DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

LiMoN demiş ki:
şimcik ben çalışan zavallı bi insan olarak 9 da gelsem mümtaz şahsiyetler grubu DeM i sahnede bulurmuyum ???

şimcik, öncelikle biz milyonlarca üniversite mezununun işsiz gezdii bi ülkede işi olanlara zavallı deil şanslı kişiler diyoruz; galiba tersini sööleyenlere de ukala deniyor ama tam olarak bilemeyeceim.
Sorunuza gelecek olursak zaten konser olan günlerde DeM ancak 9da filan sahneye çıkıyor, zannediyorum geldiinizde sahnede olurlar.

Buradaki "zavallılık" çalışmaktan değil.. işe sabah 6 da gidip kaçta çıkacağını bilememekten, son 2 aydır bu tempo ile çalışıyorum. Ayrıca bir üniversite mezunu olarak, daha okul bitmeden iş bulmuştum... ama işte şanstır belli olmuyo...

Cevap için teşekkürler...

Yaaaaaaaaa dizimi incittim beeeeee... 🙁 sanırım bi süre rock barları ve sizleri huzur dolu günler bekkliyo.... öfsss 🙁

sorma neden
niçin
herşey yalnızlıktan
bak!bak!baaak!baaaak, güzel bir gün
ölmek için

Arkadaşlar 28 Ocak'ta İf Rock Bar'da bir konserimiz olacak.Detayları kesinleşince yazmak üzere...

Ayrıca cumartesi günleri sevgili 6-8 yara(r)lıları ile rutin programa da devam.Bekleriz...

Bir de demodan şarkı için www.purevolume.com/demtr

Son olarak da:

...Sevgiler&Saygılar...

ya şarkılar yine uçurdu da nezaman bilgisayar dışında dinleyebilecez bunları artık elimde DEM den bişiler olsun istiyorum dinlemek yetmiyor artık

🙂 can koru kafanı 🙂

ya şarkılar yine uçurdu da nezaman bilgisayar dışında dinleyebilecez bunları artık elimde DEM den bişiler olsun istiyorum dinlemek yetmiyor artık

🙂 can koru kafanı 🙂

🙂 can koru kafanı 🙂

3 tane mesaj atınca dahamı etkili oluyo kamil ?
haftaya İstanbul'a gidicem..merak etmeyin fetih ya da cenk icin degil..!
Ankara yavaş yavaş taşınıyo İstanbul'a

Geri