Diken

Merhaba tekrar,

Nihayet, uzun bekleyiş sona eriyor. Pazartesi günü albümün dağıtımına başlıyoruz. Pazartesi günü akşam saatlerinden itibaren uygun olabildiğiniz her an marketlere albümü sorunuz.
Bu arada yoğun bir radyo programı trafiğimiz olacak. Şimdilik Rock Fm ve Açık Radyo'daki Beton programına konuk oluyoruz. Bu programlara mutlaka uygun olduğunuzda bağlanın ve görüşlerinizi bildirin.

ne kadar isterim ancak yok buralarda bu radyoların ferkansı almıop çekmio ne oluo bilmşo ama yok böle bi radyo🙁 istanbulda yaşamıyoruz diye yapmayın bize böle şeyler yahu🙁

taylan ayık sevenleri arkadaşlarımıza selamlar!

rock station dergisinin ocak - şubat 2006 sayısında yer alan taylan ayık - yalnız hayal albüm kritiği için buraya, hicri bozdağ'ın taylan ayık ile yaptığı ropörtaj için de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. bu resimler örnek amacıyla taranmıştır. lütfen dergiyi edininiz 😉

taylan ayık parçaları bu akşam 94.9 açıkradyo'da yayınlanacak olan beton programında sizlerle...

ve güzel bir haber daha:

acikradyo.jpg

yukarıda kendisinin de dediği gibi; sevgili taylan ayık, 94.9 açık radyo'da yayınlanan mete sohtaoğlu'nun hazırlayıp sunduğu beton progmanının 29.01.2006 tarihindeki programına canlı yayın konuğu olarak katılıyor. bütün sevenlerin bu canlı yayını kaçırmamalarını öneriyorum. bir takım sürprizler sizi bekliyor olabilir 😉

29.01.2006 / 00.00
mete sohtaoğlu ile beton
açık radyo 94.9

en geniş detaylar bu forumda ve resmi sitemizde: www.taylanayik.com

sevgiler...

albümü ufakta olsa dinleyebilen şanslı kişilerdenim.tek kelimeyle MUHTEŞEM.taylan abi ve ekibinin eline koluna sağlık.Taylan Ayık deyince aklımıza hep Hedef Büyük geliyordu ama bu albüm deli bişi olmuş.Şahsen ben bu albümden büyük patlama bekliorum.Dinlediğinizde hak vereceksiniz bana.
Yüreğine sağlık Taylan abi

album%20tanitim%20haberbanner.jpg

Taylan Ayık'ın ilk solo albümü YALNIZ HAYAL Öztop Müzik Yapım etiketiyle bugün itibariyle (23.01.2006) raflardaki yerini almaya başlıyor...

albümde yer alan 12 parçanın tamamının söz ve müzikleri Taylan Ayık'a, düzenlemeleri ise Taylan Ayık ile birlikte büyük gitar ustası Serdar Öztop'a ait.

albümün kayıtları şubat - nisan 2005 tarihinde Öztop Müzik Stüdyosu'nda Yaren Karahasan ve Gökhan Bakın tarafından, miksaj ve masteringleri Serdar Öztop tarafından yapıldı.

albüm ile detaylı bilgi bu forumda ve resmi web sitemizde www.taylanayik.com

sevgiler...

Arkadaşlar,

Albümün ulaşmadığı dükkanlar olabilir. Israrla sorunuz.
Çok yakında konserlerde görüşmek dileğiyle.

Forumumuzu canlı ve dinamik tutalım.

Sevgiler

bende dinlemek istiyorum şu albumu artık yalnız burada sordugun birkaç kendini bilmez müzik marketi sahibi yada çalışanından aldıgım cevaplar benim çok canımı sıktı getirmeyiz öyle şeyler kimse getirmez gibi bişe dedi...ama inat ettim bi yere sattıracam olmadı ben sipariş alıp yollatıracam birilerine dagıtcam burda ben satacam 🙂

Sevgili Phicoz,

Öztop Müzik sitesinde Paypal adını verdiğimiz bir sistem var. Siparişi veriyorsunuz, albüm size posta yoluyla gönderiliyor.

Bence ordaki müzik marketler, Taylan Ayık ya da Diken hakkında fikir sahibi olmamıştır, kızmamak gerek. Gayet normal bir durum. Türkiye'nin şartları gereğince, underground albümlere sadece belli yerlerde ulaşabiliyor insanlar. Bu sadece benim için değil bir çok grubumuz için geçerli. Medyada sürekli görünen büyük ve popüler grupların haricinde rock albümlerini bulmak Anadolu'da problem oluyor her zaman.

O yüzden size tavsiyem ya İstanbul'dan tanıdığınız insanlara sipariş verin ya da yerel rock yayını yapan radyolar varsa onlarla irtibat kurunuz.

Ya da dediğim gibi www.oztopmusic.com adresinden "paypal" sistemiyle sipariş verebilirsiniz.

Sevgiler.
Forumumuzu boş bırakmayın arkadaşlar, yazmaya devam.

abi saol ya burda tek ben degil burada tavsiye ettigim diken'den dahi haberi olmayan birçok kişi var bu insanlar bunu almak istiyor meraklarından ısrarla tavsiye etmemden dolayı yalnız işte o kişilerde bende ki bu istekle peşine düşmeyecekler onun için bir müzik markete gelmeli...bi yolunu bulacam artık ne yapalım...

Sevgili Phicoz,

Girişimin ve gayretin için sonsuz teşekkürler. Dağıtımımız, diğer popüler grupların albümleri kadar geniş bir ağı kapsamasa da, heavy metal seven arkadaşlarımızın, dinleyicilerimizin bu albüme her halükarda ulaşacaklarını düşünüyorum.

Öncelikle siteden tanıtım mp3'lerini dinleyin. Öyküler bölümünde şarkıların hikayelerini okuyun.
Önümüzdeki Pazar çıkacağım radyo programını takip edin. Albüm hakkında geniş bilgi ve parçaları orada dinleme fırsatı bulacaksınız.

Foruma yazmaya devam. Bu platformu elinizden geldiğince boş bırakmayın arkadaşlar.

Sevgiler

şimdi hemen gidip albumu soracam 😆 ama bulamicami biliyorum. 😢 ama hemen siparis verecem. 😛 ooo baya keyfim yerine geldi. 😀 😀 😀 demek ki cok yakin bi zaman sonra dinleme sansina erisecegim. neyse lefı cok uzattım dostlar ben kacıyorum. daha gezilecek cooookkk muzik market var. 😉

Arkadaşlar,

Kötü hava koşulları dolayısıyla dağıtımda aksama ve gecikmeler yaşanabilir.

Albümü İstanbul dışında şu an itibariyle bulmanız çok zor diyebilirim. Önümüzdeki haftadan itibaren İstanbul dışında bulma şansınız daha yüksek olacaktır.

Sevgiler

Ya arkadaslar hala albumu bulabilen bi arkadas yok mu istanbul da yasayan. :roll: Hadi anadoluda yok ama ne hikmetse İstanbul dada yok galiba album cikmasina ragmen. Album cikmadan once cok nutuklar atılıyordu album cıkar cıkmaz alacam diye. album cıktı bırak albumu kimse foruma ugramaz oldu. 8O