Detone (Alternatif) - İzmir

Perşembe gecesi olan biyoloji partisi gerçektende çok güzeldi. 😛 Çok coşkulu geçti. 😛 Hiç bitmesin istedikk. 😢

Ve iki kişiyi daha detone için beriden çıkamaz hale getirdik. :twisted: :twisted: :twisted:

Gece hakkındaki yorumlarımızı yüzyüzeyken belirtmiştik ama bide burdan yazıp herkese duyurayım istedim.Süperdiniz Deton Kardeşler 😆
Eminim cumartesi akşamıda süper olcaksınız.Les sınavı olmasa cumartesi akşamıda (((Detoneyi Sevdirme Ekibi))) 😉 olarak yine beride olacaktık .
Bu arada Galip Bey 😆 sanırım sınav iptal oldu o kadar da çalışmıştım 😀 😀 😀 Detoneye sevgilerr :!:

sedaozdilmen demiş ki:
Keşke bütün barlarda gruplar sadece kendi bestelerini çalsalardı.

yavaş yavaş başladı o durum zaten... çok sevindirici. hatta geç bile kalındı... İzmir den çok iyi işler çıkacak arkadaşlar gözümüzü kulaaamızı açık tutalım.

selam--programlarda daha fazla beste çalınsın bencede hatta bütün program

o da olur yakında heralde. en azından birebir çover çalma olayından vazgeçebilsek süper olur. notası notasına aynı çalmak bazen işkence oluyor bizim için de.

harbidende süperdi yaaa, bitmemesi için o kadar uuraştıysak ta işe yaramadı Evil or Very Mad Evil or Very Mad ama olssuuuuuuuuuunnn, coştuk mu coştuk-zıpladık mı zıpladık Very Happy bu arada biyolojici arkadaşları kutlamak lazımm, partinin hakkını verdiler haaa..... Laughing detoneyle beride eğlenmeye tam gaz devammm, eheheh Twisted Evil nese hepinize sevgilerrr... Wink

benim de beride geçirdiğim en eğlenceli organizasyonlardan biriydi bu... bütün biyoloji bölümüne sevgiler saygılar... ARADA TOPLANIN GELİN ARKADAŞLAR... 😛

bu arada bestelere verdiğiniz bu olumlu tepkiler ve destek bizi çok sevindiriyor. doğru yoldayız galiba... hadi cumartesi grşrs millet...

seymaaaa demiş ki:
Perşembe gecesi olan biyoloji partisi gerçektende çok güzeldi. 😛 Çok coşkulu geçti. 😛 Hiç bitmesin istedikk. 😢

Ve iki kişiyi daha detone için beriden çıkamaz hale getirdik. :twisted: :twisted: :twisted:

Gece hakkındaki yorumlarımızı yüzyüzeyken belirtmiştik ama bide burdan yazıp herkese duyurayım istedim.Süperdiniz Deton Kardeşler 😆
Eminim cumartesi akşamıda süper olcaksınız.Les sınavı olmasa cumartesi akşamıda (((Detoneyi Sevdirme Ekibi))) 😉 olarak yine beride olacaktık .
Bu arada Galip Bey 😆 sanırım sınav iptal oldu o kadar da çalışmıştım 😀 😀 😀 Detoneye sevgilerr :!:

sern 5 aldın aferim!! asıl les'ten yıldızlı pekiyiler alırsınız işallah!!! DETONE olaraktan başarılar diliyoruz!!

selamlar...
hızımızı almışken yoldaki bestelerin de sözlerini yazayım dedim...benim anlaşılamaz diksiyonuma bir ön hazırlık...bazen ben bile ne dediğimi anlamıyorum🙂

SON
-----------------------------
(söz-müzik:Umut Kaya
düzenleme😀etone)
-----------------------------
kokunu duydum,hava kapalı değildi
içtiklerimiz önemsizdi
saymadık günleri dualar ederken
yalvarmalar yersizdi

ama bu son bakışım
son soluk alışım
son defa aşkım sendin

ama bu son bakışım
son nefes alışım
son defa herşeyim sendin

EL BOMBASI
--------------------------
(söz:Umut Kaya-Barış Karaduman
müzik:Umut Kaya
düzenleme😀etone)
--------------------------
suçluydun sen en derinden
biliyordum gözlerinden
yıllarca ne verdin bana
o illegal ellerinden

gözlerim kaydı yerinden
boşalmışım zincirimden
ruhum sanki el bombası
patlıyorum her yerimden

SAÇ
--------------------------------
(söz-müzik:Umut Kaya
düzenleme😀etone)
--------------------------------
bi`şeyler desen sen uzaktan
uzasan düşsen saçlarımdan
duymasam seni kırılır mısın uçlarından

oturup ağlarken çok utandım
şu saçımdan,başımdan
günleri bağlarken geri kaldım
şu yirmidört yaşımdan

çok yakında bunları da sahneden sizlere ulaştırıcaz...şimdiden teşekkürler...

hobaaaaaaaaaaa 😆 😆 bunlar süpriss oldu yaa 8O ardı ardına besteler gelio 😆 bu gidişle programlarda sadece bestelerin çalınacağı günler yakındırr arkadaşlarr :twisted: hayırlı olsunn veeeeee detone grubuna sevgilerr...!! 😉

Bence de keşke sadece beste çalinsa....

Bugun DETONE gunu arkadaşalar....yani cumartesi....

saat 22:00 de sahnedeyiz ona göre uyarmadi demeyin 😉

eee bu pazar nolcak giriomusun sende sınavaa :?:
Bizde gelmek istioz ama yarım saat durup kalkılmıoki canım sizdede 😉 Ayrılamıozz 😳
Napçaz bilmiozz :? Yani malum pazar sabahıı 😢

Neyse Şeymacım Biz Gidelimde , Ben Seni Pazar Sabahı Kaldırırım Üstüne Kahvaltını Bile Yaptırıp , Ölee Gönderirim Sınava 😉

Bu Arada DeToNe yi Diğer Gruplardan Farklı Kılan , Beste Grubu Olmasıı ... Farkı Farketmek Lazımm .. Hızınıza Yetişemiooruz Walla Besteleri Ezberlemektee ...

Eee ,,, Besteler Güzell , Yorumlar Güzell
DetoNe Güzelll :!: 😛

Bazı Aksiliklere Rağmen , Yine Deli Dolu 😆 Bii C.tesi Gecesi Olduu , Millet Coştuu...
Siz Yeni Besteler Repertuar a Ekledikçee , Bizde Yeni Demolar İstemekten Vazgeçmeyeceğiz DeToNE Fanları Olarakk ... 8)
"Ben Seni Sevemedim ve Artık " 2 haftadır Dilimizden Düşmeyenlerden ...
Sanırım Bu Kadar Çok Güzel Bestelerle 4-5 Albüm Çıkarırsınız 😉 ... Detone ye de ALBÜM Yakışırr Artıkk :!:

screamingeagle demiş ki:
www.detone.net

açılmıyor!!

evet hosting yapan şirketle aramızda oluşan küçük bir zamanlama hatası yüzünden sitemiz şu an kullanılamıyor. ama bu hafta içerisinde sorunumuz çözülcek merak etmeyin... hatta yeni fotograflar ve düzeltilmiş biyografilerle beraber... sevgiler saygılar!!!

selamlar,
'ben seni sevemedim' tekerleme gibin bişey olmuş, nakaratı söyleyene Detone 2 bira veriyomuş🙂

Geri