DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

arındır beni yeni versiyon süper 🙂 dem zaten harika 🙂 valla ben anatolianrocktan çok memnunum birde inseydi daha iyi olacaktı ama olsun 🙂

KONSER

28 OCAK CUMARTESİ IF ROCK BAR

gruplar sırasıyla:

FAS-ON
SEYDUNA
DEM

sonunda abilerimle aynı sahnede ölsemde gam yemem artık afişi ali koycak ama ne zaman ben bi yazim dedim kocaman sevgilerimle...

3grup5ct.png

öğle vakti başladığına göre akşam 9 da falan bitecek mi ? sonra DeM bu organizasyona çıkacaksa garage programı iptal mi oldu... Varoluşumuzun amacı ne... biri beni sustursuuuuuun !!!

Arkadaşlar Cumartesi günü Garage Bar programı devam...Saat 20:30'da sahnedeyiz.Konsere ise son grup olarak çıkacağız İF'teki.Ama en geç 19:30 gibi bitmiş olacak.Fas-On ve Seyduna kardeşlerimizle umarım güzel bir gün geçecek.İsim oalyı talihsizlik olmuş bu arada...Bekliyoruz sevenleri...

Menekşe'ye bu güzel röp.'ı için çok teşekkürler...Çok keyifliydi gerçekten.

Ha bir de imzamki linkten demomuza ulaşabilirsiniz eski ve yeni...

Desteğini ve sevgisini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürler...

...Sevgiler&Saygılar...

Arkadaşlar Cumartesi günü Garage Bar programı devam...Saat 20:30'da sahnedeyiz.Konsere ise son grup olarak çıkacağız İF'teki.Ama en geç 19:30 gibi bitmiş olacak.Fas-On ve Seyduna kardeşlerimizle umarım güzel bir gün geçecek.İsim oalyı talihsizlik olmuş bu arada...Bekliyoruz sevenleri...

Ha bir de imzamki linkten demomuza ulaşabilirsiniz eski ve yeni...

Desteğini ve sevgisini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürler...

...Sevgiler&Saygılar...

Menekşe'ye bu güzel röp.'ı için çok teşekkürler...Çok keyifliydi gerçekten.Okumak isteyenler http://www.hangibar.com/ArticleDetail.asp?ArticleID=A224863320060124 adresini ziyaret edebilirler...

Ayrıca son hatırlatmaları yapacak olursak eğer 🙂 yarın saat 17:00 suları IF Performance Hall'da sahnede olacağız beste ağırlıklı olarak.Diğer kardeşlerimiz Seyduna ve Fas-on'a da kocaman sevgiler&başarılar...Ordan da hep beraber Garage'daki programa gideceğiz.Garage'da yine 20:30'da çalmaya başlıyoruz.Bir aksama olmayacak.

Bekliyoruz sevenleri.Görüşmek üzere...

...Sevgiler&Saygılar...

yarıh güzel bir gün geçirmek için elimizden geleni yapacağız sonunda sizlerle birlikte sahne alacağımız için de ayrı bir mutluluk var üstümüzde 🙂 başarılar abilerim kardeşlerim canlarım 😀 😀

cok iyiydiniz yine smoke calmamanızda beni ayrı bi huzunlere gark ettirdi.ühühü ama soz aldım haftaya ehehe
goktug gene mikrofon ayagını kırdın 😀 helal ne diyim cok eglendik ya
ayrıca kolunu surekli omzuma koyan kimligi belirsiz sarışın hatun +( 440 vokaliymiş ) Sinem'e gece beni Batıkentlerde kaybolmama sebep oldugu icin bol bol cehennemde yanmalarını diliyorum o kadar eglenceden sonra kabus oldu.. 🙂 :?
bide goktug bi yerde scream attı alakasız bi parcada o cok hosuma gitti unutmadan soyliyimde..eridim bittim arada boyle ufak,guzel suslemeler yaparsanız parcalara cok harika oluyo
Başarılar Dem..

cok iyiydiniz yine smoke calmamanızda beni ayrı bi huzunlere gark ettirdi.ühühü ama soz aldım haftaya ehehe
ayrıca kolunu surekli omzuma koyan kimligi belirsiz sarışın hatun +( 440 vokaliymiş ) Sinem'e gece beni Batıkentlerde kaybolmama sebep oldugu icin bol bol cehennemde yanmalarını diliyorum o kadar eglenceden sonra kabus oldu.. 🙂 :?
bide goktug bi yerde scream attı alakasız bi parcada o cok hosuma gitti unutmadan soyliyimde..eridim bittim arada boyle ufak,guzel suslemeler yaparsanız parcalara cok harika oluyo
Başarılar Dem..

Başarılar Dem..

Geri