Demir Demirkan

şarkı söyleme olayını baltalıyo biraz bence.yani herkeste iyi şarkı söylemek zorunda değilki niye kasıyo şarkıları.gitar çal karizmana karizma kat🙂)

burcudd sahs-i muhteremi demir için ilk demis.Sorarim Yavuz Çetin i ne kadar tanir kendisi, daha adam 22 yasindayken 50 yasindaki Mahzar Alanson elini öpmek istemis,ötesi var mi bunun yaa...Bu arada erken kaybettik böyle bir yetenegi, Allah im ondan rahmetini esirgeme...

abi demir demirkan süper, balta diyerek baltalamayın lütfen! yeni albümü çıkacak diyenler var bu forumda bu adam aynı gelişmeyi gösterecek ve daha güzel şarkılar ile yine adından fazlasıyla söz ettirecektir...

vokal derken kendi şarkılarını içten ve muhteşem gitarı ile bütünleştiriyor iyi harmanlıyor nede olsa petrucci den kapmış birşeyler... ama hiç canlı izleme fırsatım olmadı tv izledim çok çok az bir görüntü olarak baya haraketli sahnede.

Yavuz Çetin birinci...Demir ikinci..
Yok yok... Demir Birinci, Yavuz yarım boy farkla ikinci....

son 600 metrede, arkadan Serdar Öztop bastırıyor...

Birinin müziğinden büyük keyif alıyor olmanız onu çocuklar gibi sidik yarışına sokma hakkı vermez size.

İki farklı tarza sahip, kendi şarkılarını yazıp söyleyen ve çalan iki kıymetli müzisyen söz konusu. Bize de dinlemek, örnek almak ve keyif almak düşüyor.

Kolay gelsin, saygılar...

Yavuz Çetin birinci...Demir ikinci..
Yok yok... Demir Birinci, Yavuz yarım boy farkla ikinci....

son 600 metrede, arkadan Serdar Öztop bastırıyor...

Birinin müziğinden büyük keyif alıyor olmanız onu çocuklar gibi sidik yarışına sokma hakkı vermez size.

İki farklı tarza sahip, kendi şarkılarını yazıp söyleyen ve çalan iki kıymetli müzisyen söz konusu. Bize de dinlemek, örnek almak ve keyif almak düşüyor.

Kolay gelsin, saygılar...

yarış falan yok be dostum, dinleyici olarak karşılaştırıyoruz ister istemez oda insanlığın doğasında war zaten, bu karşıllaştırmanın da hiç bir zararının olacağını sanmıyorum... onların da örnek aldıkları birileri wardır mutlaka başkalarını dinlemiyor değiller herhalde...

merak etme bilmediğim şeyler hakkında yorum yapmam bana göre dünyanın en iii gitaristi ve müzisyeni sana göre olmayabilir ama benim gözümde hep ilk ve hep tek asıl olanda bu zaten....kabul etsenizde etmesenizde .... 😆

burcudd sana ve görüşlerine sonsuz saygılar... o konuda birşey denilmez zaten... yalnız her kişinin değişik yönleri hoşumuza gidebilir demir demirkan ve cem köksal gitarları gibi... zaten dört dörtlük yani çok iyi olsalarda çok daha iyi yerlerde olurlardı hiç kafa takmayalım derim. herkesin kendi görüşlerinden ziyade yapılan işler üstünde dursak daha mantıklı olur bence.

gogorigo demiş ki:
burcudd sana ve görüşlerine sonsuz saygılar... o konuda birşey denilmez zaten... yalnız her kişinin değişik yönleri hoşumuza gidebilir demir demirkan ve cem köksal gitarları gibi... zaten dört dörtlük yani çok iyi olsalarda çok daha iyi yerlerde olurlardı hiç kafa takmayalım derim. herkesin kendi görüşlerinden ziyade yapılan işler üstünde dursak daha mantıklı olur bence.
ya saolda benim fikrimde bu yani

merhabalar

çok iyi bir müzisyen iyide bir vokalist..En önemlisi duygusal bir insan zaten şarkılarınada yansıyor tek handikabı bence vokalinin sade ve bıraz sıradan olması.

Geri