DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

LOby demiş ki:
holymidnight demiş ki:
bu başlı başına gereksiz bir başlık ama nese bana ne değil mi? naber, iyiyim. çok güzel çaldınız, evet yaaa. başka ne var allah aşkına söyleyin.

Konuyla alakasız , tartışma çıkarma amaçlı mesajlarınızı burdan göndermeyiniz lütfen .

tartışama istesen direk saldırıya geçerdim, eleştiri bu. yani hep harikasınız, çok düzeyli bir başlığını var mı demek gerekiyor? neden eleştir deyince olumlu olsun istiyorsunuzki, bence bu daha olumlu bir eleştiri.

holymidnight demiş ki:
bu başlı başına gereksiz bir başlık ama nese bana ne değil mi? naber, iyiyim. çok güzel çaldınız, evet yaaa. başka ne var allah aşkına söyleyin.
neden herkes birbirini lüzumsuz suçlamalara tabii tutuyo anlamış değilim...çıkıp adam gibi eleştiri yapın bizde dikkate alalım ama görünen o ki herkesi bi kin bi nefret almış gidiyor...insanlar birbirine destek olacağına ne taraftan köstek olucaanı düşünüyor...ne size fayda ne bize fayda madem gereksiz olduğunu düşünüyosun yazma arkadaşım...kimse kusura bakmasın bizde sabır taşı değiliz...insanlara kalsa cümle alem birbirini güzel eleştirsin yapıcı eleştirsin bilmemne bilmemne...e nerde kaldı müziğin doğasındaki barışçıl ruh nerde kaldı yapıcı eleştiriler nerde kaldı ilerleme nerde kaldı birbirine destek olmak...yok biri çıkar gerçekleri söylerim diye önüne gelene .bok atar biri çıkar gereksiz grup der...şuyunuz şuyunuz eksik deyin şunlara çalışın deyin adam gibi şunun şurası olmamış değin ne biliyim....herşeyin üslubu üstrubu var...anlamadım gitti herkes müziği sular seller gibi yutmuş kendi halinde bi amatör grubu nerden karalasak nasıl ortalığı karıştırsak diye mi uğraşıyo?insanların anlamadığı nokta biz mükemmeliz demiyoruz...eleştirin arkadaşım bizde çalışalım sonuçta hepimiz amatörüz...karalamakla gereksiz bilmemne demekle yok ota b.ka benzetmekle olmuyo bu işler...kimsede kusura bakmasın artık söyliycem mükemmel değiliz ama geldiğimiz noktada ortadadır...uğraşlarımızın emeğimizin karşılığınıda çok kısa zamanda alıcaz...birileri bi yerlere geliyosa haybeyede gelmiyo...gerçi ne dersem diyim böyle a.tal ve gereksiz adamlar hep çıkıcak bi yerlerden...
ne sevgilerimi ne saygılarımı iletiyorum...hiç birini bırakmadınız çünkü...

cyberknight demiş ki:
Hahahahahahahahaha 🙂 Bu arkadaş büyük ihtimal bana takan arkadaşın arkadaşı

çok komiksin sen, müzik yerine shoe programı falan yapsana. evet ben rid sitesindede üyeyim ama 2-3 mesajım ya var ya yok. ben amatörlere olan desteğinden dolayı imzama ekledim. AmetaL ide ridden tanırım o kadar. forumdan yani. + sen çok yaralısın galiba!

Vokalistlik aynı zamanda sahnede şofmenliktir di mi 🙂

Arkadaşlar DeM bu hafta Cumartesi sahne almayacak ben ve Ertuğrul şehir dışında olacağı için...Sanırım başka bir gün çıkabiliriz bu haftalık...
Öbür hafta yine aynı saatte görüşmek üzere...Güzel haberler de yakın zaman da inşallah...

...Sevgiler&Saygılar...

Başlığınızın gerçekten didişme başlığına dönmesini istiyor musunuz? Laf edene bu kadar prim verdiğiniz sürece bitmez bu tartışma. "He" deyip yolunuza devam edin. Ne size laf eden insan sizi değiştirebilir, ne de siz onu. Burada birbirinize hakaret edince ne değişiyor?

Bir kaç konser haberi var bakalım yakında...
Bunlardan birisi Biziz Bar'da sezon açılış konserinde olacak sanırım.
Bir de bu Cumartesi Garage'da sahne alamayacağız Ertuğrul ve ben şehir dışında olacağımız için.
Bu hafta ve önümüzdeki hafta dönüm noktaları için başlangıç bakalım...

Görüşmek üzere...

HEFTY GIGS

HEFTY GIGS
Resurrection Of The Ankara Death Metal Spırıt

18 Eylül 2005 Pazar Saat 15:30
Biziz Rock Bar (Tunalı Hilmi Cad.)
Giriş: 6.00 ytl
Konser Boyunca Bira:3.00 ytl
SUICIDE

SELFTORTURE

BURST

cyberknight rica ederim aranızdaki didişmelere rock in download projesini karıştırmayın. ona çok emek verdim ve bu şekilde alakasız muhabbetlerde adı geçsin istemem.

TASLAK-A3.gif

Dream & Anti Organizasyon' un birlikte düzenlediği Ankara' da 40. konsere ulaşmış ROCK A LIVE serisi artık İstabul/Taksim Bronx Music Club 'ta da gerçekleşek.

11 Eylül Pazar günü; 2003 Roxy Müzik Günleri yarışması 1.si PICKPOCKET, Amerikada popülerliğini sürdüren hardcore/ metal tarzının Türkiye' deki temsilcisi BLEED MYSELF TONIGHT, alternatif ve melankolik bir tarza sahip olan ve şu sıralar amatör piyasada ilgi gören gruplardan ASİLBENT pazar akşamı bizlerle olacak, 19:00 sularında başlayacak konserin giriş ücreti 7 YTL olup fiyata 1 BİRA dahildir..

Beyoğlu ve çevresindeki en gözde mekanlardan biri olan Bronx Music Club yapmış olduğu organizasyonların yanısıra teknik imkanları ile de müzikseverlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Bronx; İstiklal Caddesi üzerinde, Paşabahçe' nin sokağında bulunan Terkos Pasajı' nın içinde yer almaktadır.

www.dreamorg.com
dreamorg@dreamorg.com
---------------------------------------------
www.pickpocketband.com
www.bleedmyselftonight.com
www.purevolume.com/asilbent

Tatil benim de hakkım kardeşim 🙂 Ayrıca istanbul'da kalmam gerekiyordu grupsal işler 🙂 Yakında bakalım...

Bu akşam 21:30'da Garage Bar'da sahnedeyiz...Özledim valla sahneye çıkmayı.1 hafta sahneye aç kalmak bile özletiyor...

Bekliyoruz efenim...

!!!

bende gelmeye calıscam bu aksam... kurtulamadın bende goktug....

gotu kalkıklar hep cewrende...😀

dem; bence super... gaz,duygsal, hoplayın zıplayın, efkarlanın... piysadan bir az tadıp sonra gercek muzige kayın...😀😀😛

Geri