Diken

pcmdeki arıza yüzünden uzun süre giremedim nete.taylan abiye geçmiş olsun diyorum.şimdi cafedeyim.hemen yeni haberlere varsa konserlere bakıcam.
tekrar geçmiş olsun taylan abi.Hep Destek Tam Destek

Geçen haftalarda ertelendiğini duyurduğumuz 94.5 ROCK FM'deki canlı yayınımız, 14.02.2006 Salı günü saat 21:00'de gerçekleşecek.

Okan Meriç'in hazırlayıp sunduğu Gitarist programı'nda görüşmek dileğiyle...

Sevgiler
ayrıntılı bilgi için: www.taylanayik.com

İyi güzel bir albüm. Severek dinledim. Taylan'ın güzel sesiyle bol bol gaza geldim. Kayıt çok iyi, çalıştığı müzisyenler kusursuz. Ama keşke bu albüm 10 trackde bitseydi ya. Çok mu kasılmış ne olmuş ? Bana mı öyle geldi bilmiyorum.

Uçurumun Kıyısında ve Bu Devran bence en iyi kayıtlar.

Saolasın Taylan.

26 sında bi terslik çıkmazsa garagedayız
Eren Kömürlü'nün de çıkması sevindirici bi haber oldu.
Ayrıca Taylan Ayık'a da bu yolunda başarılar dilerim.Umarım hakettiği şeylere kavuşur.
Albüm hayırlara vesile olsun

abi bende tam albüm çıktı forum durdu diycektim yaa...istanbul konseri bekliyoruz abiler...şöyle wasp gelse istanbula taylan ayıkla beraber çıksalar süper olur...neden olmasın ya...

ankaralı arkadaşlarımıza!

üzülerek bildiriyorum: 26.02.2006 garage rock bar konserimiz iptal olmuştur. yeni konserlerde görüşmek dileğiyle sevgiler...

Arkadaşlar Ankara konserimiz iptal oldu. Diğer gruplar çalacak. Ben çıkamıyorum sadece. Nedenini de sitemizde belirttim. Oradan okuyun ama mevzuyu buraya taşımayalım rica ediyorum.

Sevgiler

Pihcoz selam,

Biz de çok üzüldük çıkamadığımız için ama bazı konularda asla taviz vermemek gerekir diye düşünüyorum. Sonuçta bu işin küçük de olsa bir maddi karşılığı vardır. Bir gruba ulaşım giderleri verilmiyorsa o grup konsere gitmemeli...

Abi bu memleket ne zaman profesyonelleşecek ya illa kanser mi olmak lazım o kadar para kazanılıyor bu konserlerden sömürü mantığı nereye kadar...hocam kararını destekliyorum...ilk konserde görüşmek umuduyla...

gurkanisevic demiş ki:
Abi bu memleket ne zaman profesyonelleşecek ya illa kanser mi olmak lazım o kadar para kazanılıyor bu konserlerden sömürü mantığı nereye kadar...hocam kararını destekliyorum...ilk konserde görüşmek umuduyla...

ya vala ayıp inan ayıp ya.nedir bu yani bi grubun ulaşım giderleride karşılanmıyosa yada o giderleri karşılayamıyorlarsa hangi mantıkla hangi akla hizmet konser yapmaya kalkarlar ya.ne diim
HEP DESTEK TAM DESTEK.Arkandayız Taylan abi