DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

maresalx demiş ki:
sHe_zoFreN demiş ki:
Daha önce de sorulmuş ama tekrar soriim, giriş ne kadar olacak ve siz kaçta çıkacaksınız?

Ders : Türkçe
Konu : Okuma-Yazma

Ali ata bak!
Emel ılık süt iç

yukarıda 20 ytl oldugu yazıyor + afiş var kocaman,grupta saat 20:00-22:20 arası sahnede.

sen nickini polemix olarak deiştirsene, acaip polemikler yaratıyosun.
OK, giriş ücretini atlamışım ama sonuç olarak kaçta çıkacakları belli deil di mi? Yani ameliyatlı olduun için katılamayacaından yapıyosan bu kaprisleri kınadım seni çok fena. 😆
İyi yıllar DeM dostu müzik sever kardeşim.

herkese iyi dilekleri için çok çok teşekkürler...umarım iyi ve stresten uzak bir yıl olur hepimiz için...mutlu mesut bir 2006 dileğiyle herkese seviler saygılar...

meraba,DEM olarak yılbaşında çokk iidiniz,başarılarınızın devamını diliyorum ve yolunuz daha da açık olsun,bu gruba güveniyorum çünkü,müzik piyasasında iyi ve kaliteli bi grubu görücez artık..

hemen mevzuya karışmak isterim... bulvarda engürü pasajjının yanında BAYSAL die bi yer var anormal kravatlar vaaar 🙂

ben bi sürü papyon aldım ordaan 🙂

Notlike tn Dem e basarilar...mutlu yillar 🙂 garage konserni izleyemedm sahsen muhtemeln iidir albm u mrk ediorum hayirlisi...

not- uzn suredir dkkat ediorumda bu 51 promil adli grubun biryleri nie devamli dem abi su abi bu abi getir abi gotur abi seklinde bitirio her cumlei acaba ck ilgnc gldi 🙂 ?

rethink demiş ki:
izlemeyenler için Can'ın(maresalx) hazırladğı düşük kalitedeki Balans konseri görüntülerinden oluşan video ya bu linkten ulaşabilirsiniz ; http://rapidshare.de/files/7777408/balans.wmv.html

tahminen birkaç gün içinde Can bu videoyu daha iyi bi kalitede ve değişiklirlerle bize sunucak, ayırca yeni süprizler geliyor.. 🙂

tmm en kısa zamanda hatta bu gece sana orjinal VCD formatını yolluyorum
çok büyük işler yapıcaz çooooook 8)

merhabalar parçalarınızı dinledim.hoş güzel umarım dilediğniz hedefe yavaş yavaş sindire sindire gelirsiniz bir anda gelenlerden bişey olmuyor çünkü .hadi kolay gelsin

zeplin:vokal-gitar

Geri