Detone (Alternatif) - İzmir

Bir süredir Beri Bar performanslarınızı takip etmekteyim ve 25 sayfalık forumunuzu da okudum. Size söylenebilecekler zaten söylenmiş... Takipteyim... Başarılar!

Selamlar saygılar dostlarım...

Yeni kaydımız ´´Ben Seni Sevemedim´´ www.myspace.com/detoneizmir adresine konmuştur...Ben bilmeyenler için sözleri tekrardan yazayım:

BEN SENİ SEVEMEDİM
------------------------------
Yaradana sığınıp ümitsizlikten kapıldın gözlerime
Düne inanıp sevgisizlikten sarıldın sözlerime
Seninle olamadı...

Ben seni sevemedim,sen beni sevemedin ya
Yapamadık olmadı ya
Denedik olmadı ya
Seninle olamadı...

saygılar...

Bugun cumartesi DETONE gunu arkadaşlar.....

BERİ BLUES BAR saat 22:00 da sahnedeyiz uyarmadi demeyin....saygilar...

eglenmeye devam 😉

bir cumartesi gecesi DeToNe gecesi daha bitti 🙂 öslemisim foruma bisiler yazmai 🙂 güseldi herseyiyle tabiki haftaya cumartesi gecesi gene Beri barda önlerdeis...12 saat yoldan gelsemde kacmaz 😉 Forum DeToNe 😛

drummeragresif demiş ki:
bir cumartesi gecesi DeToNe gecesi daha bitti 🙂 öslemisim foruma bisiler yazmai 🙂 güseldi herseyiyle tabiki haftaya cumartesi gecesi gene Beri barda önlerdeis...12 saat yoldan gelsemde kacmaz 😉 Forum DeToNe 😛
evet bi cumartesi gecesi daha geçti ama bence sadece eğlenenler için güseldi yani bizim için 😉 çoğu pek eşlik etmedi geneli uyudu bence ilk defa böle gördüm cumartesi akşamı beriyi bayram haftası die öle oldu heralde yada seralpin düşüncesiyle etler ve tatlılar löp löp içine oturdu milletin 😀 ama bu haftasonu böle olmayacağından eminim :utandim eğlenmeye dewam.. 😉

drummeragresif demiş ki:

ehehehh valla güsel bi gece oldu.... :zipla Forum Detone olarak en önde yerimizi aldık veeee koptuk...içtik...zıpladık...bağırdık...çağırdıkk...ahahhaha... :twisted: :twisted: davul bile patladı zatenn... 8O dayanamadı serkana... 😆
ama şikayetlerim varr... :seytan o kadar istek parça alındı...anca bir yada iki tanesi çalındı..ama olmassskiii.. 8O 8O
bi dahaki sefere isterim parçamııı.. 8) yine çalmayınn bak noluo...ahahhaha :twisted: :twisted:
duman-köprüaltıı..hatırlatiiiiimm... 😉

ewt detone gayet ii ve hoş da..yane bu kdr da arabesk çalınmazz...coverlar bi süre sonra çk sıkıoo ki ben de özledim ben de gibi şarkılar bi punk grubuna fazla arabesk kaçmıo mu sizce de?bnce repertuarın yenilenmee ihtiyacı war biraz....biraz daa punklaşmaa da diebiliriz...hoplatmaya,zıplatmaya fln... 8O

pomona demiş ki:
ewt detone gayet ii ve hoş da..yane bu kdr da arabesk çalınmazz...coverlar bi süre sonra çk sıkıoo ki ben de özledim ben de gibi şarkılar bi punk grubuna fazla arabesk kaçmıo mu sizce de?bnce repertuarın yenilenmee ihtiyacı war biraz....biraz daa punklaşmaa da diebiliriz...hoplatmaya,zıplatmaya fln... 8O

selamlar...

haklısın,uzun zamandan beri işlerin yoğunluğu yüzünden repertuar yapamadık,daha çok bestelere ağırlık verdik...yakın zamanda açığımızı kapatacaz,yeni şarkılar yolda...ama ben yine de çaldığımız şarkıları arabesk,pop,punk,rock gibi ayırmayı pek sevmiyorum...biz daha çok türkçe rock müzik yapan bir grubuz,punk grubu değil...derdimiz de kendi bestelerimizi çalmak...geri kalan kısmı yeri gelir arabesk olur Orhan Gencebay çalarız,yeri gelir post-punk olur Joy Division çalarız,ya da ne bileyim gaza gelir baştan sona And Justice For All çalarız...müzik adı altında anılan herşey bizim için çok önemlidir,çünkü biz müziği gerçekten seviyoruz...

saygılar...

pomona demiş ki:

selamlar.... bizi dinleyip sadece cover lar mi gözüne takildi inanmıyorum buna gerçekten...***BESTE*** çalioruz arkadaşlar biras da bunu degerlendir bence...bizim için bu çok önemli.... :arrow: saygilar

Geri