdi süperdiniz.Bizim yaş küçük ya ohh konuşun her hafta.Yok tır kalkıo yok süperdi 😀 .Zaten şubat gelsin 18ine girememş butun forumdaki bebelerden alıntı yapıp sen hiç dem seyrettin mi diye sorucam.Aaa nası kacırırsın süperlerdi diyceğime de zaten eminim 🙂 .Pazar sabahının köründe yazıyorum valla acelem var🙂 DeM e cok buyuk başarılar albümlerini bekliyoruz...

Ama cidden çok eğlenceliydi Özgün 😛

Konser hüberlerü:

-24 Eylül Rock Alive(ank) Açılış Konseri@Biziz Rock Bar
-Akşamında Garage Bar'da programdayız.
-30 Eylül Çayyolu Fest'de saat 19:00 da sahne alıyoruz.
-Aman da aman ertesi gün yine program.
-2 Ekim Rock Alive(ist)@Bronx Bar

Dahası da geliyor inşallah efenim...

...Sevgiler&Saygılar...

temmuz ayinda ankara ya gelmiştim..basciniz erturul arkadaslarimin ted den arkadasimiydi neydi tam hatirlamasamda o sebeple programınızı izlemiştim..eglenceli bi grupsunuz bence önünüzdeki insanlari eylendirmeyi iyi beceriyorsunuz..bravo=)

smoke on the water da sahneye cıkmamak icin zor tuttum kendimi hayvan gibi gaza getirdiniz milleti kafa sallayacaz diye yandaki kızın birayıda döktüm
tam gaz aynı gaz devam :!:

cyberknight demiş ki:
Ama cidden çok eğlenceliydi Özgün 😛

Konser hüberlerü:

-24 Eylül Rock Alive(ank) Açılış Konseri@Biziz Rock Bar
-Akşamında Garage Bar'da programdayız.
-30 Eylül Çayyolu Fest'de saat 19:00 da sahne alıyoruz.
-Aman da aman ertesi gün yine program.
-2 Ekim Rock Alive(ist)@Bronx Bar

Dahası da geliyor inşallah efenim...

...Sevgiler&Saygılar...

ehehe hepsinde beraberiz. kardeş grup . yok yok abi grup 😀 neyse hepsi güzel geçer eminim. Abilerimizle sahne almak çok güzel.

🙂 göktuğğğğğğğğğ kuduruk ınsan!🙂 ...eheh cok eglendık ya..pogo yapan ınsanlar benı yere dusurduler arkadasımında gozune dırsek attılar..yenıden dınlemek dılegıyle basarılar...

göktuğ'cum baya yoğunsunuz bakıyorum... 🙂 kafa kaşımaya vakit yok gibi görünüyor... güzel güzel 🙂 işleyen demir ışıldar 😛 garage'da görüşmek üzere...

Ankara Biziz Rock Bar'da 24 Eylül 2005 Cumartesi Rock Alive Sezon Açılış Konseri , Anti Organizasyon&Dream Organization tarafından yapılacaktır.Saat 14:30 de kapı açılışı.Giriş 7 YTL.Bira 3 YTL .Sahne alacak gruplar sırasıyla:

Rebelde
DeM
51 Promil
Mars
Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

DeM akşam bar programı nedeniyle birazcık erken çıkacaktır.Yaklaşık saat 16-17 arası bir saatte sanırım...
Güzel bir gün olacak...Bekliyoruz herkesi...

arkadaslar selamlar benım sıze bı kac soum olcak:
serzenişin kayıtlarında akustik dawul kullanılmadı mı??
hangi studyoda yapıldı kayıtlar??

basarılar...

Geri